Παρασκευή, 18 Σεπτεμβρίου, 2020

Κάλπες σήμερα στη Β’ ΕΛΜΕ

Στις κάλπες προσέρχονται σήμερα Τετάρτη  23 Νοεμβρίου τα μέλη της Β΄ Ε.Λ.Μ.Ε. Αιτωλοακαρνανίας για να εκλέξουν Διοικητικό Συμβούλιο και Ελεγκτική Επιτροπή.Η ψηφοφορία θα πραγματοποιηθεί στο 2ο Γυμνάσιο Αγρινίου από 1:30 μ.μ. έως 7:00 μ.μ..

Ωστόσο θα προηγηθεί η τακτική ετήσια εκλογοαπολογιστική Γενική Συνέλευση της Ένωσης στην αίθουσα «ΑΝΕΣΙΣ» με ώρα έναρξης 9:00 π.μ. και ημερήσια διάταξη:Διαπίστωση απαρτίας 9:00 π.μ.. εκλογή Προεδρείου Συνέλευσης, έκθεση Ε.Ε. – Οικονομικός Απολογισμός, απολογισμός Αιρετών, εκλογή εφορευτικής επιτροπής, κριτική  στα πεπραγμένα και ψηφοφορίες.

Σημειωτέον ότι η τακτοποίηση των συνδρομών μπορεί να γίνεται κατά τη διάρκεια της Γενικής Συνέλευσης  και κατά τη διαδικασία της ψηφοφορίας ενώ το Δ.Σ. της Β΄ΕΛΜΕ Αιτ/νίας αποφάσισε ομόφωνα να προτείνει στη Γενική Συνέλευση τη  μείωση της ετήσιας συνδρομής στα 25 Ευρώ

Υποψήφιοι της Δ.ΑΚ.Ε. ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ

για την ανάδειξη μελών ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
           
α/α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Κλάδος Σχολείο οργανικής θέσης
1 Αδάμης Ευθύμιος Γεώργιος ΠΕ02 Γυμνάσιο Γαβαλούς
2 Βαμβάτσικος Κωνσταντίνος Στέφανος ΠΕ03 1ο Γυμνάσιο Αγρινίου
3 Δημητρογιάννης Κωνσταντίνος Λάμπρος ΠΕ04.04 5ο Γυμνάσιο Αγρινίου
4 Δημητρόπουλος Γεώργιος Αλέξιος ΠΕ04.01 ΓΕ.Λ. Εμπεσού
5 Δήμος Δημήτριος Σπυρίδων ΠΕ06 1ο Γυμνάσιο Αγρινίου
6 Ευθυμίου Σταύρος Βασίλειος ΠΕ04.01 3ο ΓΕ.Λ. Αγρινίου
7 Ζέλος Ιωάννης Λεωνίδας ΠΕ01 ΓΕ.Λ. Ματαράγκας
8 Ζησιμόπουλος Ιωάννης Αριστείδης ΠΕ03 1ο ΕΠΑ.Λ. Αγρινίου
9 Κατσίφας Γεώργιος Χαράλαμπος ΠΕ19 ΓΕ.Λ. Παναιτωλίου
10 Κόκκαλη Πανωραία Κυριάκος ΠΕ02 2ο ΓΕ.Λ. Αγρινίου
11 Κολοβός Κωνσταντίνος Βασίλειος ΠΕ02 ΓΕ.Λ. Θέρμου
12 Κοντονάσιος Παναγιώτης Νικόλαος ΠΕ02 ΓΕ.Λ. Αμφιλοχίας
13 Μαργάρα Θεοδώρα Αθανάσιος ΠΕ10 Γυμνάσιο Παναιτωλίου
14 Μάρης Κωνσταντίνος Παντελής ΠΕ17.06 ΕΠΑ.Λ. Βόνιτσας
15 Μπεκούλης Δημήτριος Θεοδόσιος ΠΕ01 4ο Γυμνάσιο Αγρινίου
16 Μπεκρής Γεώργιος Ευάγγελος ΠΕ17.02 Γυμνάσιο Λουτρού
17 Μπέστιας Γεώργιος Αθανάσιος ΠΕ03 2ο Γυμνάσιο Αγρινίου
18 Μπουρσινού Παρασκευή Θεόδωρος ΠΕ03 ΓΕ.Λ. Βόνιτσας
19 Νταβαρίνου Μαρία Χαρίλαος ΠΕ04.01 Γυμνάσιο Αμφιλοχίας
20 Πανουκλιά Ελένη Μάνθος ΠΕ03 ΓΕ.Λ. Αμφιλοχίας
21 Παπούτσης Φώτιος Ευάγγελος ΠΕ17.02 1ο ΕΠΑ.Λ. Αγρινίου
22 Ραχιώτης Χρήστος Λάμπρος ΠΕ04.05 4ο Γυμνάσιο Αγρινίου
23 Στεργιάκης Σπυρίδων Γεώργιος ΠΕ04.01 Γυμνάσιο Εμπεσού
24 Τσαμάκη Μαρία Δημοσθένης ΠΕ02 4ο ΓΕ.Λ. Αγρινίου
25 Τσάμπος Κωνσταντίνος Γεώργιος ΠΕ02 1ο ΕΠΑ.Λ. Αγρινίου
26 Τσιρώνης Παναγιώτης Βασίλειος ΠΕ02 Γυμνάσιο Καλυβίων
27 Χατζηγεωργίου Παναγιώτης Γεώργιος ΠΕ04.01 7ο Γυμνάσιο Αγρινίου
28 Χουλιάρας Βασίλειος Ιωάννης ΠΕ03 4ο ΓΕ.Λ. Αγρινίου
           
           
Για την ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1 Αδάμης Ιωάννης Γεώργιος ΠΕ18.03 2ο ΕΠΑ.Λ. Αγρινίου
2 Αποστολάκης Νικόλαος Ευστάθιος ΠΕ09 Μουσικό Σχολείο Αγρινίου
3 Κολοβός Κωνσταντίνος Λάμπρος ΠΕ02 Μουσικό Σχολείο Αγρινίου

Υποψήφιοι της Π.Α.Σ.Κ.-Κ.

