Παρασκευή, 20/07/2018

τέντες μπινιάρος all4care
PRAKTIKA

Οι σταυροί όλων των υποψηφίων στο δήμο Αγρινίου

jdj-1

Κρέατα ΑΥΦΑΝΤΗΣ
Mε την πρόσφατη ανακήρυξη από το Πρωτοδικείο του εκλογικού αποτελέσματος στο δήμο Αγρινίου προκύπτει πως οι υποψήφιοι των συνδυασμών έλαβαν τους εξής σταυρούς προτίμησης κατά σειρά επιτυχίας:

imagesΑ. Του Συνδυασμού «ΝΕΑ ΑΡΧΗ-ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ» Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι, ήτοι:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

  1. 1.      ΜΠΟΥΤΙΒΑ Ξανθή του Αναστασίου                                               822
  2. 2.      ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κωνσταντίνος του Βασιλείου                                375

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1. ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ Νικόλαος του Κωνσταντίνου                                  2.116
  2. ΣΑΛΜΑ Μαρία του Γεωργίου                                                        1.917
  3. ΓΚΡΙΖΗΣ Νικόλαος  του Κωνσταντίνου                                        1.776
  4. ΡΟΚΟΣ Κωνσταντίνος  του Βασιλείου                                           1.472
  5. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Κωνσταντίνος του Μιχαήλ                                     1.462
  6. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ Ανδρέας του Σωτηρίου                                  1.349
  7. ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ιωάννης του Παναγιώτη                                           1.315
  8. ΣΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος  (Μίμης) του Ζαχαρία                   1.075
  9. ΠΙΣΤΙΩΛΗ – ΣΑΛΑΚΙΔΟΥ Όλγα συζ. Νικολάου                          986
  10. ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ Θεόδωρος του Παναγιώτη                                          980
  11. ΓΚΟΥΝΤΑΣ Χρήστος του Παναγιώτη                                              895
  12. ΑΔΑΜΗΣ Σπυρίδων του Γεωργίου                                                   868
  13.  ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ Φώτιος του Ευαγγέλου                                            802
  14.  ΦΩΤΑΚΗΣ Βασίλειος του Φωτίου                                                  769
  15.   ΚΟΛΟΒΟΣ Χρήστος του Βασιλείου                                              767
  16. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μαρία συζ. Ιωάννη                                            750
  17.  ΣΤΟΥΠΑΣ Παναγιώτης του Λάμπρου                                             688
  18. ΠΑΠΠΑΣ Γεώργιος του Κωνσταντίνου                                            679
  19.  ΜΠΟΥΡΔΟΥΝΗΣ Ιωάννης του Αντωνίου                                      660
  20. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης του Ευστρατίου                                   655
  21. ΚΟΤΣΑΛΗ Σωτηρία του Χρήστου                                                    642
  22. ΧΑΒΕΛΕΣ Σπυρίδων του Κωνσταντίνου                                          629
  23. ΠΑΝΟΥ Γρηγόριος του Ηλία                                                            594
  24. ΜΠΙΜΠΑ Χαρά του Παναγιώτη                                                         529
  25. ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ Δημήτριος του Ανδρέα                                              526
  26. ΝΤΖΑΛΑ Μάρθα του Παναγιώτη                                                     428
  27. ΣΑΡΑΚΗΣ Πέτρος του Κωνσταντίνου                                              424
  28. ΠΕΤΡΙΔΗ – ΓΕΩΡΓΟΓΑΛΑ Μαρία συζ. Γεωργίου                         403
  29. ΤΖΟΥΜΕΡΚΙΩΤΗΣ Νικόλαος του Αθανασίου                                 338
  30. ΜΑΚΡΗ – ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΗ Ανθούλα του Παντελή                          326
  31. ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΣ Σπυρίδων του Ανδρέα                                           307
  32. ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Κωνσταντίνος του Δημητρίου                                  304
  33. ΒΕΡΡΗ Ευαγγελία του Βασιλείου                                                       298
  34. ΚΟΥΚΟΣΟΥΛΑ Κυριακούλα (Κίρκη) του Νικολάου                       297
  35. ΚΑΡΤΕΡΗ Πανωραία – Μαρίνα του Ιωάννη                                      240
  36. ΚΑΠΛΑΝΗ Αγλαΐα του Ναπολέοντος                                                230
  37. ΣΙΔΕΡΗ Παρασκευή (Βιβή) του Παναγιώτη                                       225
  38. ΜΑΡΝΕΛΑΚΗ Ελένη (Ελεάνα) του Ευαγγέλου                                209
  39. ΚΟΥΜΑΣΗΣ Ζώης του Γεωργίου                                                      204
  40. ΣΥΡΓΙΑΝΝΗ – ΜΗΤΣΟΥ Αγγελική – Ευθαλία του Δημητρίου       142
  41. ΣΙΟΡΙΚΗ Αικατερίνη του Φωτίου                                                       140
  42. ΚΑΛΥΒΑΣ Συμεών του Αγησιλάου                                                     41

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΑΚΥΝΘΟΥ

  1.  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ιωάννης του Ανδρέα                                                     1.056
  2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Ευάγγελος του Γεωργίου                                        600
  3. ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ Φώτιος του Λάμπρου                                                     335

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑ ΘΕΣΤΙΕΩΝ

  1. 1.      ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Μάρκου                                          709
  2. 2.      ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος του Γεωργίου                            707
  3. 3.      ΚΑΠΠΑΣ Αθανάσιος του Λεωνίδα                                                     362
  4. 4.      ΛΕΡΗΣ Κωνσταντίνος του Δημητρίου                                                320
  5. 5.      ΚΑΠΡΕΛΗΣ Κωνσταντίνος του Ηλία                                                 124

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΣ

  1. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Βασίλειος του Νικολάου                                      820
  2. ΜΠΕΣΙΝΗΣ Θωμάς του Νικολάου                                                 550
  3. ΛΑΓΑΚΗΣ Χρήστος του Φιλίππου                                                 404

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

  1. 1.      ΧΑΣΙΩΤΗΣ Ευθύμιος του Κωνσταντίνου                                      1.319
  2. 2.      ΛΙΟΥΠΡΑΣ Κωνσταντίνος του Θωμά                                           1.070
  3. 3.      ΡΟΥΣΣΗΣ Δημήτριος του Γεωργίου                                                 708

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

  1. ΓΡΙΒΑΣ Ευθύμιος του Σπυρίδωνος                                                  732
  2. ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ Παναγιώτης του Δημητρίου                                       231
  3. ΣΧΙΖΑ Παρασκευή του Γεωργίου                                                    168

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

  1. 1.      ΚΟΛΟΒΟΣ Σωτήριος του Κωνσταντίνου                                        904
  2. 2.      ΚΑΠΕΡΔΑΣ Βασίλειος του Κωνσταντίνου                                      863
  3. 3.      ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Ειρήνη συζ. Παναγιώτη                                          61

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΜΠΥΛΙΩΝ

  1. ΣΟΦΡΩΝΗΣ Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου                                     842
  2. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης του Παναγιώτη                                   433
  3. ΠΛΥΤΑΡΙΑ Μαρία του Φωτίου                                                        277

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΡΑΤΟΥ

  1. ΜΕΛΙΑΔΗΣ Γεώργιος του Χριστοφόρου                                        1.360
  2. ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ Παναγιώτης του Νικολάου                                     539
  3. ΣΤΑΘΗΣ Κωνσταντίνος του Βελισσάριου                                          521
  4. ΜΗΝΑΣ Ηλίας του Γεωργίου                                                              121
  5. ΚΑΜΠΕΡΗΣ Κωνσταντίνος του Ιωάννη                                             110

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  1. 1.      ΓΑΜΒΡΟΥΛΗΣ Θεμιστοκλής του Γεωργίου                                  372
  2. 2.      ΓΚΟΥΒΑΣ Σπυρίδων του Νικολάου                                                304
  3. 3.      ΜΠΛΙΚΑ Μαριάννα του Βασιλείου                                                 150
  4. 4.      ΚΑΝΤΕΡΕΣ Νικόλαος του Γεωργίου                                               145
  5. 5.      ΧΗΡΑΣ Δημήτριος του Χρήστου                                                      138
  6. 6.      ΛΙΟΛΗ Παρασκευή (Βιβή) του Αθανασίου                                       86

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

  1. ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ Θεόδωρος του Ιωάννη                                              729
  2. ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΣ  Στράτος – Αλφρέδος του Δημητρίου                    729
  3. ΒΕΛΟΥΔΑΣ Πέτρος του Κυριάκου                                                 698
  4. ΚΟΛΟΚΩΤΣΙΟΣ Δημήτριος του Λάμπρου                                     590
  5. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Παναγιώτης του Βασιλείου                            523
  6. ΚΑΠΛΑΝΗ Αικατερίνη του Λάμπρου                                             411
  7. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ Ειρήνη του Κωνσταντίνου                                   352
  8. ΤΣΟΥΝΗΣ Σωτήριος του Φωτίου                                                     329
  9. ΜΥΡΙΣΙΩΤΗ Ιωάννα του Κωνσταντίνου                                          325
  10. ΡΑΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δημήτριος του Γεωργίου                                   289
  11. ΤΣΑΚΝΗΣ Γρηγόριος του Βασιλείου                                               263
  12. ΣΙΑΔΗΜΟΣ Θεόδωρος του Κωνσταντίνου                                      133

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ

  1. ΕΥΘΥΜΙΟΥ Κωνσταντίνος του Ανδρέα                                          246
  2. ΤΣΙΛΙΜΕΚΗΣ Θεόδωρος του Ευαγγέλου                                        225
  3. ΚΟΜΠΟΤΟΣ Παναγιώτης του Κωνσταντίνου                                 101
  4. ΑΓΓΕΛΗ – ΚΟΡΔΑΤΟΥ Αριστέα του Σπυρίδωνος                          94
  5. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Νικόλαος του Βασιλείου                                      84
  6. ΞΕΥΓΕΝΗ Αρετή του Χρήστου                                                         44

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

  1. ΣΙΩΛΟΣ Ελευθέριος του Δημητρίου                                                381
  2. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ Ευστάθιος του Θεοδώρου                              205
  3. ΨΗΛΟΣ Πελοπίδας του Αλεξάνδρου                                               201
  4. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ Παύλος του Γεωργίου                                    133
  5. ΚΑΝΙΩΤΗΣ Θωμάς του Πέτρου                                                      130
  6. ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗ Γεωργία του Ελευθερίου                                         78

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

  1. ΝΤΖΟΥΡΒΑΣ Λουκάς του Γεωργίου                                              285
  2. ΣΑΚΚΟΥ – ΚΑΚΟΥΡΗ Κωνσταντίνα συζ. Χρήστου                   126
  3. ΖΥΓΟΥΡΗΣ Νικόλαος του Βασιλείου                                             112
  4. ΚΟΛΟΦΩΤΙΑΣ Παναγιώτης του Βασιλείου                                     99
  5. ΓΡΙΒΑΣ Ιωάννης του Δημητρίου                                                       75
  6. ΠΑΤΣΙΑΛΟΥ Σοφία του Δημητρίου                                                 28

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΑΛΙΑΝΟΥ

  1. 1.      ΔΙΠΛΑΣ Θεόδωρος του Αλεξάνδρου                                                 24
  2. 2.      ΜΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος του Ιωάννη                                         16

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

  1. ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ Δημήτριος του Γεωργίου                                             185
  2. ΜΗΛΑ Σοφία του Αθανασίου                                                            150
  3. ΜΠΕΤΣΙΚΑΣ Κωνσταντίνος του Ιωάννη                                          113
  4. ΖΑΡΝΑΒΕΛΗ Βαρβάρα του Γεωργίου                                               20

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

  1. 1.      ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Παντελή                                                67
  2. 2.      ΑΓΓΕΛΗΣ Δημήτριος του Γεωργίου                                                     8

