Τρίτη, 1 Δεκεμβρίου, 2020

Η σταυροδοσία στην Περιφέρεια: 76 απο 570 Εκλογικά Τμήματα

Η σταυροδοσία στην Περιφέρεια: 76 απο 570 Εκλογικά Τμήματα
ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ – ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ
Περιφερειακοί Υποψήφιοι Σταυροί
ΚΡΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 793
ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 752
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 721
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 636
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 619
ΛΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 476
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ – ΠΑΝΑΓΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 428
ΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 409
ΥΦΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 395
ΑΥΓΕΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 186
ΚΑΡΔΑΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 158
ΤΣΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 147
ΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 124
ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 120
ΚΟΚΚΙΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ 113
ΛΙΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 100
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 87
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 82
ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 73
ΠΡΕΚΑ ΜΑΡΟΥΣΑ 70
ΚΑΡΥΠΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 61
ΚΩΣΤΕΛΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 42
ΓΟΥΒΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 41
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 37
 ΜΑΖΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ
Περιφερειακοί Υποψήφιοι Σταυροί
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 722
ΜΑΧΑΙΡΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 581
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 561
ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 492
ΡΟΔΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 435
ΣΤΑΜΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 403
ΣΥΡΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 355
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΜΑΛΙΑ 324
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ 252
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 238
ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 221
ΚΟΥΡΚΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ 203
ΔΕΛΑΠΟΡΤΑ – ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 183
ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗΣ ΕΑΥΓΕΛΟΣ 164
ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 163
ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗ – ΣΟΥΡΛΑ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ 140
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 139
ΔΗΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 133
ΡΑΛΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 123
ΤΣΟΜΠΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 109
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 90
ΖΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 88
ΠΑΛΗΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 82
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 70
1 – 24
ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Περιφερειακοί Υποψήφιοι Σταυροί
ΑΥΔΗ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ 550
ΔΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 428
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΡΟΥΣΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 294
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 290
ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 223
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 216
ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 202
ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 184
ΚΟΛΟΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 167
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 134
ΤΡΙΑΝΤΗ ΑΓΝΗ 127
ΠΑΛΗΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 108
ΚΑΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97
ΜΑΝΔΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 80
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 65
ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 62
ΖΙΟΒΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 60
ΜΠΙΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 55
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 53
ΠΑΦΥΛΑ ΑΝΝΑ 51
ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 51
ΠΑΠΑΣΑΪΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 50
ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 46
ΜΕΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 34
1 – 24
ΔΥΤΙΚΗ ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ
Περιφερειακοί Υποψήφιοι Σταυροί
ΜΠΑΡΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 427
ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 270
ΣΥΓΓΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 264
ΝΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 264
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ 201
ΜΕΤΑΝΟΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 183
ΝΤΕΜΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 177
ΚΑΤΣΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 173
ΧΟΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 145
ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ – ΕΥΘΥΜΙΑ 116
ΛΑΧΑΝΑ – ΠΑΤΡΩΝΗ ΣΟΦΙΑ 92
ΔΕΛΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 86
ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 85
ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 83
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 72
ΔΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 71
ΝΤΑΛΛΑ – ΠΡΟΥΝΤΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 68
ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 59
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 57
ΠΕΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 56
ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 46
ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 44
ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 31
ΚΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Περιφερειακοί Υποψήφιοι Σταυροί
ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ 286
ΚΟΤΣΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 177
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 171
ΛΟΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 157
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΟΥΣΟΥΛΑ ΑΛΙΚΗ 140
ΤΡΙΑΝΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 139
ΓΚΑΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 109
ΜΠΟΥΡΗ – ΔΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 103
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92
ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 68
ΚΟΜΠΛΙΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 67
ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 65
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 63
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 57
ΚΟΥΖΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 51
ΓΕΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 46
ΚΟΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35
ΚΙΑΤΙΠΗ – ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 33
ΑΥΖΩΤΗ – ΛΙΑΠΗ ΕΛΕΝΗ 25
ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25
ΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 21
ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21
ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18
ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8

 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
Περιφερειακοί Υποψήφιοι Σταυροί
ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 368
ΜΟΥΛΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 248
ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 176
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΙΣ 155
ΓΕΡΑΦΕΝΙΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 152
ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 150
ΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ 124
ΑΪΔΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 124
ΚΛΑΔΟΥΧΑ ΦΑΝΗ 121
ΧΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 120
ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 114
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 80
ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΝΙΚΗ 72
ΣΤΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 59
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 56
ΧΙΩΧΤΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 54
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 47
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 43
ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 41
ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 38
1 – 20

 

1 – 24

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ
Περιφερειακοί Υποψήφιοι Σταυροί
ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 60
ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 58
ΦΟΥΝΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 50
ΚΑΠΝΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 43
ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 34
MOΥΡΤΖΙΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 33
ΜΠΡΟΥΤΑ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ 31
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 28
ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ ΑΡΕΤΗ – ΓΕΩΡΓΙΑ 21
ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 17
ΚΩΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 16
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 14
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 12
ΚΟΡΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11
ΔΕΡΕΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 10
ΣΤΡΑΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6
ΤΑΣΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 5
ΣΟΦΡΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2
ΣΙΑΚΑΠΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
ΓΕΦΥΡΑ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ
Περιφερειακοί Υποψήφιοι Σταυροί
ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 114
ΜΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 52
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 36
ΣΟΡΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25
ΝΤΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23
ΓΚΑΝΙΑΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 16
ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12
ΚΟΚΟΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 12
ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11
ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10
ΓΚΑΝΙΑΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 10
ΤΟΝΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 7
ΠΑΣΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 7
ΜΑΚΡΟΚΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5
ΨΗΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4
ΠΙΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3
1 – 17
ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
Περιφερειακοί Υποψήφιοι Σταυροί
ΛΕΡΗ ΕΛΕΝΗ 31
ΤΣΟΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 22
ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21
ΚΑΚΑΡΟΥΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 20
ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17
ΚΟΛΟΒΟΥ ΠΟΥΛΙΑ 15
ΚΟΛΟΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15
ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 14
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14
ΠΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 14
ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ ΕΛΕΝΗ 13
ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 13
ΚΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 9
ΦΛΩΡΟΣΚΟΥΦΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 9
ΠΑΓΩΝΗΣ – ΦΛΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6
ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4
1 – 16
1 – 19
ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
Περιφερειακοί Υποψήφιοι Σταυροί
ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 28
ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 18
ΑΥΖΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17
ΥΦΑΝΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 16
ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 14
ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 14
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 11
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 11
ΔΙΠΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 11
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 10
ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9
ΠΟΛΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 8
ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7
ΛΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6
ΣΜΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4
1 – 17

Θέματα που ενδιαφέρουν

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.