Σάββατο, Ιανουάριος 19, 2019

Οι καλύτερες επιδόσεις στους Παραϊόνιους αγώνες 2015

stibos Η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ, στα πλαίσια της προετοιμασίας των αθλητών-τριών στίβου του Συλλόγου της, καθώς και των αθλητών-τριών των Συλλόγων της περιοχής της, σε συνεργασία με την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ, πραγματοποίησε με επιτυχία αναπτυξιακούς αγώνες στίβου, στις 14 Μαρτίου 2015, ημέρα Σάββατο, στο ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ «ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΣΗΣ», με την επωνυμία: «ΠΑΡΑΪΟΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ 2015», στις παρακάτω κατηγορίες:
ΠΠΒ΄- ΠΚΒ΄ – ΠΠΑ΄- ΠΚΑ΄ – Π – Κ & ΑΝΔΡΩΝ

Οι καλύτερες επιδόσεις των αγώνων ήταν οι παρακάτω:

ΠΚΑ΄: 80μ. ΕΜΠ.: ΣΑΡΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΑΓΡΙΝΙΟΥ 12΄΄.90
ΠΚΑ΄: 80μ.: ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ 10΄΄.6
80μ. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΑΓΡΙΝΙΟΥ 10΄΄.7
ΠΚΑ΄: 600μ.: ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Γ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 1΄.46΄΄.5
ΠΚΑ΄: 1.000μ.: ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΑΓΡΙΝΙΟΥ 3΄.24΄΄.3
ΠΚΑ΄ ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ: ΣΑΡΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΑΓΡΙΝΙΟΥ 4,99
ΠΚΑ΄ ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΝΝΑ Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1,45

ΠΠΑ΄ 100μ.ΕΜΠ.: ΚΑΤΣΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΑΓΡΙΝΙΟΥ 14΄΄.6
ΠΠΑ΄ 300μ.ΕΜΠ.: ΜΠΕΤΣΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΕΑΓΡΙΝΙΟΥ 43΄΄.0
ΠΠΑ΄ 300μ.ΕΜΠ.: ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80΄ 43΄΄.3
ΠΠΑ΄ 1.000μ.: ΦΟΥΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΑΓΡΙΝΙΟΥ 3΄.01΄΄.8

ΠΑΙΔΩΝ 100μ.: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΑΓΡΙΝΙΟΥ 11΄΄.2
ΠΑΙΔΩΝ 100μ.: ΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80΄ 11΄΄.2
ΠΑΙΔΩΝ 200μ.: ΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80΄ 23΄΄.2
ΠΑΙΔΩΝ 1.500μ.: ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΑΓΡΙΝΙΟΥ 4΄.11΄΄.8
ΠΑΙΔΩΝ 1.500μ.: ΑΫΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΑΓΡΙΝΙΟΥ 4΄.12΄΄.9

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 100μ.: ΤΖΟΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑΜ ΓΕΑΓΡΙΝΙΟΥ 12΄΄.0
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 100μ.ΕΜΠ.: ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
Γ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 16΄΄.50

ΑΝΔΡΩΝ 100μ.: ΜΠΕΤΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΑΓΡΙΝΙΟΥ 11΄΄.1
ΑΝΔΡΩΝ 200μ.: ΜΠΕΤΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΑΓΡΙΝΙΟΥ 22΄΄.2
ΑΝΔΡΩΝ 1.500μ.: ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΑΓΡΙΝΙΟΥ 4΄.12΄΄.6

Η χρονομέτρηση έγινε με χρονόμετρο χεριού.