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

  1. ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ Δημήτριος του Φωτίου                                           89

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΥ

  1. ΛΑΓΟΣ Ευστάθιος του Δημητρίου                                                    416
  2. ΛΑΜΠΟΣ Κωνσταντίνος του Παναγιώτη                                           34
  3. ΒΛΑΧΟΥ Ασήμω συζ. Δημητρίου                                                       0
  4. ΚΑΡΑΣΟΥΛΟΥ Χριστίνα του Ανδρέα                                                0

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΛΑΣΙΟΥ

  1. 1.      ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ Παναγιώτης του Νικολάου                                     87
  2. 2.      ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ Ιωάννης του Δημητρίου                                             81

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΡΙΧΩΝΙΔΑΣ

  1. 1.      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Σταύρος του Χρήστου                                        39

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΚΡΩΝ (ΛΙΘΟΒΟΥΝΙΟΥ)

  1. ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΗ – ΤΣΑΝΤΩΝΗ Κωνσταντίνα του Δημητρίου      32
  2. ΤΣΙΝΤΖΕΛΗΣ Μιχαήλ του Θεοδώρου                                              29

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΙΩΝ

  1. ΓΕΡΝΑΣ Κωνσταντίνος του Δημητρίου                                           143
  2. ΒΑΦΟΠΟΥΛΟΥ Αρετή του Σταύρου                                                2

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΚΕΡΑΣΟΒΟΥ

  1. ΔΕΡΒΙΣΗΣ Απόστολος του Βασιλείου                                              51
  2. ΓΚΟΥΒΡΑΣ Φιλάρετος του Γερασίμου                                            35
  3.  ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος του Αθανασίου                             24
  4. ΖΟΛΩΤΑ Νίκη του Χρήστου                                                            12

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΦΡΑΤΟΥ

  1. 1.      ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ Παναγιώτα του Νικολάου                                         0
  2. 2.      ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ Σωτήριος του Χρήστου                                             0

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

  1. ΤΣΟΥΦΗΣ Ανδρέας του Θεοδώρου                                                 210
  2. ΣΑΡΑΓΚΑΝΙΔΑΣ Κωνσταντίνος του Δημητρίου                            120
  3. ΚΑΡΑΣΟΥΛΟΣ Σωτήριος του Χαριλάου                                          39
  4. ΚΟΥΜΠΗ – ΚΟΥΡΣΑΡΗ Θεοδώρα του Νικολάου                         16

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΥΡΙΩΤΙΣΣΗΣ

  1. 1.      ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ Δημήτριος του Σπυρίδωνος                               141
  2. 2.      ΤΖΙΜΑ Κωνσταντίνα του Γεωργίου                                                 12
  3. 3.      ΠΟΛΥΖΟΥ Αλεξάνδρα συζ. Κλεομένη                                            5

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

  1. 1.      ΒΗΤΤΑΣ Αριστείδης του Δημητρίου                                               96
  2. 2.      ΤΣΟΥΦΗΣ Γεώργιος του Αντωνίου                                                 33
  3. 3.      ΚΟΥΛΟΥΚΟΥΡΑΣ Δημήτριος του Βασιλείου                               27
  4. 4.      ΜΠΑΡΟΥΧΟΥ Βασιλική του Μιχαήλ                                              8

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΙΑ

  1. ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Ιωάννη                                 134
  2. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Παναγιώτης του Ευθυμίου                             104

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

  1. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ Βασίλειος του Παναγιώτη                                      292
  2. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Χρήστος του Βασιλείου                                         148
  3. ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ Φώτιος του Γεωργίου                                               42
  4. ΜΠΡΙΑΝΗ Ιωάννα του Σωτηρίου                                                     13

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

  1. 1.      ΒΛΑΧΑΚΗΣ Δημήτριος του Χριστοφόρου                                   129
  2. 2.      ΤΡΙΑΝΤΗΣ Χρήστος του Γεωργίου                                                 97
  3. 3.      ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ Παναγιώτης του Δημητρίου                                 57
  4. 4.      ΔΕΜΕΛΗ – ΣΩΚΟΥ Ευαγγελία του Στέργιου                                52

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

  1. 1.      ΠΑΠΠΑΣ Κωνσταντίνος του Βασιλείου                                       112
  2. 2.      ΜΟΥΝΤΟΥΡΗΣ Χρήστος του Δημητρίου                                      56
  3. 3.      ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Σοφία του Σπυρίδωνος                                     53

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος του Ιωάννη                               11
  2. ΤΣΑΡΑΝΤΑΝΗΣ Φώτιος του Κλεομένη                                          11
  3. ΚΑΠΕΡΔΑ Ιωάννα του Βασιλείου                                                     0

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

  1. ΤΣΕΛΕΠΗΣ Γρηγόριος του Ιωάννη                                                227
  2. ΞΥΣΤΡΑ Σωτηρία του Ιωάννη                                                         90
  3. ΦΥΣΣΑΣ Γεώργιος του Ιωάννη                                                       79
  4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ Βασίλειος του Γεωργίου                          74

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

  1. ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ Δημήτριος του Κωνσταντίνου                                    85
  2. ΓΑΝΤΖΟΥΔΗΣ Κωνσταντίνος του Παύλου                                    57
  3. ΑΓΓΕΛΗ Φωτεινή του Κωνσταντίνου                                             14

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΟΥΛΑΣ

  1. 1.      ΚΟΥΤΣΟΓΟΥΛΑΣ Ιωάννης του Δημητρίου                                    33
  2. 2.      ΚΑΨΑΛΗΣ Γεώργιος του Βασιλείου                                               16

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ

  1. 1.      ΜΗΛΙΟΡΔΟΣ Γρηγόριος του Ηλία                                                   78
  2. 2.      ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ Πέτρος του Νικολάου                                         44
  3. 3.      ΑΛΕΞΙΟΥ Γεώργιος του Κωνσταντίνου                                           30
  4. 4.      ΤΑΣΙΟΥΛΗ – ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ Αθηνά του Βασιλείου                      23

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΚΕΡΑΣΟΒΟΥ

  1. ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ Σπυρίδων του Νικολάου                                      56
  2. ΚΟΚΟΡΩΝΗΣ Κωνσταντίνος του Νικολάου                                    20
  3. ΚΟΚΟΡΩΝΗ Μαρία του Διονυσίου                                                   3

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ

  1. ΜΠΟΥΡΔΟΣ Φώτιος του Λουκά                                                      79
  2. ΨΑΡΡΑΣ Ηλίας του Χρήστου                                                           56
  3. ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ Χρήστος του Κωνσταντίνου                                      40
  4. ΚΑΤΣΑΜΠΑΛΟΥ Αναστασία του Αθανασίου                               15

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΨΟΡΑΧΗΣ (ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ)

  1. 1.      ΒΕΛΑΝΑΣ Αγαμέμνων του Κωνσταντίνου                                     35

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΣΕΑΣ

  1. ΓΡΙΒΑΣ Βασίλειος του Θεμιστοκλή                                                 54
  2. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Έλλη συζ. Ιωάννη                                              13

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΣΟΡΡΕΥΜΑΤΩΝ

  1. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Νικόλαος του Βασιλείου                                       25
  2. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ουρανία του Βασιλείου                                             5

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥ

  1. 1.      ΛΕΦΑΣ Βασίλειος του Γεωργίου                                                     61
  2. 2.      ΚΑΨΙΟΧΑΣ Γεώργιος του Σπυρίδωνος                                           21
  3. 3.      ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Γεώργιος του Ηλία                                               14
  4. 4.      ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία του Γρηγορίου                               8

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΡΑ ΒΓΕΝΑΣ

  1. ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ιωάννης του Χρήστου                                                 11
  2. ΚΟΥΜΑΣΗ Αρετούλα του Παναγιώτη                                               2

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΣΦΗΝΑΣ)

  1. 1.      ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ Χρήστος του Πολυχρόνη                                             45
  2. 2.      ΝΤΑΛΑ Κωνσταντίνα του Χρήστου                                                36
  3. 3.      ΞΕΝΙΔΗΣ Χρήστος του Δημητρίου                                                  27

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΜΠΙΡΙΟΥ

  1. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ Παναγιώτης του Χρήστου                                          8
  2. ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗ Ελένη του Κωνσταντίνου                                        2

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΣΙΜΑΧΕΙΑΣ

  1. 1.      ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Χρήστος του Σπυρίδωνος                                       126
  2. 2.      ΠΕΣΛΗΣ Γεράσιμος του Δημητρίου                                               123
  3. 3.      ΤΑΦΙΑΔΟΥ – ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ Παρθένα του Κωνσταντίνου        11

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ (ΑΝΩ)

  1. ΑΓΓΕΛΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης του Χρήστου                        89
  2. ΛΑΓΑΚΗΣ  Σπυρίδων του Οδυσσέα                                               32
  3. ΠΟΛΥΖΟΣ Βασίλειος του Αντωνίου                                               19
  4. ΚΑΡΝΑΧΩΡΙΤΗ Φωτεινή συζ. Δημητρίου                                     12

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

  1. ΓΚΡΕΚΑΣ Βασίλειος του Σπυρίδωνος                                           216
  2. ΤΡΑΓΟΥΛΙΑ Βικτώρια του Νικολάου                                           162
  3. ΠΑΠΑΡΟΥΝΗΣ Παναγιώτης του Νικολάου                                   94
  4. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ Χρήστος του Αντωνίου                                       78

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΤΣΟΥΚΙΟΥ

  1. ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ Χαράλαμπος του Θωμά                                  93
  2. ΣΑΛΤΗΣ Δημήτριος του Θεοδώρου                                                67

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ

  1. ΜΕΡΚΟΣ Γεώργιος του Ευθυμίου                                                  147
  2. ΣΙΑΜΟΥ – ΜΟΛΩΝΗ Χριστίνα του Γεωργίου                             144
  3. ΚΡΟΚΙΔΗ Κονδυλία του Πάνου                                                      57

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΑΡΙΣΤΗΣ

  1. ΚΟΚΚΑΛΗΣ Γρηγόριος του Δημητρίου                                         55
  2. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γρηγόριος του Δημητρίου                                 46
  3. ΤΣΑΚΟΥ Αρετή του Θωμά                                                               4
  4. ΚΑΖΑΝΑΣ Γεώργιος του Ευαγγέλου                                                1

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

  1. 1.      ΠΑΝΙΤΣΑΣ Κωνσταντίνος του Θωμά                                             171
  2. 2.      ΚΑΛΛΗΣ Νεκτάριος του Χρήστου                                                 117
  3. 3.      ΣΤΡΑΒΟΜΥΤΗΣ Παναγιώτης του Ηλία                                         111
  4. 4.      ΜΑΛΕΣΙΑΔΑΣ Αθανάσιος του Άγγελου                                          31

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΑΒΟΡΑΝΗΣ

  1. 1.      ΛΑΝΑΡΑ Βασιλική του Κωνσταντίνου                                             83
  2. 2.      ΣΑΡΔΕΛΗΣ Ιωάννης του Νικολάου                                                  75
  3. 3.      ΚΟΚΟΥΣΟΥΛΑΣ Αριστείδης του Δημητρίου                                  51

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΡΟΜΑΝΝΑΣ

  1. 1.      ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος του Σωτηρίου                                       58
  2. 2.      ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Βαλεντίνα του Κωνσταντίνου                  10
  3. 3.      ΒΕΝΕΡΗΣ Κωνσταντίνος του Θεόφιλου                                             9

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΧΘΙΩΝ

  1. ΤΣΑΜΠΑΖΗΣ Δημήτριος του Ελευθερίου                                      46
  2. ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ Δημήτριος του Μιχαήλ                                           43
  3. ΡΟΥΣΣΟΣ Φώτιος του Ιωάννη                                                         16
  4. ΓΙΑΓΚΑ Ευαγγελία του Ξενοφώντα                                                 13

