Σάββατο, 4 Ιουλίου, 2020

Αναλυτικά οι μέρες και η ώρα έναρξης των αγώνων του Παναιτωλικού στον Ά γύρο


Ανακοινώθηκε από τη Superleague το ακριβές πρόγραμμα αγώνων των ομάδων, για τον πρώτο γύρο του πρωταθλήματος.
Δείτε αναλυτικά και το πρόγραμμα του Παναιτωλικού:

4η αγωνιστική, 24-25 Σεπτεμβρίου
Σάββατο 17:15 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Σάββατο 19:30 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 16:00 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Κυριακή 16:00 SKODA ΞΑΝΘΗ – Ο.Φ.Η.
Κυριακή 16:00 ΟΜΑΔΑ Β – ΑΡΗΣ
Κυριακή 18:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
Κυριακή 18:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Κυριακή 20:30 Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.

5η αγωνιστική 01-02 Οκτωβρίου
Σάββατο 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.- ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Σάββατο 17:15 ΟΜΑΔΑ Α – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Σάββατο 19:30 Ο.Φ.Η. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Σάββατο 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β

Κυριακή 16:00 ΑΡΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 16:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑ
Κυριακή 18:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ.
Κυριακή 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

6η αγωνιστική 15-16 Οκτωβρίου
Σάββατο 17:15 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Σάββατο 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
Σάββατο 20:30 Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 16:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Β
Κυριακή 16:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 16:00 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Κυριακή 18:15 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΡΗΣ
Κυριακή 20:30 Π.Α.Ο.Κ. – Ο.Φ.Η.

7η αγωνιστική 22-23 Οκτωβρίου
Σάββατο 17:15 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Σάββατο 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Κυριακή 16:00 ΟΜΑΔΑ Α – ΚΕΡΚΥΡΑ
Κυριακή 16:00 ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 18:15 Ο.Φ.Η. – Α.Ε.Κ.
Κυριακή 18:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Κυριακή 20:30 ΑΡΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

8η αγωνιστική 29-30 Οκτωβρίου
Σάββατο 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Σάββατο 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η

Κυριακή 15:00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Κυριακή 15:00 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΟΜΑΔΑ Β
Κυριακή 17:15 Α.Ε.Κ. – ΑΡΗΣ
Κυριακή 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΜΑΔΑ Α
Κυριακή 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

9η αγωνιστική 05-06 Νοεμβρίου
Σάββατο 17:15 OΜΑΔΑ Β – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Σάββατο 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Ο.Φ.Η.
Σάββατο 19:30 ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 15:00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 15:00 OΜΑΔΑ Α – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Κυριακή 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΚΕΡΚΥΡΑ
Κυριακή 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

10η αγωνιστική 19-20 Νοεμβρίου
Σάββατο 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΜΑΔΑ Β
Σάββατο 17:15 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Σάββατο 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 15:00 ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 15:00 Ο.Φ.Η. – ΑΡΗΣ
Κυριακή 17:15 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 19:30 Α.Ε.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

11η αγωνιστική 26-27 Νοεμβρίου
Σάββατο 17:15 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Σάββατο 17:15 Π.Α.Ο.Κ. – ΚΕΡΚΥΡΑ
Σάββατο 19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

Κυριακή 15:00 ΟΜΑΔΑ Β – ΟΜΑΔΑ Α
Κυριακή 17:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Ο.Φ.Η.
Κυριακή 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ
Κυριακή 19:30 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Κυριακή 19:30 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

12η αγωνιστική 03-04 Δεκεμβρίου
Σάββατο 17:15 AΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Σάββατο 17:15 Ο.Φ.Η. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Σάββατο 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 15:00 Α.Ε.Κ. – ΚΕΡΚΥΡΑ
Κυριακή 15:00 ΟΜΑΔΑ Α – SKODA ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ
Κυριακή 17:15 ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 19:30 ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

13η αγωνιστική 10-11 Δεκεμβρίου
Σάββατο 17:15 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Σάββατο 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΜΑΔΑ Β
Σάββατο 19:30 Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝA

Κυριακή 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ
Κυριακή 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η.
Κυριακή 17:15 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ – ΟΜΑΔΑ A
Κυριακή 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Κυριακή 19:30 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

14η αγωνιστική 17-18 Δεκεμβρίου
Σάββατο 17:15 OΜΑΔΑ Β – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Σάββατο 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Σάββατο 19:30 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κυριακή 15:00 ΟΜΑΔΑ Α – Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 15:00 O.Φ.Η. – ΚΕΡΚΥΡΑ
Κυριακή 17:15 ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ε.Κ.
Κυριακή 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

15η αγωνιστική 03-04 Ιανουαρίου
Τρίτη 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Τρίτη 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Ο.Φ.Η.
Τρίτη 17:15 Α.Ε.Κ. – ΟΜΑΔΑ A

Τετάρτη 15:00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- SKODA ΞΑΝΘΗ
Τετάρτη 15:00 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΡΗΣ
Τετάρτη 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Τετάρτη 17:15 Π.Α.Ο.Κ. – ΟΜΑΔΑ Β
Τετάρτη 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Θέματα που ενδιαφέρουν

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.