1 Αλεξανδρής Θεόδωρος Γεωργίου Γυμν. Κατούνας
2 Βελαέτης Νικόλαος Κων/νου ΕΠΑΣ Αγρινίου
3 Βούλγαρη Χριστίνα Αθανασίου ΕΠΑΣ Αγρινίου
4 Κατεφίδης Αλέξιος Γεωργίου 1ο ΕΠΑΛ Αγρινίου
5 Μπότσαρης Ιωάννης Ευαγγέλου ΓΕΛ Θέρμου
6 Ξηροκώστας Κωνσταντίνος Παναγιώτη ΕΠΑΛ Καινούργιου
7 Οικονόμου Χρήστος Σπυρίδωνα ΓΕΛ Γαβαλούς
8 Πατερέκας Χρήστος Νικολάου ΓΕΛ Ματαράγκας
9 Ράγκος Ιωάννης Παναγιώτη Γυμν. Λουτρού
10 Σαλαγιάννης Κωνσταντίνος Δημοσθένους ΓΕΛ Γαβαλούς
11 Σκανδάλου Κωνσταντία Θεοδώρου ΓΕΛ Παραβόλας
12 Τσικριτέας Απόστολος Σπυρίδωνα 4ο ΓΕΛ Αγρινίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ E.E.
α/α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Σχολείο
1 Φαφούτης Αλέξιος Θεόδωρος 3ο ΓΕΛ Αγρινίου

Υποψήφιοι της παράταξης “ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.  

α/α Ονοματεπώνυμο Σχολείο
1 Αλεξανδράκης Μιχάλης Γενικό Λύκειο Αμφιλοχίας
2 Βλαχοπάνου Ευσταθία Γενικό Λύκειο Κατούνας
3 Γιανούτσος Χρήστος 6ο Γυμνάσιο Αγρινίου
4 Δημοβασίλη Βενετία 3ο Γενικό Λύκειο Αγρινίου
5 Δημούσης Νίκος ΕΠΑ.Λ. Μακρυνείας
6 Διαμαντής Δημήτρης 1ο Γενικό Λύκειο Αγρινίου
7 Ζάγκας Θεόδωρος 1ο Γυμνάσιο Αγρινίου
8 Καβαλλάρης Ιωάννης 1ο Γυμνάσιο Αγρινίου
9 Καραμητσόπουλος Γιώργος  Γενικό Λύκειο Θέρμου
10 Καρόκης Σταύρος  Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο Αγρινίου
11 Καρράς Ιωάννης Γυμνάσιο Παναιτωλίου
12 Λιούσιας Βασίλειος 1ο Γενικό Λύκειο Αγρινίου
13 Μεϊμετέας Αντώνης 6ο Γυμνάσιο Αγρινίου
14 Μησιακούλης Κώστας 3ο Γενικό Λύκειο Αγρινίου
15 Παμποράκης Εμμανουήλ 3ο Γενικό Λύκειο Αγρινίου
16 Πίτσας Στάθης 2ο Γενικό Λύκειο Αγρινίου
17 Ρούλιας Κώστας Μουσικό Γυμνάσιο Αγρινίου
18 Σκαπετούλια Χριστίνα Γυμνάσιο Αμφιλοχίας
19 Ταμπάκης Χάρης Γενικό Λύκειο Ματαράγκας
20 Τούλας Σωτήρης 2ο Γενικό Λύκειο Αγρινίου
21 Τσούκας Βαγγέλης Γυμνάσιο Αμφιλοχίας
     
 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ Ε.Ε.
     
1 Γαλατάς Αθανάσιος 3ο Γενικό Λύκειο Αγρινίου
2 Κολοβός Ιωάννης 5ο Γενικό Λύκειο Αγρινίου

Υποψήφιοι της Ρ.Α.Σ.

ΓΙΑ Δ.Σ.

Ζαραβίνας Μιχάλης ΠΕ11 Λύκειο Θέρμου
Κορδάτος Κώστας ΤΕ1 1ο ΕΠΑΛ Καινουργίου
Λογκιτζίδου Καίτη ΠΕ11 Λύκειο Εμπεσού
Ντάσιος Θεοφάνης ΠΕ4 1Ο ΕΠΑΛ Αγρινίου
Ντούλιας Ανδρέας ΠΕ17 1Ο ΕΠΑΛ Αγρινίου
Σταμάτης Νίκος ΤΕ1 ΕΠΑΣ Αγρινίου
Τσιλίκης Βασίλης ΠΕ18 ΕΠΑΣ Αγρινίου

 

 ΓΙΑ Ε.Ε.

Μουτάφης Νίκος ΔΕ1 ΕΠΑΣ Αγρινίου

Θέματα που ενδιαφέρουν

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.