ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 1ου ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2013-2014
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΗΚΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΥΚΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΑΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ[Υ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – Ν. ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – Ν. ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ν. ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Ν. ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ν. ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – Ν. ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – Ν. ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΘΕΥΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Ν. ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – Ν. ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
Ν. ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – Ν. ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
Ν. ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΛΥΧΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΑΠΑΔΑΤΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΜΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