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΚΑΡΥΑΣ

  1. ΚΟΛΙΑΣ Χρήστος του Φωτίου                                                        75
  2. ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ Ελευθέριος του Ιωάννη                                            17

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΗΣ

  1. ΠΑΤΛΙΑΣ Γεώργιος του Δημητρίου                                             108
  2. ΣΑΜΑΡΑΣ Δημήτριος του Ηλία                                                     21
  3. ΤΑΚΤΙΚΟΣ Ευάγγελος του Κωνσταντίνου                                    19
  4. ΑΥΖΩΤΗ Ευφροσύνη του Παντελή                                                 6

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

  1. ΤΟΥΡΚΑΣ Παναγιώτης του Γεωργίου                                          168
  2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος του Γεωργίου                                 132
  3. ΤΣΙΡΩΝΗΣ Κωνσταντίνος του Γεωργίου                                        57
  4. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ελένη του Κωνσταντίνου                               4

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

  1. 1.      ΜΑΝΙΑ Ειρήνη του Αθανασίου                                                       98
  2. 2.      ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χρήστος του Ανδρέα                                                 97
  3. 3.      ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ Νικόλαος του Κωνσταντίνου                                     92
  4. 4.      ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ Αθανάσιος του Ηλία                                              78

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΚΟΡΦΟΥ

  1. ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ευθύμιος του Νικολάου                                            78
  2. ΑΝΔΡΩΝΗΣ Ευάγγελος του Ανδρέα                                               37

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

  1. ΛΙΑΡΟΚΑΠΗΣ Σεραφείμ του Βασιλείου                                       43
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γεώργιος του Αλεξάνδρου                                       30

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

  1. ΚΟΥΝΕΛΗΣ Παναγιώτης του Νικολάου                                        14
  2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Κωνσταντούλα του Γεωργίου                          1

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ ΤΡΙΧΩΝΙΔΑΣ

  1. ΤΣΟΥΝΗΣ Ηλίας του Κωνσταντίνου                                             159
  2. ΑΝΔΡΩΝΗΣ Κωνσταντίνος του Μιχαήλ                                         56
  3. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ Αθανάσιος του Κωνσταντίνου                         22
  4. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Λαμπρινή του Ευαγγέλου                                 5

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΓΑΝΗΣ

  1. ΜΟΥΡΚΟΒΙΤΗΣ Λεωνίδας του Ιωάννη                                         79
  2. ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ Παναγιώτης του Βασιλείου                                 45
  3. ΚΟΛΥΒΕΡΗ Θεοδώρα του Θεόφιλου                                              7

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΡΓΙΑΔΑΣ

  1. ΚΡΟΚΙΔΑΣ Δημήτριος  του Θεοφάνη                                         150
  2. ΣΤΑΘΟΚΩΣΤΑΣ Απόστολος του Ευαγγέλου                                 8

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΔΗΡΩΝ

  1. ΜΕΝΤΖΟΣ Νικόλαος του Πέτρου                                                 34
  2. ΚΑΡΤΕΡΗΣ Δημήτριος του Αποστόλου                                          3

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΤΟΜΕΝΩΝ

  1. 1.      ΜΑΓΓΙΝΑΣ Αθανάσιος του Δημητρίου                                         98

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

  1. ΓΡΙΒΑΣ Ευάγγελος του Γεωργίου                                                102
  2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος του Ιωάννη                                   95
  3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ Γιαννούλα του Παναγιώτη                              55

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΥΤΕΣΙΑΔΑΣ

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος του Χρήστου                              31

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΡΤΙΑ

  1. ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΝΗΣ Αθανάσιος του Αποστόλου                              6
  2. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΥ Χρυσάνθη του Σπυρίδωνος                                2

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΟΛΑΙΤΗΣ

  1. ΜΥΡΙΣΙΩΤΗΣ Λάμπρος του Δημητρίου                                         256
  2. ΜΠΟΥΚΟΣ Ιωάννης του Γεωργίου                                                113
  3. ΜΑΓΓΟΥΡΙΛΟΥ Σταυρούλα του Γεωργίου                                      7

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΡΑΤΟΥ

  1. ΣΙΔΕΡΗΣ Γρηγόριος του Κωνσταντίνου                                          116
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Παναγιώτης του Δημητρίου                                        97
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος του Παναγιώτη                                33

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΧΩΝΙΟΥ

  1. ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ Ανδρέας του Αντωνίου                                              96
  2. ΚΟΥΤΣΗΣ Ευάγγελος του Γεωργίου                                                78

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΟΥΝΗΣ

  1. 1.      ΚΑΤΣΑΡΗΣ Δημήτριος του Θωμά                                                    23
  2. 2.      ΜΑΝΤΖΑΦΙΝΗΣ Κωνσταντίνος του Λάμπρου                                   1

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΨΗΛΟΒΡΑΧΟΥ

  1. ΚΟΚΚΑΛΗΣ Χρήστος του Ιωάννη                                                      4

συχρονο αγρινιο

Β. Του Συνδυασμού «ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΑΓΡΙΝΙΟ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ  » Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι, ήτοι:

 

Εκλογική Περιφέρεια Αγγελοκάστρου

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. Μπούζας Ευστάθιος του Ιωάννη                                                       402
  2. Ρουσογιάννη Γεωργία του Δημητρίου                                              323

 

Εκλογική Περιφέρεια Αγρινίου

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. Σφυρής Βλάσιος του Κωνσταντίνου                                                1.320
  2. Κραβαρίτη Ευαγγελία του Δημητρίου                                             1.031
  3. Γαλαζούλα Μαρία του Βασιλείου                                                      995
  4. Σερπάνου Μαργαρίτα του Λάμπρου                                                   990
  5. Τσούκαλος  Ευστάθιος του Δημητρίου                                              860
  6. Καραγκούνη Βασιλική του Θωμά                                                      843
  7. Παπαθανασίου Κωνσταντίνος του Επαμεινώνδα                               799
  8. Παπαθανάσης Βασίλειος του Γεωργίου                                             777
  9. Παπαϊωάννου Χριστόφορος του Επαμεινώνδα                                  736
  10. Κοκκινοβασίλης Παύλος του Γεωργίου                                             679
  11. Δεληγιάννης Γεώργιος του Ιωάννη                                                     672
  12. Γιαννακόπουλος Δημήτριος του Παναγιώτη                                       584
  13. Λαδάς Θεόδωρος του Κωνσταντίνου                                                 572
  14. Κικίδης Χαράλαμπος (Μπάμπης) του Παντελή                                  452
  15. Κιτσάκης Σταύρος του Χρήστου                                                        451
  16. Σελιμάς Ιωάννης του Αλεξάνδρου                                                     428
  17. Τσάμης Ανδρέας του Διονυσίου                                                         413
  18. Καρατσώρης Ιωάννης του Γεωργίου                                                  379
  19. Κοτρότσος Γεώργιος  του Ιωάννη                                                      340
  20. Κέκελος Παναγιώτης του Διονυσίου                                                  336
  21. Αντωνόπουλος Πλάτων-Άλκης                                                          331
  22. Σκαβάρας Δημήτριος του Κωνσταντίνου                                           331
  23. Μάρης Κωνσταντίνος του Βασιλείου                                                330
  24. Ταφιάδης Νικόλαος του Χρήστου                                                      322
  25. Σφυρής Σπυρίδων του Χρήστου                                                         311
  26. Μακρασίμου – Μαρίνου Ζωή του Γεωργίου                                      287
  27. Μολώνης Δημήτριος του Σπυρίδωνος                                                275
  28. Θεοδωρόπουλος Ανδρέας του Βασιλείου                                          270
  29. Γράψας Ιωάννης του Κωνσταντίνου                                                   258
  30. Καραγιάννη – Γιολδάση Χρυσάνθη του Κυριάκου                            234
  31. Κλιάφα Κωνσταντία (Νάντια) του Κωνσταντίνου                              234
  32. Γιάκος Κωνσταντίνος του Χρήστου                                                   229
  33. Κωστακόπουλος Χρήστος του Σωτηρίου                                           229
  34. Μόσχος Δημήτριος του Ανδρέα                                                         229
  35. Χατζάρας Αριστείδης του Σπυρίδωνος                                              224
  36. Μαμασούλας Βασίλειος του Ευθυμίου                                              222
  37. Βλάχου Βασιλική (Βελίνα) του Παναγιώτη                                       220
  38. Τσαντόπουλος Θεόδωρος του Σωτηρίου                                           219
  39. Τασούλης Θεόδωρος του Εμμανουήλ                                                217
  40. Καραντζιούνη – Ζήση Χριστίνα του Γρηγορίου                                 214
  41. Ζάβρα – Γιάγκα Ελένη του Κωνσταντίνου                                         207
  42. Καλλιμάνης Νικόλαος του Αριστείδη                                                204
  43. Ζαρκαδούλας Απόστολος του Νικολάου                                           195
  44. Πλατανιάς Γεώργιος του Ευαγγέλου                                                  184
  45. Κορδάτου – Φλωροσκούφη Ελένη (Λένα) του Παναγιώτη               176
  46. Ζογανάς Κωνσταντίνος του Νικολάου                                               171
  47. Μώκος Κωνσταντίνος του Βασιλείου                                               168
  48. Κοράκη – Φάτσαλη Παρθενία (Νία) του Δημητρίου             151
  49. Τσουράπης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη                                         149
  50. Ιωάννου Ηλίας του Αποστόλου                                                          142
  51. Σκόνδρας Ιωακείμ του Σπυρίδωνος                                                    136
  52. Χρήστου Γεράσιμος του Παναγιώτη                                                  129
  53. Νάσορ Ευθυμία του Νάσερ Νικολάου                                               103
  54. Παγανιάς Ιωάννης του Αθανασίου                                                     85
  55. Μαγκλάρα – Κουτσονικόλα Μαριάνθη του Θεοχάρη                         72
  56. Κούτουλας Χρήστος του Βασιλείου                                                   71

Εκλογική Περιφέρεια Αρακύνθου

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. Θεοδωρόπουλος Νικόλαος του Χρήστου                                          720
  2. Κουμπουλής Χρήστος του Βασιλείου                                                589
  3. Κουτσαντώνης Ιωάννης  του Ηλία                                                     370
  4. Μαλάμου – Γιαννούχου Ευφροσύνη (Έφη) του Δημητρίου                92

 

Εκλογική Περιφέρεια Θεστιέων

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. 1.      Ράπτης Ευθύμιος του Γεωργίου                                                        1268
  2. 2.      Ψηλού Βασιλική του Παναγιώτη                                                        407
  3. 3.      Αμπλιανίτης Κωνσταντίνος του Νικολάου                                        203
  4. 4.      Καπράλος Αλέξανδρος του Δημητρίου                                              131
  5. 5.      Ζαχοπούλου Αλεξάνδρα του Βασιλείου                                             77
  6. 6.      Κρόγκος Χριστάκης του Νικόλα                                                         38

 

Εκλογική Περιφέρεια Μακρυνείας

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. 1.      Ζώης Δημήτριος (Μίμης) του Χρήστου                                            614
  2. 2.      Σιδερίδης  Ιωάννης του Νικολάου                                                    446
  3. 3.      Αλεξανδρής Δημήτριος του Βασιλείου                                            381
  4. 4.      Τσοπανάς Πολύκαρπος (Κάρπος)  του Σπυρίδωνος                         222

 

Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. 1.      Ρούση – Ντζιμάνη Αγγελική του Χρήστου                                      827
  2. 2.      Κατσαούνης Βασίλειος του Κωνσταντίνου                                     538
  3. 3.      Ιωάννου Γεώργιος του Λάμπρου                                                     279

 

