Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου, 2020

Σταυροδοσία σε 92 από τα 563 εκλογικά τμήματα

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 275
2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ -ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 185
3 ΚΑΤΣΙΩΡΗ -ΦΛΩΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 236
4 ΚΟΚΚΟΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 140
5 ΚΟΛΕΝΤΙΝΗ -ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 83
6 ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 82
7 ΝΤΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 78
8 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ 160
9 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 670
10 ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 214
11 ΧΟΥΤΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 152

KOMMA: ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΑΡΣΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18
2 ΑΥΖΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ 49
3 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 12
4 ΚΑΓΙΑ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 43
5 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 11
6 ΚΟΚΚΙΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 57
7 ΛΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 23
8 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 10
9 ΣΑΛΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ 43
10 ΤΣΙΑΚΑΝΙΚΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 30
11 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΜΕΛΕΤΙΟΥ 19

KOMMA: ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΑΓΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 57
2 ΖΜΠΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ 53
3 ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 62
4 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ 51

KOMMA: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 7637
2 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 131
3 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΥ 117
4 ΜΑΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 217
5 ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 113
6 ΝΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 44
7 ΠΑΛΙΟΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ 99
8 ΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 59
9 ΠΑΤΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 125
10 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 164
11 ΦΟΥΝΤΑ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 134

KOMMA: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΤΟΡΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΚΑΝΙΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 109
2 ΚΑΠΕΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 100
3 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 15
4 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 38
5 ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20
6 ΠΑΪΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 144
7 ΠΡΟΒΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ 11
8 ΦΕΛΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 36
9 ΦΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 56
10 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 20
11 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 123

KOMMA: ΔΡΑΣΗ – ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 141
2 ΚΑΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 50
3 ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 25
4 ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 107
5 ΛΙΟΔΗΜΟΥ-ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 10
6 ΛΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 28
7 ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 45
8 ΦΩΣΤΗΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 34

KOMMA: ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ-ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΚΑΤΣΑΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3

KOMMA: ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 6
3 ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 9
4 ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3
5 ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 3
6 ΣΠΕΛΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4
7 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8
8 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24

KOMMA: Κ.Κ.Ε.

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 202
2 ΚΑΛΤΣΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 520
3 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΟΡΦΕΑ 143
4 ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 336
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 89
6 ΛΑΜΠΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 200
7 ΜΥΛΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 198
8 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 362
9 ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 307
10 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 559
11 ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 194

KOMMA: ΚΙΝΗΜΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΜΠΡΑΒΑΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 49

KOMMA: ΚΚΕ (Μ-Λ) – Μ-Λ ΚΚΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΒΛΑΧΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ 13
2 ΖΑΡΑΒΙΝΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 12
3 ΚΟΥΦΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 12
4 ΤΣΩΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 14

KOMMA: ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΣΥΝΕΧΙΣΤΩΝ ΤΟΥ ΚΑΠΟΔ.

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΔΙΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 26
2 ΛΑΙΖΗΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28
3 ΜΠΑΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 44

KOMMA: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΑΡΑΧΩΒΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 39
2 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 23
3 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19
4 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 15

KOMMA: ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΠΑΛΗΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 43

KOMMA: ΛΑ.Ο.Σ.

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΑΓΓΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 64
2 ΑΜΠΑΤΖΗ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 31
3 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 39
4 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 130
5 ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 37
6 ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 36
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 23
8 ΚΟΝΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 18
9 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΟΤΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗ 13
10 ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 56
11 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 26

KOMMA: ΛΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 294
2 ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 194
3 ΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 399
4 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 980
5 ΝΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ 306
6 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 471

KOMMA: ΝΔ

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 421
2 ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 714
3 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 2162
4 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1667
5 ΚΟΤΡΟΛΟΥ-ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 776
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 857
7 ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 640
8 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ 1404
9 ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2605
10 ΣΕΡΕΠΙΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 167
11 ΦΩΚΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 713

KOMMA: Ο.Κ.Δ.Ε.

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0

KOMMA: ΟΑΚΚΕ-ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΚΕ

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΓΑΝΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1

KOMMA: ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 87
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 77
3 ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 82
4 ΖΙΩΓΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 85
5 ΚΑΚΑΡΟΥΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 50
6 ΚΑΠΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 53
7 ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ 60
8 ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 33

KOMMA: ΟΧΙ(ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ)

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΒΑΣΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 46
2 ΚΑΠΩΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 33
3 ΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 43

KOMMA: ΠΑ.ΣΟ.Κ

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΒΕΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1671
2 ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 810
3 ΚΟΥΚΗ ΑΚΡΙΒΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 181
4 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 97
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 713
6 ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 717
7 ΜΙΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 303
8 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 1438
9 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 244
10 ΡΟΥΣΗ-ΝΤΖΙΜΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 398
11 ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 217

KOMMA: ΣΥΝ/ΣΥ.ΡΙΖ.Α

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1382
2 ΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 373
3 ΔΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 423
4 ΔΟΥΤΣΙΟΥ-ΝΤΑΟΥΛΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 219
5 ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 122
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 232
7 ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 215
8 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 186
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 471
10 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 608
11 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 316

KOMMA: ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ

Σειρά Ψηφοδελτίου Υποψήφιοι ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 39
2 ΚΑΜΖΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 73
3 ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 38
4 ΛΙΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 26
5 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 14
6 ΡΑΜΜΑΤΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 5
7 ΡΗΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 43
8 ΣΚΟΥΛΙΔΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 42

Σελίδα 1 από 11

Θέματα που ενδιαφέρουν

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.