Τετάρτη, 23 Σεπτεμβρίου, 2020

Αποτελέσματα σταυροδοσίας

ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ (25 στα 563 ΕΤ)
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ
KOMMA: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 75
2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ -ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 41
3 ΚΑΤΣΙΩΡΗ -ΦΛΩΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 60
4 ΚΟΚΚΟΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 36
5 ΚΟΛΕΝΤΙΝΗ -ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26
6 ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 33
7 ΝΤΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 19
8 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ 39
9 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 155
10 ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 46
11 ΧΟΥΤΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 38
KOMMA: ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΑΡΣΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 5
2 ΑΥΖΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ 5
3 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 5
4 ΚΑΓΙΑ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8
5 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 2
6 ΚΟΚΚΙΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9
7 ΛΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3
8 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 4
9 ΣΑΛΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ 10
10 ΤΣΙΑΚΑΝΙΚΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 6
11 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΜΕΛΕΤΙΟΥ 3
KOMMA: ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΑΓΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 12
2 ΖΜΠΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ 12
3 ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 22
4 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ 10
KOMMA: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 5854
2 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 36
3 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΥ 32
4 ΜΑΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 37
5 ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 32
6 ΝΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 13
7 ΠΑΛΙΟΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ 28
8 ΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14
9 ΠΑΤΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 25
10 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 40
11 ΦΟΥΝΤΑ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 41
KOMMA: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΤΟΡΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΚΑΝΙΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 23
2 ΚΑΠΕΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9
3 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 5
4 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 6
5 ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5
6 ΠΑΪΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 39
7 ΠΡΟΒΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ 3
8 ΦΕΛΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 9
9 ΦΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 16
10 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2
11 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 63
KOMMA: ΔΡΑΣΗ – ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 25
2 ΚΑΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 9
3 ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 10
4 ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 28
5 ΛΙΟΔΗΜΟΥ-ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3
6 ΛΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11
7 ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 11
8 ΦΩΣΤΗΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 11
KOMMA: ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ-ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΚΑΤΣΑΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0
KOMMA: ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3
3 ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 3
4 ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0
5 ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 1
6 ΣΠΕΛΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1
7 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2
8 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4
KOMMA: Κ.Κ.Ε.
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 49
2 ΚΑΛΤΣΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 78
3 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΟΡΦΕΑ 29
4 ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 104
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 21
6 ΛΑΜΠΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 16
7 ΜΥΛΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 41
8 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 70
9 ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 82
10 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 149
11 ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 47
KOMMA: ΚΙΝΗΜΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΜΠΡΑΒΑΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 14
KOMMA: ΚΚΕ (Μ-Λ) – Μ-Λ ΚΚΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΒΛΑΧΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ 5
2 ΖΑΡΑΒΙΝΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 3
3 ΚΟΥΦΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 3
4 ΤΣΩΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 3
KOMMA: ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΣΥΝΕΧΙΣΤΩΝ ΤΟΥ ΚΑΠΟΔ.
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΔΙΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 6
2 ΛΑΙΖΗΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7
3 ΜΠΑΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 13
KOMMA: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΑΡΑΧΩΒΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 3
2 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 0
3 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2
4 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1
KOMMA: ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΠΑΛΗΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15
KOMMA: ΛΑ.Ο.Σ.
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΑΓΓΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 13
2 ΑΜΠΑΤΖΗ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 8
3 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 5
4 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 39
5 ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 4
6 ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 2
8 ΚΟΝΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 0
9 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΟΤΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗ 5
10 ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 24
11 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 8
KOMMA: ΛΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 75
2 ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 55
3 ΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 125
4 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 283
5 ΝΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ 82
6 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 118
KOMMA: ΝΔ
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 88
2 ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 161
3 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 553
4 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 403
5 ΚΟΤΡΟΛΟΥ-ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 169
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 183
7 ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 126
8 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ 327
9 ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 595
10 ΣΕΡΕΠΙΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 28
11 ΦΩΚΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 148
KOMMA: Ο.Κ.Δ.Ε.
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0
KOMMA: ΟΑΚΚΕ-ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΚΕ
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΓΑΝΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0
KOMMA: ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 14
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14
3 ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9
4 ΖΙΩΓΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 19
5 ΚΑΚΑΡΟΥΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12
6 ΚΑΠΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 3
7 ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ 12
8 ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11
KOMMA: ΟΧΙ(ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ)
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΒΑΣΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 12
2 ΚΑΠΩΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 7
3 ΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 9
KOMMA: ΠΑ.ΣΟ.Κ
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΒΕΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 368
2 ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 190
3 ΚΟΥΚΗ ΑΚΡΙΒΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 44
4 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 22
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 169
6 ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 164
7 ΜΙΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 107
8 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 341
9 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 77
10 ΡΟΥΣΗ-ΝΤΖΙΜΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 89
11 ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 60
KOMMA: ΣΥΝ/ΣΥ.ΡΙΖ.Α
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 339
2 ΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 87
3 ΔΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 111
4 ΔΟΥΤΣΙΟΥ-ΝΤΑΟΥΛΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 59
5 ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 65
7 ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 46
8 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 54
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 80
10 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 126
11 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 78
KOMMA: ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12
2 ΚΑΜΖΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 21
3 ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 15
4 ΛΙΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 14
5 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 7
6 ΡΑΜΜΑΤΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1
7 ΡΗΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 10
8 ΣΚΟΥΛΙΔΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9
Σελίδα 1 από 11

Θέματα που ενδιαφέρουν