Εκλογική Περιφέρεια Παναιτωλικού

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. Μπαλάσκας Επαμεινώνδας του Ταξιάρχη                                       477
  2. Καραγιώργος Χρήστος  του Ιωάννη                                                402
  3. Κουτρούμπας Παναγιώτης του Δημητρίου                                     160

 

Εκλογική Περιφέρεια Παραβόλας

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. Κορδολαίμης Χρήστος του Ευαγγέλου                                       1.417
  2. Τσιανίκα Βασιλική του Χρήστου                                                  193
  3. Τριβλής Κωνσταντίνος του Δημητρίου                                          174
  4. Γιαννακάς Βασίλειος του Ανδρέα                                                 172

Εκλογική Περιφέρεια Παρακαμπυλίων

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. Σταθοκώστας Δημήτριος του Αθανασίου                                      697
  2. Μακροζαχόπουλος Ιωάννης του Νικολάου                                   392
  3. Γκέκα Χριστίνα του Χαραλάμπους                                               345

Εκλογική Περιφέρεια Στράτου

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. Κουτρομάνος Χρήστος του Ευσταθίου                                         879
  2. Καλλίμορφος Ιωάννης του Δημητρίου                                          722
  3. Τζαμαλής Παναγιώτης του Ευθυμίου                                            569
  4. Παλαιοπάνος Γεώργιος του Ευαγγέλου                                         207
  5. Μηλιόρδος Δημήτριος του Κωνσταντίνου                                     171

 

Δημοτική Κοινότητα Αγίου Κωνσταντίνου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας)

  1. Τακορίδης Ανέστης του Κωνσταντίνου                                           205
  2. Νεοφωτίστου – Παπαδάτου Μαρία του Νικολάου                          185
  3. Ζέρβας Αθανάσιος του Νικολάου                                                    102
  4. Περιβόλας Εμμανουήλ του Σταύρου                                                  99
  5. Ζουρόπουλος Μιλτιάδης του Αθανασίου                                           52
  6. Θώδη – Καρρά Πολυξένη του Ευαγγέλου                                          62

 

Δημοτική Κοινότητα Αγρινίου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας)

  1. Τζογάνης Γεώργιος του Ιωάννη                                                           514
  2. Πανταζής Αθανάσιος (Θάνος) του Θεόδωρου                                     491
  3. Καλλέργης Ηλίας του Παναγιώτη                                                        464
  4. Κομματά – Χριστογιάννη Σπυριδούλα του Κωνσταντίνου                  314
  5. Κοντοσώρου Παναγιώτα του Δημητρίου                                             266
  6. Τσινιά Μαρία του Αθανασίου                                                              260
  7. Καπνιά Χριστίνα του Στεφάνου                                                           189
    1. Ραμμόπουλος Γεώργιος του Κωνσταντίνου                                         187
    2. Γιάκος Χρήστος του Θεοδώρου                                                           184
    3. Καλλιακμάνη Ιωάννα του Χρήστου                                                     178
    4. Μαλεσιάδας Μάρκος του Αγγέλου                                                      144
    5. Καμβίσιου Ευγενία – Ματίνα του Νικολάου                                        129

 

Δημοτική Κοινότητα Καινουργίου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας)

  1. Φλώρος Γεώργιος του Παύλου                                                            201
  2. Μέρη Αικατερίνη – Βασιλική του Κωνσταντίνου                                131
  3. Καραθάνου Αμαλία του Ευθυμίου                                                       116
  4. Ευθυμίου Δημήτριος του Κωνσταντίνου                                              110
  5. Λέκκας Ιωάννης του Λάμπρου                                                             109
  6. 6.  Τσόλκας Χρήστος του Γεωργίου                                                           96

 

Δημοτική Κοινότητα Λεπενούς

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας)

  1. Σταμάτης Κωνσταντίνος του Γεωργίου                                          275
  2. Αυδής Δημήτριος του Ελευθερίου                                                  251
  3. Βαμβακάς Νικόλαος του Θωμά                                                      216
  4. Βαμβακάς Χρήστος του Αθανασίου                                               152
  5. Τζαμαλής Ευστάθιος του Ανδρέα                                                   145
  6. Κανιώτη Παναγιώτα του Αριστείδη                                                 22

 

Δημοτική Κοινότητα Παναιτωλίου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας)

  1. Καζάκος Κωνσταντίνος του Χρήστου                                               236
  2. Ντζάλας Γεώργιος του Παναγιώτη                                                      93
  3. Πεσίνης Αθανάσιος του Θωμά                                                            87
  4. Τριανταφύλλου Δημήτριος του Ματθαίου                                          40
  5. Κακούρη- Αλεξανδρή Ιουλία του Ευαγγέλου                                     38
  6. Σαρακιώτη – Αυγέρη Βιργινία του Γεωργίου                                      34

 

Τοπική Κοινότητα Αγαλιανού

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Τσερπέλης Ηλίας του Θεοδώρου                                                             32
  2. Καρτσακάλης Ιωάννης του Κωνσταντίνου                                                8

 

Τοπική Κοινότητα Αγγελοκάστρου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Καραλής Κωνσταντίνος του Ανδρέα                                                    191
  2. Στούμπος Δημήτριος του Σωκράτη                                                        96
  3. Παπουτσή – Ντοβάκου Διονυσία του Γεωργίου                                    77

Τοπική Κοινότητα Αγίας Βαρβάρας

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. 1.      Γκρίζης Κωνσταντίνος του Δημητρίου                                                  50
  2. 2.  Σταυροπούλου – Αγγελή Μαριάνα του Γρηγορίου                                17

Τοπική Κοινότητα Αγίας Παρασκευής

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. 1.      Ξυγκάς Κωνσταντίνος του Παναγιώτη                                                   64
  2. 2.      Σιάμος Σπυρίδων του Παναγιώτη                                                           12

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Ανδρέα

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Αναγνωστόπουλος Ευθύμιος του Νικολάου                                          28
  2. Μπέλος Ευστράτιος του Σταύρου                                                          24
  3. 3.      Τριανταφύλλη Σταυρούλα του Χρήστου                                                3

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Βλασίου

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Μπιτσικώκος Γεώργιος του Ηλία                                                         72
  2. 2.      Μέντζος Μενέλαος του Δημητρίου                                                       8

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Νικολάου Τριχωνίδος

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Αθανασόπουλος Δημήτριος του Σωτηρίου                                           45
  2. 2.  Σταθογιάννης Νικόλαος του Ιωάννη                                                     20

Τοπική Κοινότητα Ακρών (Λιθοβουνίου)

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Αλεξανδρής Κωνσταντίνος του Χρήστου                                             63
  2. Τσάγκουρνας Νικόλαος του Θεοδώρου                                                10

Τοπική Κοινότητα Αμπελίων

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. 1.      Σταθοκωστόπουλος Χριστόφορος του Ηλία                                         90
  2. 2.  Κατσέλης Απόστολος του Κωνσταντίνου                                             12

Τοπική Κοινότητα Άνω Κερασόβου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Παπασπύρος Θεόδωρος του Ηλία                                                        123
  2. Ζολώτας Παναγιώτης του Γεωργίου                                                     24
  3. Γιαννοπούλου Θεοδώρα του Κωνσταντίνου                                         14
  4. 4.  Βασιλείου Χρήστος του Γεωργίου                                                        10

Τοπική Κοινότητα Αφράτου

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Καρβέλας Δημήτριος του Νικολάου                                                     22
  2. 2.  Τηλεμάχου Ελευθέριος του Δημητρίου                                                  0

Τοπική Κοινότητα Γαβαλούς

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. 1.      Γούλας Ανδρέας του Παντελή                                                               241
  2. 2.      Γεωργακόπουλος Βασίλειος του Σωτηρίου                                            56
  3. 3.      Τσούνη – Σταυροπούλου Χριστίνα του Ευσταθίου                                 20
  4. 4.      Μπλίκας Ηλίας του Δημητρίου                                                               17

Τοπική Κοινότητα Γουριωτίσσης

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Τσούτσας Ανδρέας του Δημητρίου                                                      111
  2. Τσούτσα Βασιλική του Δημητρίου                                                        31
  3. Αυδή Αθηνά του Σπυρίδωνος                                                                20

Τοπική Κοινότητα Γραμματικούς

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Ψαρράς Αντώνιος του Χρήστου                                                           206
  2. Κανατσούλης Ηλίας του Αποστόλου                                                     30
  3. Καρβέλης Δημήτριος του Κωνσταντίνου                                               15
  4. Κουτρούλια Πολυξένη του Σπυρίδωνος                                                  9

Τοπική Κοινότητα Δαφνιά

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Κουτσιάνης Χρήστος του Δημητρίου                                                    22

Τοπική Κοινότητα Δοκιμίου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Δαλαγιώργος Αθανάσιος (Σάκιας) του Ευσταθίου                              233
  2. Καλαμπόκας Δημήτριος του Νικολάου                                               113
  3. Πάσχος Αλέξανδρος του Δημητρίου                                                     45
  4. Παπαϊωάννου – Παπούτση  Ευφροσύνη του Δημητρίου                       12

Τοπική Κοινότητα Ελαιοφύτου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Καραπιπέρης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη                                       168
  2. Μαλής Κωνσταντίνος του Νικολάου                                                    89
  3. Αποστόλου Βασίλειος του Χρήστου                                                     86
  4. 4.  Σαλαούνη – Τσουβαλτζίδου Κυριακή του Κομνηνού                           12

Τοπική Κοινότητα Ζευγαρακίου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Παπαδόπουλος Θεόδωρος του Κωνσταντίνου                                     245
  2. Τσάμης Δημοσθένης του Κωνσταντίνου                                                17
  3. Μπουτσέτου Νεκταρία του Λάμπρου                                                     15
  4. Κατσαρός Παναγιώτης του Παντελή                                                        8

 

Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Κολιώνης Δημοσθένης του Νικολάου                                                       67
  2. Δεληγιάννης Γεώργιος του Βασιλείου                                                       17
  3. Σταθοπούλου – Μπακούρα Αναστασία του Κώστα                                   13
  4. Χριστόπουλος Κωνσταντίνος του Ιωάννη                                                   8

Τοπική Κοινότητα Καλυβίων

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Κερασιώτης Αθανάσιος του Ιωάννη                                                           168
  2. Καραγιώργος Αθανάσιος του Γεωργίου                                                     165
  3. Μπελεβώνης Γεράσιμος του Δημητρίου                                                       80
  4. Τασούλα – Διώτη Κωνσταντούλα του Νικολάου                                           7

Τοπική Κοινότητα Καμαρούλας

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Μαλτέζος Γεώργιος του Αντωνίου                                                               89
  2. Δανιάς Κωνσταντίνος του Γεωργίου                                                             88
  3. Παπαθανάση – Βελαώρα Παρασκευή του Κωνσταντίνου                              7
  4. Δανιάς Ιωάννης του Δημητρίου                                                                      6

Τοπική Κοινότητα Καστανούλας

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Ασημάκης Ιωάννης του Βασιλείου                                                               39
  2. 2.      Ασημάκης Ηλίας του Αποστόλου                                                                   1

Τοπική Κοινότητα Καστρακίου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Ντάβανος Απόστολος του Δημητρίου                                                         136
  2. Καράτσαλος Κωνσταντίνος του Νικολάου                                                   18
  3. Τσιάκαλου – Ζούτα Αθηνά του Θωμά                                                           18
  4. 4.      Βελέντζας Βασίλειος του Γεωργίου                                                              15

Τοπική Κοινότητα Κάτω Κερασόβου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Χαραλάμπους – Ζαλοκώστα Ζωή του Ηλία                                                  146
  2. Κατώπης Γεράσιμος του Ιωάννου                                                                   38
  3. 3.  Κοκορώνης Γεώργιος του Σπυρίδωνος                                                             1