ΝΙΚΗΤΕΣ-ΤΡΙΕΣ ΤΩΝ ΠΑΡΑΪΟΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΑΔΕΙΧΘΗΚΑΝ:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ 60μ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΕΤΣΗΣ ΕΦΡΑΙΜ 2003 ΓΕΑ 8΄΄.3
2 ΜΗΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ 8΄΄.5
3 ΑΒΡΑΜΠΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2003 ΓΕΑ 8΄΄.8

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ 1.000μ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 ΓΕΑ 3΄.05΄΄.5
2 ΜΗΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ 3΄΄.27΄΄.0
3 ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΕΑ 3΄΄.31΄΄.0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ 60μ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2003 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ 8΄΄.7
2 ΣΤΟΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ 8΄΄.7
3 ΛΑΪΝΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 ΓΕΑ 8΄΄.8

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ 1.000μ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2002 Γ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 3΄.35΄΄.2
2 ΜΑΡΤΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2003 ΓΕΑ 3΄.44΄΄.8
3 ΠΑΠΑΡΡΟΪΔΑΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΓΕΑ 3΄.50΄΄.5

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄ 80μ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΦΑΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ 10΄΄.1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄ 100μΕΜΠ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΤΣΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΓΕΑ 14΄΄.6
2 ΤΣΙΡΚΙΝΙΔΗΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ 2001 Γ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 15΄΄.6
3 ΑΝΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ 15΄΄.7

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄ 150μ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80΄ 20΄΄.3

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄ 300μΕΜΠ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΕΤΣΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2000 ΓΕΑ 43΄΄.0
2 ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80΄ 43΄΄.3
3 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80΄ 49΄΄.9

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄ 1.000μ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΦΟΥΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΓΕΑ 3΄.01΄΄.8
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Γ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 3΄.33΄.3

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΙΡΚΙΝΙΔΗΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ 2001 Γ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5,50
2 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 5,25
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Γ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5,23

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ 80μ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ 2000 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ 10΄΄.6
2 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΕΑ 10΄΄.7
3 ΧΟΥΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2001 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13΄΄.5

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ 80μ.ΕΜΠ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΑΡΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΓΕΑ 12΄΄.9

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ 600μ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 Γ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 1΄.46΄΄.5
2 ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ 2002 ΓΕΑ 1΄.48΄΄.0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ 1.000μ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΓΕΑ 3΄.24΄΄.3
2 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ ΖΩΗ 2001 ΓΕΑ 3΄.42΄΄.5

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΑΡΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΓΕΑ 4,99
2 ΦΙΛΙΠΠΑ ΝΕΦΕΛΗ 2000 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 4,33
3 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 Γ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 4,25

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΝΝΑ 2001 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1,45
2 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ 2001 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ 1,35
3 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΙΝΑ 2002 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ 1,25

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 100μ.
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΓΕΑ 11΄΄.2
2 ΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80΄ 11΄΄.2
3 ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΓΕΑ 11΄΄.7

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 200μ.
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80΄ 23΄΄.2
2 ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΕΑ 24΄΄.2

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1.500μ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1999 ΓΕΑ 4΄.11΄΄.8
2 ΑΫΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1999 ΓΕΑ 4΄.12΄΄.9
3 ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΓΕΑ 4΄.50΄΄.0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 4Χ100μ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΡΟΒΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΑΓΕΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΄98-΄99
΄99-΄98 ΓΕΑ 46΄΄.4

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 100μ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΖΟΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑΜ 1998 ΓΕΑ 12΄΄.0
2 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1998 Γ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 12΄΄.7
3 ΣΚΑΡΝΑΒΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1999 ΓΕΑ 14΄΄.0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 100μ.ΕΜΠ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1998 Γ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 16΄΄.5
2 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 1999 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16΄΄.6

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1.500μ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΙΤΤΑΡΟΚΟΙΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1999 ΓΕΑ 5΄.42΄΄.0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 100μ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΕΤΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1996 ΓΕΑ 11΄΄.1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 200μ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΕΤΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1996 ΓΕΑ 22΄΄.2
2 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1995 ΓΕΑ 23΄΄.7

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1.500μ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1997 ΓΕΑ 4΄.12΄΄.6
2

Θέματα που ενδιαφέρουν

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.