Κυριακή, 20 Σεπτεμβρίου, 2020

Λήξη των τμημάτων Χορευτικού και Χορωδίας

ΛΗΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΧΟΡΩΔΙΑΣ
ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος η Κοινωφελής Επιχείρηση Δήμου Αγρινίου διοργανώνει την λήξη των τμημάτων του Χορευτικού και της Χορωδίας για τη χρονιά 2011-2012.
Τη χρόνια που πέρασε λειτούργησαν χορευτικά τμήματα στον ευρύτερο Δήμο Αγρινίου με 16 Χοροδιδασκάλους – Καθηγητές Φυσικής Αγωγής και 1400 μαθητές.
Επίσης λειτούργησαν για πρώτη φορά τμήματα μοντέρνου χορού , Latin , HIP – HOP με μεγάλη συμμετοχή παιδιών.
Η λήξη θα πραγματοποιηθεί στο Δημοτικό Κινηματογράφο ΄΄ΕΛΛΗΝΙΣ ΄΄ και το πρόγραμμα έχει ως εξής :
ΠΕΜΠΤΗ 31 ΜΑΙΟΥ 2012
Ώρα 7.30 μ.μ – Λήξη τμημάτων Χορευτικών των Δημοτικών σχολείων :ΣΤΡΑΤΟΥ, 10ου, 20ου ,ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ , 4ου , ΝΕΑΠΟΛΗΣ , 1ου , Α.Ι.ΡΗΓΑΝΑ , 3ου , 5ου ,1ο Δ.Σ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 ΙΟΥΝΙΟΥ 2012
Ώρα 7.30 μ.μ – Λήξη τμημάτων Χορευτικών των σχολείων:
ΗΛΙΑΧΤΙΔΑΣ, 8ου Δ.Σ , Δ.Σ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ, Δ.Σ.ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ , 7ου, 9ου, , 2ου, ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ ,
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ(ΜΟΝΤΕΡΝΟΣ ΧΟΡΟΣ)
TMHMA AΡΧΑΡΙΩΝ (ΜΟΝΤΕΡΝΟΣ ΧΟΡΟΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΙΟΥΝΙΟΥ 2012
Ώρα 7.30 μ.μ – Λήξη τμημάτων Χορευτικών των σχολείων:
ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ, ΛΕΠΕΝΟΥΣ, Δ.Σ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ, (HIP-HOP) ΤΜ.ΕΜΦΑΝΙΣΕΩΝ ,Δ.Σ.Μ.ΧΩΡΑΣ , 3ου,21ου Δ.Σ, 17ο Δ.Σ ΑΓΡΙΝΙΟΥ , 3ου , 6ουΔ.Σ ΑΓΡΙΝΙΟΥ, 21ου Δ.Σ, 5ου Δ.Σ , 11ου .
ΔΙΔΑΣΚΟΥΝ
1. ΑΡΑΧΩΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ
3. ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΑΓΟΥΡΙΤΣΑ
4. ΓΚΕΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
5. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΔΩΡΑ
6. ΚΑΛΟΥΔΗ ΜΙΡΑΝΤΑ
7. ΚΙΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
8. ΚΟΝΤΟΣΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
9. ΜΗΤΣΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
10. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
11. ΠΑΠΠΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
12. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
13. ΣΒΑΡΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
14. ΣΙΔΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
15. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ: ΤΣΙΑΜΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΤΡΙΤΗ 5 ΙΟΥΝΙΟΥ 2012

Την Τρίτη 5 Ιουνίου θα πραγματοποιηθεί η λήξη των τμημάτων παιδικής και εφηβικής μουσικοκινητικής αγωγής – μουσικής προπαιδείας ΄΄Μουσικές δραστηριότητες΄΄ Δήμου Αγρινίου
Υπευθυνη τμημάτων: Ειρήνη Ποντίκα
Το πρόγραμμα έχει ως εξής :

Θέματα που ενδιαφέρουν

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.