Τοπική Κοινότητα Κάτω Μακρινούς

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Τσερπέλης Πελοπίδας του Γεωργίου                                                            176
  2. Μαστροκώστας Ιωάννης του Ελευθερίου                                                       39
  3. Οικονόμου Ζαχαρούλα του Χρήστου                                                              22
  4. 4.      Μπακόλας Λάμπρος του Νικολάου                                                                 17

Τοπική Κοινότητα Καψοράχης (Παλαιοχωρίου)

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Βδουκάκης Χρήστος του Κωνσταντίνου                                                       106
  2. Κουμπουλής Γεώργιος του Θεοδώρου                                                             79

Τοπική Κοινότητα Κερασέας

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Σβαρνιά Ειρήνη του Μιχαήλ                                                                         73
  2. Νταβράζος Σπυρίδων του Δημητρίου                                                             9

Τοπική Κοινότητα Κλεισορρευμάτων

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Αντωνόπουλος Χρήστος του Σταύρου                                                          90
  2. Κολώνιας Νικόλαος του Παντελή                                                                  9
  3. Γκάνιου Αγγελική του Αναστασίου                                                               1

Τοπική Κοινότητα Κυπαρίσσου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Σπυρόπουλος Παναγιώτης του Γεωργίου                                                 73
  2. Μπιτσικώκος Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου                                           19
  3. Καππή – Μπιτσικώκου Νεκταρία του Μιχαήλ                                         11
  4. Τσιλιμέκης Παναγιώτης του Χαραλάμπους                                              7

Τοπική Κοινότητα Κυρά Βγένας

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Καραντζίνης Θωμάς του Γεωργίου                                                           121
  2. Ευθυμίου Γεώργιος του Χρήστου                                                              18

Τοπική Κοινότητα Κυψέλης (Σφήνας)

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Αθανασάκης Λεωνίδας του Γεωργίου                                                       94
  2. Ασβεστόπουλος Νικόλαος του Λάμπρου                                                  51
  3. Κατσιάδα Ευτυχία του Κωνσταντίνου                                                       8
  4. 4.      Σαλωμίδης Παντελεήμων του Παναγιώτου                                                6

Τοπική Κοινότητα Λαμπιρίου

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Καμζέλας Ηλίας του Ιωάννη                                                                      48
  2. 2.  Αθανασίου Κωνσταντίνος του Σταύρου                                                     8

Τοπική Κοινότητα Λυσιμαχείας

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Τσίνας Ιωάννης του Γεωργίου                                                                  47
  2. Νικολάου Ειρήνη του Ιωάννη                                                                  16
  3. Παστρωμάς Ταξιάρχης του Γεωργίου                                                       8

Τοπική Κοινότητα Μακρινούς

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Μαστροκώστας Γεώργιος του Ανδρέα                                                    69
  2. Χαμηλός Ιωάννης του Δημητρίου                                                           23
  3. Πολύζου Βασιλική του Χρήστου                                                            20
  4. Σαρρής Νικόλαος του Ιωάννη                                                                 13

Τοπική Κοινότητα Ματαράγκας

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Χαραλαμπόπουλος Κωνσταντίνος του Αθανασίου                              190
  2. Μαρίνος Χρήστος του Ιωάννη                                                               98
  3. Σταυρόπουλος Ηλίας του Θεοδώρου                                                     51
  4. Καραγεώργου Θεοδώρα του Νικολάου                                                 11

Τοπική Κοινότητα Ματσουκίου

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Αζούκης Χρήστος του Κωνσταντίνου                                                   33
  2. Κυριακόπουλος Ιωάννης του Κυριάκου                                                10

Τοπική Κοινότητα Μεγάλης Χώρας

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Περπερής Νικόλαος του Παναγιώτη                                                    197
  2. Νταλακούρας Ιωάννης του Παναγιώτη                                                 82
  3. Παπαδημητρίου Χρυσούλα του Γεωργίου                                            52
  4. Καραγεώργος Κωνσταντίνος του Γεωργίου                                         35

 Τοπική Κοινότητα Μεσαρίστης

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Τριανταφύλλου Πέτρος του Κωνσταντίνου                                        153
  2. Ζαπαντιώτη Γεωργία του Ηλία                                                            29
  3. Καζανάς Δημήτριος του Ιωάννη                                                          18
  4. Λαμανδρέας Κωνσταντίνος του Βασιλείου                                           9

Τοπική Κοινότητα Νεάπολης

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. 1.      Κουτσουπιάς Θωμάς του Παναγιώτη                                                 147
  2. 2.      Καπέλη Βασιλική (Βίκυ) του Παναγιώτη                                            64
  3. 3.      Σουφλάκη Αγγελική του Παναγιώτη                                                   53
  4. 4.      Μιχόπουλος Θεόδωρος του Νικολάου                                                52

Τοπική Κοινότητα Νέας Αβόρανης

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Μανδέλος Βασίλειος του Λεωνίδα                                                      54
  2. Πρωτόγερος Νικόλαος του Ζήσιμου                                                    47
  3. 3.  Αρβάλη – Ζαμπάρα Δήμητρα του Ευαγγέλου                                     14

Τοπική Κοινότητα Νερομάννας

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Κατσιμάρδος Αθανάσιος του Βασιλείου                                             142
  2. Κίσσας Δημήτριος του Κωνσταντίνου                                                  23
  3. Βενέρης Μάριος του Κλεομένους                                                         15
  4. Κωνσταντοπούλου Σπυριδούλα του Νικολάου                                       3

Τοπική Κοινότητα Οχθίων

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Αδάμος Χρήστος του Μιχαήλ                                                              127
  2. Γατσουλιά – Δήμου Αλεξάνδρα (Αλέκα) του Γεωργίου                        36
  3. Στεργίου – Τσαμπάζη Γιαννούλα του Μιχαήλ                                       12
  4. Τάκος Ιωάννης του Θεοδώρου                                                                9

Τοπική Κοινότητα Παλαιοκαρυάς

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Κολοβός Κωνσταντίνος του Δημητρίου                                                  116
  2. Μπάδας Δημήτριος του Κωνσταντίνου                                                      21

Τοπική Κοινότητα Παντανάσσης

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. 1.      Κουμάσης Δημήτριος του Βασιλείου                                                      107
  2. 2.      Αυγέρης Χρήστος του Φωτίου                                                                  46
  3. 3.      Τρύπας Παναγιώτης του Γεωργίου                                                           12
  4. 4.      Πιτσογιάννη – Κομποτού  Σοφία του Κωνσταντίνου                                 1

Τοπική Κοινότητα Παππαδατών

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. 1.      Στέκας Δημήτριος του Λάμπρου                                                               237
  2. 2.      Παπουτσή Γερασιμούλα του Παναγιώτη                                                    42
  3. 3.      Παπαϊωάννου Κωνσταντίνος  του Θωμά                                                    37
  4. 4.      Πασά Μαρία του Κωνσταντίνου                                                                 24

 

Τοπική Κοινότητα Παραβόλας

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. 1.      Γιαννακάς Διονύσιος του Θεοδοσίου                                                          237
  2. 2.      Αλεξανδρή Θεοδώρα του Βασιλείου                                                             70
  3. 3.      Ράπτης Παναγιώτης του Δημητρίου                                                              26
  4. 4.      Νικολόπουλος Γεώργιος του Δημητρίου                                                      14

Τοπική Κοινότητα Πεντακόρφου

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Παπαθανασίου Γεωργία του Φωτίου                                                           104
  2. Φαρμάκης Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος                                                    37

 

Τοπική Κοινότητα Περιστερίου

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Μάντζος Κωνσταντίνος του Αθανασίου                                                        82
  2. Σαμαράς Γρηγόριος του Σωτηρίου                                                                18

Τοπική Κοινότητα Ποταμούλας Μεσολογγίου

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. 1.  Κουνέλης Ιωάννης του Ανδρέα                                                                      20
  2. 2.      Στέλιου – Κουνέλη Βασιλική του Δημητρίου                                                  6

Τοπική Κοινότητα Ποταμούλας Τριχωνίδος

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Παπαθανάσης Ιωάννης του Ανδρέα                                                         44
  2. Πρατάρης Νικόλαος του Ιωάννη                                                              42
  3. Γκέκας Αθανάσιος του Χαραλάμπους                                                     19
  4. Τσούνη Αφροδίτη του Γεωργίου                                                                2

Τοπική Κοινότητα Ρίγανης

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Χαραλάμπους Μιχαήλ του Επαμεινώνδα                                                 133
  2. Γραμμένος Γεράσιμος του Ναπολέοντος                                                   32
  3. Βλαχοθανάσης Ευστάθιος του Παναγιώτη                                                  2
  4. Πρίτση Αικατερίνη του Αθανασίου                                                             0

Τοπική Κοινότητα Σαργιάδας

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Στάϊκος Σωτήριος του Βασιλείου                                                               76
  2. 2.  Βλάχος Ανδρέας του Δημητρίου                                                                 53

Τοπική Κοινότητα Σιδήρων

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Κουκουνιάς Ιωάννης του Γεωργίου                                                              35
  2. Τσαβαλιάς Γεώργιος του Κωνσταντίνου                                                        9

 

Τοπική Κοινότητα Σιτομένων

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Παπασπύρος Σωτήριος του Γεωργίου                                                       44
  2. Μπαλάσκα Καλλιρρόη του Ιωάννη                                                           29

Τοπική Κοινότητα Σκουτεράς

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Γιαννοκώστας Κωνσταντίνος του Γεωργίου                                             107
  2. Κοντογιάννης Ιωάννης του Νικολάου                                                        46
  3. Σχίζα Ειρήνη του Αποστόλου                                                                     31

Τοπική Κοινότητα Σκουτεσιάδας

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Μπάνης Γεώργιος του Κωνσταντίνου                                                       130
  2. Ζιάκκας Ηλίας του Χαριλάου                                                                     12

Τοπική Κοινότητα Σπαρτιά

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Δημόπουλος Ανδρέας του Κωνσταντίνου                                                 117
  2. Χριστόπουλος Σπυρίδων του Κωνσταντίνου                                              20

Τοπική Κοινότητα Σπολάιτης

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Αργύρης Χρήστος του Θεοδώρου                                                             91
  2. Νταής Θωμάς του Διονυσίου                                                                    61
  3. Γρηγορόπουλος Δημήτριος του Ιωάννη                                                    18
  4. Κακαβούλα Καλλιόπη του Βασιλείου                                                         2

Τοπική Κοινότητα Στράτου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Πατσέας Αναστάσιος του Φωτίου                                                            167
  2. Τσέπας Δημήτριος του Κωνσταντίνου                                                       40
  3. Τίτης Χρήστος του Δημητρίου                                                                   36
  4. Γιαννάκη Αλεξάνδρα του Ιωάννη                                                               21

Τοπική Κοινότητα Τριχωνίου

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Κουσουρής Γεώργιος του Λεωνίδα                                                             23

Τοπική Κοινότητα Χούνης

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Στάθης Βασίλειος του Ιωάννη                                                                    80
  2. Κούρτης Βασίλειος του Θεοφάνους                                                           56

 

Τοπική Κοινότητα Ψηλοβράχου

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας)

  1. Τσούλος Νικόλαος του Γεωργίου                                                              69
  2. Βλάχος Αθανάσιος του Ιωάννη                                                                  10

anatroph tvra

Γ. Του Συνδυασμού «ΑΓΡΙΝΙΟ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΤΩΡΑ-ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ » Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι, ήτοι:

 

Εκλογική Περιφέρεια Αγγελοκάστρου

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Αγγελοκάστρου)

      1.Σαράντης Νικόλαος του Γεωργίου                                               186

2.Μπόμπολου – Δερβίση Ιωάννα (Τζοάνα) του Χρήστου              142

3.Ντοβάκος Νικόλαος του Ανδρέα                                                   86

