Τετάρτη, 23 Σεπτεμβρίου, 2020

Οι σύνεδροι της ΝΔ και οι οννεδίτες που εξελέγησαν στα όργανα

H ΟΝΝΕΔ Αιτωλοακαρνανίας με ανακοίνωση ενημερώνει για τους Αιτωλοακαρνάνες   που εκλέχθηκαν στα οργανα της εκφράζοντας παράλληλα τα συγχαρητήρια της. “Πρώτη φορά στα χρονικά εκλέχθηκαν τόσοι Αιτωλοκαρνάνες στα όργανα της ΟΝΝΕΔ. Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους, τους ευχόμαστε καλή δύναμη και καλή πορεία” αναφέρει χαρακτηριστικά η οργάνωση της νεολαίας της ΝΔ

Αναλυτικά εκλέχθησαν:

ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΔ: Μαυρομμάτης Θανάσης

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΟΝΝΕΔ:

1.Παπαθανασόπουλος Κώστας

2.Βήττας Σπύρος

3. Μαρίνου Νικολίνα

4. Σταμουλακάτος Ηρακλής

5. Δημονίτσας Δημήτρης

6. Σύρμος Γιώργος

7. Τρούπος Δημήτρης

8. Αμπλάς Αθανάσιος

9. Κολοβός Θανάσης

10. Γατσώρης Βασίλης

ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ ΝΔ:

1. Σταράμος Γιώργος

2. Μαζαράκης Θοδωρής

3. Νίκου Θανάσης

4. Κοτούμπας Ηλίας

5. Παπαχρήστος Νίκος

6. Αντώνος Νίκος

Οι σύνεδροι της ΝΔ

Παράλληλα πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 16/6 στο Μεσολόγγι με μεγάλη συμμετοχή, οι εκλογές για την ανάδειξη των συνέδρων που θα εκπροσωπήσουν την Αιτωλοακαρνανία στο 9ο Τακτικό Συνέδριο της Νέας Δημοκρατίας που θα πραγματοποιηθεί στο τέλος Ιουνίου στην Αθήνα. Οι συνολικά 29 σύνεδροι (κατά σειρά εκλογής) είναι οι εξής:

ΛΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΤΡΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΛΟΣΙΟΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΖΩΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΓΟΥΔΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΠΟΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΝΙΚΟΛΆΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΑΛΑΦΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΟΝΔΑΣ
ΠΑΛΙΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΝΑΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΚΟΛΩΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΜΠΕΡΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΚΥΒΕΛΗ
ΜΩΡΙΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΝΙΚΟΛΟΒΓΕΝΗ ΕΛΕΝΗΑντιπρόσωπος Περιφερειακής Οργάνωσης για Κ.Ε. εκλέχθηκε ο κ. Τσόλκας Φώτιος.Αντιπρόσωπος Αγροτικού εκλέχθηκε ο κ. Στυλιαράς Ιωάννης και

Αντιπρόσωπος Τοπικής Αυτοδιοίκησης ο κ. Μουρτζιάπης Δημήτριος.

 

 

 

 

 

 

 

 


Θέματα που ενδιαφέρουν

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.