Εκλογική Περιφέρεια Αγρινίου

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Αγρινίου)

  1. Καμμένος Σταύρος του Αθανασίου                                            836
  2. Διονυσόπουλος Λεωνίδας του Χρήστου                                    721
  3. Ζέρης Παντελεήμων του Ιωάννη                                                705
  4. Φωτάκης Ανδρέας του Στυλιανού                                              651
  5. Ψειμάδας Μαρίνος του Νικολάου                                              633
  6. Κουρουμπλής Ελευθέριος του Γεωργίου                                   620
  7. Παρμάκης Γεώργιος του Αναστασίου                                        393
  8. Λιάτσου Χριστοφορούλα (Χρίστια) του Νικολάου                    387
  9. Γεωργιάδου Αναστασία του Αδάμ                                              365
  10. Λυμπουρίδης Δημήτριος του Κωνσταντίνου                              360
  11. Γκρίζη Παναγιώτα του Κωνσταντίνου                                       351
  12. Τσιτσιμελή Αναστασία (Τατιάνα) του Στυλιανού                      350
  13. Κολοβός Βασίλειος του Επαμεινώνδα                                        344
  14. Καρακίτσος Ευάγγελος του Γεωργίου                                        335
  15. Βλάχος Δημήτριος του Ιωάννη                                                   328
  16. Καλογεράς Κωνσταντίνος του Χαριλάου                                   325
  17. Ξηροκώστας Κωνσταντίνος του Παναγιώτη                              322
  18. Πόρκος Ευάγγελος του Ιωάννη                                                   312
  19. Σαρισαβίδης Λάζαρος του Χαραλάμπους                                    303
  20. Τορουνίδης Αντώνιος του Γεωργίου                                            303
  21. Σερπάνος Γεώργιος του Παναγιώτη                                             302
  22. Πεσίνης Βασίλειος                                                                       291
  23. Γεωργίου Γεώργιος του Γαβριήλ                                                 289
  24. Αυδής Τηλέμαχος του Δημητρίου                                                286
  25. Ασημάκης Δημοσθένης του Βασιλείου                                        278
  26. Τέγας Μιχαήλ του Κωνσταντίνου                                                266
  27. Αγγελή Ευαγγελία του Σπυρίδωνα                                              275
  28. Σωτηροπούλου – Βελέντζα Μαρία του Χρήστου                        261
  29. Μπίρκος Δημήτριος του Λαζάρου                                               260
  30. Γκλιάτης Ελευθέριος του Μιχαήλ                                               255
  31. Αραχωβίτης Χριστόφορος του Ελευθερίου                                 249
  32. Γράψας Γεώργιος του Βασιλείου                                                 246
  33. Αλομπισάτ Τάρεκ του Σουλεϊμάν                                                234
  34. Γερούτης Αθανάσιος του Δημητρίου                                           234
  35. Γερνάς Νικόλαος του Χρήστου                                                   231
  36. Συντζιρμάς Θωμάς του Ευαγγέλου                                              222
  37. Παπασπύρος Ευάγγελος του Δημητρίου                                      213
  38. Ρόρου – Τσουκαλά Ιωάννα του Κωνσταντίνου                           203
  39. Μακρυπούλια – Μπάδα Ειρήνη του Χρήστου                             202
  40. Χαχούλη Αικατερίνη (Ρένα) του Αθανασίου                               188
  41. Μωσαΐδης Δημήτριος του Χρήστου                                            186
  42. Μαντζάνας Παναγιώτης του Χριστοφόρου                                 186
  43. Πολύζος Άγγελος του Λάμπρου                                                  179
  44. Κουνέλης Χαράλαμπος του Βασιλείου                                        178
  45. Ανδρικόπουλος Αλέξανδρος του Νικολάου                                177

46. Κόσσυφας Ευθύμιος του Παναγιώτη                                           158

47.Μαρίφογλου Χρήστος του Αριστείδη                                          141

48.Σταϊκος Δημήτριος                                                                       127

49.Σώλου – Ζαμπάρα Ευσταθία του Χρήστου                                  124

50.Νικολοπούλου Φωτεινή (Φαίη) του Κωνσταντίνου                    118

51.Μπενετάτου – Τσιρώνη Νεκταρία του Δημητροδιονυσίου         117

52.Τσίντζος Νεκτάριος του Σπυρίδωνα                                            100

53.Λιάπα Κωνσταντίνα                                                                       88

54.Παπατσίρος Κωνσταντίνος του Γεράσιμου                                   78

55.Αριστόπουλος Γεώργιος του Ασημάκη                                         43

56.Γκασούκα Μαρία του Αντωνίου                                                    43

Εκλογική Περιφέρεια Αρακύνθου

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Αρακύνθου)

Θεοδωρόπουλος Κωνσταντίνος του Χρήστου                        261

Βαλάρης Χρήστος του Παναγιώτη                                         155

Ντόβας Νικόλαος του Αναστασίου                                         143

Λούπας Παναγιώτης του Ιωάννη                                             134

Εκλογική Περιφέρεια Θεστιέων

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Θεστιέων)

Γκορόγιας Ανδρέας του Γεωργίου                                             829

Μυζήθρας Παναγιώτης του Αθανασίου                                     640

Λιάρος Σπυρίδωνας του Νικολάου                                            289

Ντζούρβα Δωροθέα του Παντελή                                              234

Φουντούλης Χρήστος του Ιωάννη                                             128

Εκλογική Περιφέρεια Μακρυνείας

Μπεσίνης Χρήστος του Παναγιώτη                                    120

Χασαπάκης Παναγιώτης του Χρήστου                                  88

Στεργίου – Πέττα Παρασκευή (Βούλα) του Ιωάννη              53

Αγγελοκωστόπουλος Ευάγγελος του Αθανασίου                  51

Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

Καβαλλάρης Ιωάννης του Χρήστου                                    399

Μήτσου Καλλιρόη του Γεωργίου                                        206

Ζαρμακούπης Στέφανος του Γεωργίου                               181

Κουτέρη Μαρία του Χρήστου                                             175

Εκλογική Περιφέρεια Παναιτωλικού

Σταμούλης Γεώργιος του Αθανασίου                                  241

Χαβέλας Παναγιώτης του Κωνσταντίνου                           153

Εκλογική Περιφέρεια Παραβόλας

Κατσιμάρδος Αθανάσιος του Ανδρέα                                418

Κουμάσης Χρήστος του Κωνσταντίνου                             382

Δρόσος Χαρίδημος του Βύρωνα                                         357

 Εκλογική Περιφέρεια Παρακαμπυλίων

Καλλιφώνης Σωτήριος του Χριστοφόρου          427

Γερνά Σπυριδούλα του Γεωργίου                       166

Σπυρέλης Πέτρος του Στεφάνου                         144

Εκλογική Περιφέρεια Στράτου

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Στράτου)

Κοντονάσιος Αθανάσιος του Παναγιώτη                 607

Τσαούσης Χρήστος του Δημητρίου                         294

Πατσέας Γεώργιος του Ιωάννη                                180

 

Δημοτική Κοινότητα Αγίου Κωνσταντίνου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Αγίου Κωνσταντίνου)

Κουρουμπλής Γεώργιος του Κωνσταντίνου                182

Κουβέλης Θεόδωρος του Κωνσταντίνου                     153

Γελαδέρης Κωνσταντίνος του Βασιλείου                    137

Τριανταφυλλίδου Μαρία του Νικολάου                      123

Μπαλαούρας Δημοσθένης του Νικολάου                     48

Κουνέλη Ελένη του Λάμπρου                                       43

Δημοτική Κοινότητα Αγρινίου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Αγρινίου)

Καραθάνου Χριστίνα του Δημητρίου                             453

Παπαδάκη Όλγα του Αντωνίου                                       302

Μαντζαφίνης Δημήτριος του Κωνσταντίνου                  298

Κατσίνας Ιωάννης του Αντωνίου                                    242

Μπίτας Ιωάννης του Δημητρίου                                      228

Γιάτση Αναστασία του Νικολάου                                   222

Ευθυμίου Βασιλική του Γεωργίου                                  218

Καραγιάννη Βασιλική – Όλγα του Λάμπρου                 210

Γερονίκος Γεώργιος του Ιωάννη                                    180

Βασιλάρης Φώτιος του Ανδρέα                                      146

Κουκουρής Αντώνιος του Ευστρατίου                            107

Μέγγουλης Γρηγόριος του Θεοδώρου                             101

Δημοτική Κοινότητα Καινουργίου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Καινουργίου)

Κούτσικος Αθανάσιος του Κωνσταντίνου                                 257

Διαμάντης Δημήτριος του Αναστασίου                                     185

Αγγέλης Παναγιώτης του Γεωργίου                                            82

Μπισδούνη – Σοροβού Παρασκευή του Βασιλείου                    50

Σταμούλη – Παναγιωτοπούλου Χριστίνα του Παναγιώτη          44

Καλαντζή Μαρίνα του Γεωργίου                                                29

Δημοτική Κοινότητα Λεπενούς

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Λεπενούς)

Παπαευθυμίου Ιωάννης του Γεωργίου                                        163

Κοντονάσιος Ανδρέας του Δημητρίου                                        130

Καλλίμορφου Ιωάννα του Αλεξάνδρου                                       101

Καραγκούνης Γεώργιος του Ελευθερίου                                      99

Βαμβακά Αθανασία του Αντωνίου                                               73

Κανιώτης Λεωνίδας του Γεωργίου                                               51

Δημοτική Κοινότητα Παναιτωλίου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Παναιτωλίου)

Παλαιοδήμος Γεώργιος του Λεωνίδα                                         410

Γρίβας Μάρκος (Μάκης) του Δημητρίου                                   310

Ντίνος Νικόλαος του Δημητρίου                                                280

Σχισμένου Ευτυχία του Δημητρίου                                             268

Τσέλιος Βασίλειος του Ιωάννη                                                    206

Ζήση Γεωργία του Θεοδώρου                                                     157

Τοπική Κοινότητα Αγγελοκάστρου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αγγελοκάστρου)

Κάππας Αναστάσιος του Γεωργίου                                60

Τοπική Κοινότητα Αγίας Παρασκευής

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αγίας Παρασκευής)

Σιάμος Γεώργιος του Σταύρου                                         13

Τοπική Κοινότητα Αγίου Ανδρέου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αγίου Ανδρέου)

Λυκογιώργος Παναγιώτης του Γρηγορίου                    22

Τσαπάρας Βασίλειος του Δημητρίου                              8

Αναγνωστόπουλος Κωνσταντίνος του Ιωάννη               2

Τοπική Κοινότητα Αγίου Βλασίου

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αγίου Βλασίου)

Πρέμος Δημήτριος του Γρηγορίου                                 11

Μιζάλος Βλάσιος του Γεωργίου                                      4

Τοπική Κοινότητα Ακρών

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ακρών)

Βελάνας Γεώργιος του Θωμά                                       12

Τοπική Κοινότητα Αμπελίων

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αμπελίων)

Λαμπρακόπουλος Γεώργιος του Σωτηρίου                             17

Μάλαινος  Αθανάσιος  του Δημητρίου                                     9

Τοπική Κοινότητα Άνω Κερασόβου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Άνω Κερασόβου)

Μιχαλόπουλος Ευστράτιος του Παναγιώτη                        8

Τοπική Κοινότητα Γαβαλούς

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Γαβαλούς)

Μπεσίρη – Γιαβρούτα Αλεξία του Παναγιώτη                               25

Πέττας Σπυρίδων του Ιωάννη                                                          17

Τοπική Κοινότητα Γουριωτίσσης

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Γουριωτίσσης)

Κώστας Μιχαήλ του Αρτεμίου                                                    38

Πατσέα Βασιλική του Ιωάννη                                                     22

Τοπική Κοινότητα Γραμματικούς

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Γραμματικούς)

Τσουκαλής Σπυρίδων του Ιωάννη                                               88

Λύγκας Δημήτριος του Κωνσταντίνου                                        23

Πολίτη – Μαστροκώστα Σπυριδούλα του Δημητρίου                 10

Κλημέντας Απόστολος του Δημητρίου                                         5

Τοπική Κοινότητα Δοκιμίου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Δοκιμίου)

Σιδέρη – Κοντοπάνου Σταματούλα του Βασιλείου                            48

Ευθυμίου Βασίλειος του Ευθυμίου                                                    35

Δημητρίου Κωνσταντίνος του Δημητρίου                                         32

Λαζαρίνης Μιχαήλ του Γεωργίου                                                      33

Τοπική Κοινότητα Ελαιοφύτου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ελαιοφύτου)

Χαραμής Ιωάννης του Δημητρίου                                                146

Ζώη – Νταλαπέρα Άννα του Ιωάννη                                               11

Καπλάνης Γεώργιος του Δημητρίου                                                 8

Τοπική Κοινότητα Ζευγαρακίου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ζευγαρακίου)

Κοκορώνης Φίλιππας του Κωνσταντίνου                                     75

Αυγέρη Ευανθία του Γεωργίου                                                     22

Θεοδωρόπουλος Θεόφιλος του Χρήστου                                     19

Παππά Γεωργία του Γεωργίου                                                        8

Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καλλιθέας)

Παναγιωτόπουλος Χρήστος του Κωνσταντίνου                  87

Κουτσοκώστας Θεόδωρος του Νικολάου                            28

Καλογεράς Γεώργιος του Δημητρίου                                    8

Δεληγιάννη Καλλιρρόη του Αθανασίου                                0

Τοπική Κοινότητα Καλυβίων

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καλυβίων)

Γρέντζελος Κωνσταντίνος του Γεωργίου                                      116

Μπελεβώνης Γεράσιμος του Αθανασίου                                        74

Κτεναβού  Αικατερίνη – Χριστοφόρα του Χρήστου                       8

Σύρμου Φανή του Παναγιώτη                                                          2

Τοπική Κοινότητα Καμαρούλας

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καμαρούλας)

Πελέκης Μιχαήλ του Νικολάου                                          41

Αγγέλης Ιωάννης του Φωτίου                                             34

Ζαμπάρας Σωτήριος του Μιχαήλ                                        22

Κουτρολού Ειρήνη του Κωνσταντίνου                                4

Τοπική Κοινότητα Καστανούλας

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καστανούλας)

Προκάκης Αντώνιος του Λάμπρου                                                  0

Τοπική Κοινότητα Καστρακίου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καστρακίου)

Τσιρογιάννη Ευθυμία του Ελευθερίου                                             32

Τοπική Κοινότητα Κάτω Κερασόβου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κάτω Κερασόβου)

Χατζή Ανδρονίκη του Γεωργίου                                                      25

Σκαρναβής Δημήτριος του Γεωργίου                                               23

Καρανταλής Νικόλαος του Δημητρίου                                              5

Τσιάκου Ουρανία του Ιωάννη                                                            5

Τοπική Κοινότητα Κάτω Μακρινούς

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κάτω Μακρινούς)

Οικονόμου Απόστολος του Αθανασίου                    23

Χριστόπουλος Ηλίας του Δημητρίου                         5

Σταυρόπουλος Χρήστος του Σταύρου                        3

Τοπική Κοινότητα Κερασέας

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κερασέας)

Κατερινόπουλος Ιωάννης του Σωτηρίου                                            8

Τοπική Κοινότητα Κλεισορρευμάτων

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κλεισορρευμάτων)

Πλεξύδας Χρήστος του Κωνσταντίνου                                          75

Καπνιάρη Ιωάννα του Θεοδώρου                                                     3

 Κοινότητα Κυπαρίσσου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κυπαρίσσου)

Τσιλιμέκη  Θεοδώρα του Σωτηρίου                                                2

Τοπική Κοινότητα Κυρά Βγένας

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κυρά Βγένας)

Ευθυμίου Κωνσταντίνος του Βασιλείου                                         11

Τοπική Κοινότητα Κυψέλης

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κυψέλης)

Κορωνίδης Λάμπρος του Χρήστου                                              26

Ηλιάδης Αντώνιος του Ευστρατίου                                               16

Καραγκούνη Ξανθή του Ιωάννη                                                     9

Κονδυλοπούλου Παναγιώτα του Νικολάου                                    6

Τοπική Κοινότητα Λαμπιρίου

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Λαμπιρίου)

Κουτσιαύτης Αθανάσιος του Ηλία                               40

Γκουτσέλη Δήμητρα του Γεωργίου                              2

Τοπική Κοινότητα Λυσιμαχείας

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Λυσιμαχείας)

Μανώλη Ολυμπιάδα του Θωμά                                      7

Τοπική Κοινότητα Μακρινούς

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μακρινούς)

Ευσταθίου Ηλίας του Χρήστου                                                     10

Πολύζος Αλέξανδρος του Ανδρέα                                                 10

Χαμηλός Κωνσταντίνος του Κωνσταντίνου                                    1

Βασιλείου Φωτεινή του Κωνσταντίνου                                           0

Τοπική Κοινότητα Ματαράγκας

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ματαράγκας)

Πασίσης Δημήτριος του Ανδρέα                                                 62

Ψαρρόπουλος Παναγιώτης του Γεωργίου                                   19

Τοπική Κοινότητα Ματσουκίου

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ματσουκίου)

Κουτρουμάνος Παναγιώτης του Δημοσθένη                                66

Μικρόπουλος Κωνσταντίνος του Χαραλάμπους                           10

Τοπική Κοινότητα Μεγάλης Χώρας

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μεγάλης Χώρας)

Αλεξανδράκης Κωνσταντίνος του Νικολάου (Κουμπουρούλας)       51

Ντάϊκος Παρασκευάς του Αποστόλου                                                24

Τοπική Κοινότητα Μεσαρίστης

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μεσαρίστης)

Λαμπρακοπούλου Ελευθερία του Χριστοφόρου                             4

Τοπική Κοινότητα Νεάπολης

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Νεάπολης)

Μήτσος Θεόκλητος του Βασιλείου                                 109

Νταβέλη Ιωάννα του Σταύρου                                          33

Βλάχου Διαμάντω του Θωμά                                            17

Τοπική Κοινότητα Νέας Αβόρανης

 (Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Νέας Αβόρανης)

Μαραβέλης Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου                       137

Λαΐνης Κωνσταντίνος του Βασιλείου                                 52

Βλαχοδήμου – Χριστάκη Σταυρούλα του Ευαγγέλου          7

Μέντζος Βλάσιος του Ηλία                                                   7

Τοπική Κοινότητα Νερομάννας

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Νερομάννας)

Κατσιμάρδος Κωνσταντίνος του Πέτρου                               47

Κωνσταντόπουλος Χρήστος του Γεωργίου                            39

Κατσιμάρδος Γεώργιος του Χρήστου                                      1

Τοπική Κοινότητα Οχθίων

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Οχθίων)

Αδάμος Ευάγγελος του Δαυΐδ                                                        13

Τοπική Κοινότητα Παλαιοκαρυάς

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Παλαιοκαρυάς)

Ευθυμίου Κων/νος                                                                         0

Τοπική Κοινότητα Παντανάσσης

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Παντανάσσης)

Τακτικός Κωνσταντίνος του Γεωργίου                                             95

Δαράβαλη Αγγελική του Χρήστου                                                   18

Στριμμένος Σωτήριος του Φωτίου                                                    15

Τοπική Κοινότητα Παππαδατών

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Παππαδατών)

Μπισμπίκης Γεώργιος του Χρήστου                                               41

Καραδήμας Φώτιος του Χρήστου                                                   14

Καλαντζή – Μωραΐτη Ανδριάννα του Ηλία                                      9

Τοπική Κοινότητα Παραβόλας

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Παραβόλας)

Καλογεράς Κωνσταντίνος του Λεωνίδα                                          99

Ευθυμίου Βασίλειος του Ανδρέα                                                     83

Κολοκούρα Αικατερίνη του Ηλία                                                    27

Τοπική Κοινότητα Πεντακόρφου

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πεντακόρφου)

Μαρίφογλου Μαριάνθη του Δημήτριου                                              4

Τοπική Κοινότητα Περιστερίου

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Περιστερίου)

Καραπιπέρης Θωμάς του Διονυσίου                                                   12

Τοπική Κοινότητα Ποταμούλας Τριχωνίδος

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ποταμούλας Τριχωνίδος)

Βελέντζας Κωνσταντίνος του Θωμά                                                     1

Τοπική Κοινότητα Ρίγανης

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ρίγανης)

Γεροθόδωρος Ηλίας του Ανδρέα                                                       18

Παχή Αλεξία του Δημητρίου                                                             12

Τριανταφύλλου Αικατερίνη του Νικολάου                                         7

Τοπική Κοινότητα Σαργιάδας

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σαργιάδας)

Κοκκίνης Ευάγγελος του Βασιλείου                                               23

Γερνά Λητώ του Νικολάου                                                              6

Τοπική Κοινότητα Σιτομένων

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σιτομένων)

Νικολοπούλου Αγγελική του Πέτρου                                     41

Στάχτιαρης Γεώργιος του Βασιλείου                                      26

Τοπική Κοινότητα Σκουτεράς

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Σκουτεράς)

Κουρέλα Αθηνά του Παναγιώτη                                                      12

Τοπική Κοινότητα Σκουτεσιάδας

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σκουτεσιάδας)

Χρηστάκης Δημήτριος του Μιχαήλ                                                    67

Στούμπος Αθανάσιος του Σπυρίδωνα                                                 53

Τοπική Κοινότητα Σπαρτιά

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σπαρτιά)

Κακούρης Παναγιώτης του Φωτίου                                                34

Καλλιακμάνης Ιωάννης του Παναγιώτη                                         19

Τοπική Κοινότητα Σπολάιτης

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Σπολάιτης)

Φράγγος Γεώργιος του Χρήστου                                                    53

Φαρμάκης Ταξιάρχης του Χρήστου                                               26

Τοπική Κοινότητα Στράτου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Στράτου)

Γιαννάκης Γεώργιος του Νικολάου                                               132

Γιαννάκη Δήμητρα του Νικολάου                                                   46

Τσέπας Ιωάννης του Ηλία                                                               26

Τοπική Κοινότητα Χούνης

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Χούνης)

Αναστασόπουλος Δημήτριος του Θεοφάνη                                     30

Πρωτόγερου Στυλιανή του Κωνσταντίνου                                       20

 

λαικη συσπειρωση

Α) Το Συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ» και έμβλημα τη λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω τη λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ, Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι, ήτοι:

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΙΜΟΛΕΩΝ  του    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ      Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια Αγγελοκάστρου

1.  ΜΠΑΛΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ                                                  140

2.  ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                          101

3.  ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ                                              56

 

Εκλογική Περιφέρεια Αγρινίου

ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                       420

ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ                                360

ΔΗΜΟΒΑΣΙΛΗ – ΜΠΑΡΧΑΜΠΑ ΑΝΝΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ                   339

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ                                                     327

ΜΥΛΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                 217

ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                           215

ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                          199

ΣΤΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                                            198

ΣΒΑΡΝΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                      175

ΚΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                        170

ΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ                                                   169

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                  168

ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                                                    158

ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ                                          154

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                   150

ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                150

ΚΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                 143

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                 138

ΚΟΛΟΒΑΚΗ – ΚΙΤΣΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                         137

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ                       133

ΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ                                           118

ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                            115

ΤΣΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                          115

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ                    107

ΠΟΣΟΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ                                           105

ΜΠΛΕΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                        104

ΛΙΟΚΑΥΤΟΥ -ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ          102

ΓΚΕΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                  101

ΛΟΥΝΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ                                 101

ΛΑΙΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ                                                           99

ΜΠΑΡΤΣΩΚΑ – ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ     98

ΜΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                 96

ΠΑΓΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  του ΧΡΗΣΤΟΥ                                            89

ΔΟΥΡΓΟΥΝΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ                                 82

ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                     77

ΠΑΠΑΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                    68

ΚΑΖΑΡΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ                                                          67

ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                           67

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ         67

ΓΙΑΚΟΥΜΙΔΗΣ ΡΗΓΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                               65

ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ                                            64

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ  ΒΑΡΒΑΡΑ του ΚΟΣΜΑ                                                 61

ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                              60

ΜΠΟΥΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                              49

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                          48

ΔΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                       41

Εκλογική Περιφέρεια Αρακύνθου

ΛΙΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                              56

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                       34

ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ                                    29

Εκλογική Περιφέρεια Θεστιέων

ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ                                          373

ΜΠΛΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                          177

ΚΑΡΝΑΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                            123

ΚΥΛΑΦΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                102

ΤΣΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                              61

Εκλογική Περιφέρεια Μακρυνείας

ΑΥΖΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ                                                    96

ΤΣΙΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                       22

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                                 18

Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                  79

ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ                              65

Εκλογική Περιφέρεια Παναιτωλικού

ΔΑΝΙΑ- ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ  του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                             30

Εκλογική Περιφέρεια Παραβόλας

ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                 81

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ                                    44

ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                            43

ΚΟΛΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                         32

Εκλογική Περιφέρεια Παρακαμπυλίων

ΓΚΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ                             57

ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                 46

Εκλογική Περιφέρεια Στράτου

ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                              392

ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                         71

ΣΚΑΒΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                           63

ΓΚΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                   58

Δημοτική Κοινότητα Αγίου Κωνσταντίνου

ΜΑΣΤΑΥΡΑΛΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                            123

ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΘΩΜΑ                                           101

ΚΟΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                       86

ΚΑΛΟΧΩΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                         74

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ                       71

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                   44

Δημοτική Κοινότητα Αγρινίου

ΤΖΕΡΤΖΕΜΕΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                  386

ΑΛΕΞΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                   261

ΚΡΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ                                                        219

ΤΖΟΓΑΝΗ -ΜΑΝΔΕΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΦΑΝΗ                   214

ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ                                          188

ΜΑΡΓΙΩΛΗ  ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                     153

ΚΩΤΣΑΡΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                152

ΣΕΡΕΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                 135

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                       103

ΤΟΜΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ                                         84

ΜΠΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                     61

Δημοτική Κοινότητα Καινουργίου

ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΘΩΜΑ                                       130

ΤΑΣΙΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του  ΧΡΗΣΤΟΥ                                                   88

ΚΑΡΙΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                  83

ΣΟΡΟΒΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του   ΙΩΑΝΝΗ                                               64

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                  62

ΛΑΜΠΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του   ΙΩΑΝΝΗ                 55

Δημοτική Κοινότητα Λεπενούς

ΚΑΡΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του   ΑΝΔΡΕΑ                                                      29

ΚΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                    25

ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του  ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                                      22

ΡΟΥΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                   15

Δημοτική Κοινότητα Παναιτωλίου

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                     26

ΓΡΟΜΙΤΣΑΡΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                15

ΖΑΡΜΠΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                    15

Τοπική Κοινότητα Αγγελοκάστρου

ΓΚΙΑΤΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΧΡΗΣΤΟΥ                                                      77

ΓΚΕΒΕΝΤΖΕΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ                                               19

ΚΑΡΑΝΔΡΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                  6

Τοπική Κοινότητα   Αμπελίων

ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                     3

Τοπική Κοινότητα Γαβαλούς

ΓΙΑΛΙΑ ΑΡΣΕΝΟΗ του  ΙΩΑΝΝΗ                                                                13

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του   ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                       11

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του  ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                                      10

ΠΙΕΡΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του   ΧΡΗΣΤΟΥ                                                       1

Τοπική Κοινότητα Γουριωτίσσης

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                               20

ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                               15

ΤΕΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ                                                          3

Τοπική Κοινότητα Γραμματικούς

ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΣΤΑΥΡΟΥ                                           17

ΚΟΥΖΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                       2

ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ                                        1

Τοπική Κοινότητα Δοκιμίου

ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του   ΙΩΑΝΝΗ                                      26

ΤΣΟΛΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του  ΤΑΞΙΑΡΧΗ                                                   9

Τοπική Κοινότητα Ελαιοφύτου

ΤΑΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του  ΘΩΜΑ                                                       4

Τοπική Κοινότητα Ζευγαρακίου

ΜΑΛΑΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                            4

Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας

ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                   16

Τοπική Κοινότητα Καλυβίων

ΚΑΡΑΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                 27

ΜΑΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                         27

Τοπική Κοινότητα Καμαρούλας

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                      8

ΑΡΣΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                        5

ΤΖΕΡΤΖΕΜΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ- ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                0

Τοπική Κοινότητα Κάτω Κερασόβου

ΛΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του  ΧΡΗΣΤΟΥ                                                     4

ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                        2

Τοπική Κοινότητα Κλεισορρευμάτων

ΚΡΕΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του   ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                38

ΤΟΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                               19

ΧΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                       7

Τοπική Κοινότητα  Κυπαρίσσου

ΚΑΡΑΝΔΡΙΚΑ ΘΕΩΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                               1

ΞΗΡΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ                                                                0

Τοπική Κοινότητα Κυρά Βγένας

ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του  ΧΡΗΣΤΟΥ                                                              1

Τοπική Κοινότητα Κυψέλης (Σφήνας)

ΙΩΣΗΦΙΔΗ ΑΝΝΑ –ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                 9

Τοπική Κοινότητα  Λαμπιρίου  

ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΣΩΤΗΡΙΟΥ                     2

Τοπική Κοινότητα Λυσιμαχείας

ΤΣΙΝΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ                                             23

Τοπική Κοινότητα Μεγάλης Χώρας

ΣΚΕΠΕΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                 17

ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΧΡΗΣΤΟΥ                                        15

Τοπική Κοινότητα Μεσαρίστης

ΑΓΓΕΛΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ           1

ΓΙΑΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                                                  1

Τοπική Κοινότητα Νεάπολης

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                         5

Τοπική Κοινότητα Νέας Αβόρανης

ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ                                    14

Τοπική Κοινότητα Παλαιοκαρυάς

ΛΑΖΑΡΙΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                               11

ΝΤΖΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                             3

Τοπική Κοινότητα Παντανάσσης

ΛΑΖΑΡΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του   ΛΑΜΠΡΟΥ                                  19

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                       4

ΠΕΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                               0

Τοπική Κοινότητα Παππαδατών

ΚΕΦΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΧΡΗΣΤΟΥ                                                    17

ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                11

Τοπική Κοινότητα Παραβόλας

ΣΟΛΤΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                        26

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                          26

ΠΑΤΟΥΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                     12

Τοπική Κοινότητα Πεντακόρφου

ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του   ΧΡΗΣΤΟΥ                                                 2

Τοπική Κοινότητα Προσηλίων

ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                           0

Τοπική Κοινότητα Σκουτεράς

ΦΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                            2

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                              0

Τοπική Κοινότητα Σκουτεσιάδας

ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ                               3

Τοπική Κοινότητα Σπαρτιά

ΝΤΑΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                               3

Τοπική Κοινότητα Σπολάιτης

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                7

Τοπική Κοινότητα Στράτου

ΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                        32

Τοπική Κοινότητα Ψηλοβράχου

ΔΙΠΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του   ΒΛΑΣΙΟΥ                                                     6

ανυποτακο

Ε΄«ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ» Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

 

Εκλογική Περιφέρεια Αγγελοκάστρου

1. Υφαντής Γεώργιος του Πέτρου 87

 

Εκλογική Περιφέρεια Αρακύνθου

1. Μπαζώρας Ιωάννης  του Γεωργίου 66
2. Τσαφά Ευφροσύνη  (Έφη) του Χρήστου 35

 

Εκλογική Περιφέρεια Θεστιέων

1.

Τουμαράς Δημήτριος  του Γεωργίου

722.

Καμζέλας Νικόλαος  του Γεωργίου

713.Λαμπροκωστόπουλος Ιωάννης  του Βασιλείου50

 

Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1. Κατσακιώρη Νικολέτα (Λέτα) του Παντελή 712
2. Καραγεώργου Παναγιώτα (Γιώτα)  του Μιχαήλ 61

 

Εκλογική Περιφέρεια Παναιτωλικού

1. Κακαές Φώτιος του Βαϊου 53

 

Εκλογική Περιφέρεια Παραβόλας

1. Τηλιγάδας Ελευθέριος (Λευτέρης)  του Νικολάου 103
2. Υφαντή Κλαούντια-Αντριάνα 32

 

Εκλογική Περιφέρεια Παρακαμπυλίων

Γκέκα  Λυδία  του Γεωργίου 98

 

 

Δημοτική Κοινότητα Αγρινίου

1. Κατσακιώρης Παναγιώτης  του Παντελή 148
2. Καλαϊτζοπούλου Ηλέκτρα του Αποστόλου 96
3. Τριανταφύλλου Σπυρίδων (Σπύρος) του Γεωργίου 95
4. Γκέκα Σοφία του Γεωργίου 75
5 Λαχανά Μαρία (Μάρω) του Αθανασίου 75
6. Σωτηροπούλου Αφροδίτη του Λάμπρου 54
7. Δίπλα Σταυρούλα του Σπυρίδωνος 53
8. Παπαδάκης Χρήστος του Παναγιώτη 42
9. Καλύβας Δημήτριος του Θεοδώρου 40
10. Σιαμπαλή Χρυσούλα του Χρήστου 36
11. Κωσταντή Βαϊούλα (Βάγια) του Γεωργίου 34
12 Μπουρδούβαλης Βασίλειος του Χρήστου 32

 

Δημοτική Κοινότητα Αγίου Κωνσταντίνου

1. Καλαϊτζόπουλος Εμμανουήλ (Μανώλης) του Μιχαήλ 27
2. Κολοβού Ελένη  του Κων/νου 23
3. Τζελαλίδης Γεώργιος του Γρηγορίου 19

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντρέα

1. Αλεξανδρή Ειρήνη του Ιωάννη 0

 

Τοπική Κοινότητα Γραμματικούς

1. Παπαγιάννης Ιωάννης του Νικολάου 1

 

Τοπική Κοινότητα Δοκιμίου

1. Ξανθοπούλου Βασιλική του Γρηγορίου 6

 

Τοπική Κοινότητα Καλυβίων

1. Δρακόπουλος Ιωάννης του Σπυρίδωνος 8

 

Τοπική Κοινότητα Καμαρούλας

1. Φρίντζος Μιχαήλ του Θωμά 0

 

Τοπική Κοινότητα Κυπαρίσσου

1. Κατή Γιαννούλα (Άννα) του Κων/νου 0

 

Τοπική Κοινότητα Νέας Αβόρανης

1. Μάγου Γεωργία του Γεωργίου 3

 

Τοπική Κοινότητα Παππαδατών

1. Μακρυγιάννης Ηλίας του Χρήστου 0

 

Τοπική Κοινότητα Παραβόλας

Νείλας Ιωάννης του Παύλου 9

 

Τοπική Κοινότητα Ποταμούλας

1. Κωστάκης Νικόλαος του Παναγιώτη 2

 

Τοπική Κοινότητα Σκουτεράς

1. Παπακωσταντίνου Γεώργιος του Σωτηρίου 0

 

Τοπική Κοινότητα Σπολαΐτης

1. Πατούλας Ηλίας  του Κων/νου 6

 

Διαβάστε επίσης

Facebook comments:

Σχολίασέ το

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.