ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ 2012 ΤΗΣ 06/05/2012 ΩΡΑ 05:00 Π.Μ. | ||||||||||||
ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ (45 στα 563 ΕΤ) | ||||||||||||
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ | ||||||||||||
KOMMA: | ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ | 120 | ||||||||||
2 | ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ -ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ | 71 | ||||||||||
3 | ΚΑΤΣΙΩΡΗ -ΦΛΩΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 105 | ||||||||||
4 | ΚΟΚΚΟΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 63 | ||||||||||
5 | ΚΟΛΕΝΤΙΝΗ -ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 38 | ||||||||||
6 | ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 44 | ||||||||||
7 | ΝΤΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ | 26 | ||||||||||
8 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ | 84 | ||||||||||
9 | ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 284 | ||||||||||
10 | ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | 99 | ||||||||||
11 | ΧΟΥΤΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ | 80 | ||||||||||
KOMMA: | ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΑΡΣΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | 7 | ||||||||||
2 | ΑΥΖΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ | 5 | ||||||||||
3 | ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ | 6 | ||||||||||
4 | ΚΑΓΙΑ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 13 | ||||||||||
5 | ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ | 3 | ||||||||||
6 | ΚΟΚΚΙΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 12 | ||||||||||
7 | ΛΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 4 | ||||||||||
8 | ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ | 7 | ||||||||||
9 | ΣΑΛΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ | 14 | ||||||||||
10 | ΤΣΙΑΚΑΝΙΚΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ | 10 | ||||||||||
11 | ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΜΕΛΕΤΙΟΥ | 7 | ||||||||||
KOMMA: | ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΑΓΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | 16 | ||||||||||
2 | ΖΜΠΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ | 16 | ||||||||||
3 | ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | 27 | ||||||||||
4 | ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ | 20 | ||||||||||
KOMMA: | ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ | 7226 | ||||||||||
2 | ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 77 | ||||||||||
3 | ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΥ | 53 | ||||||||||
4 | ΜΑΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 51 | ||||||||||
5 | ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 55 | ||||||||||
6 | ΝΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ | 24 | ||||||||||
7 | ΠΑΛΙΟΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ | 50 | ||||||||||
8 | ΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 20 | ||||||||||
9 | ΠΑΤΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ | 40 | ||||||||||
10 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 76 | ||||||||||
11 | ΦΟΥΝΤΑ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 61 | ||||||||||
KOMMA: | ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΤΟΡΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΚΑΝΙΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ | 49 | ||||||||||
2 | ΚΑΠΕΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | 18 | ||||||||||
3 | ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ | 11 | ||||||||||
4 | ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | 23 | ||||||||||
5 | ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 12 | ||||||||||
6 | ΠΑΪΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ | 82 | ||||||||||
7 | ΠΡΟΒΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ | 4 | ||||||||||
8 | ΦΕΛΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ | 17 | ||||||||||
9 | ΦΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ | 30 | ||||||||||
10 | ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 11 | ||||||||||
11 | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ | 101 | ||||||||||
KOMMA: | ΔΡΑΣΗ – ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | 58 | ||||||||||
2 | ΚΑΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ | 19 | ||||||||||
3 | ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | 17 | ||||||||||
4 | ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | 51 | ||||||||||
5 | ΛΙΟΔΗΜΟΥ-ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | 6 | ||||||||||
6 | ΛΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 16 | ||||||||||
7 | ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ | 26 | ||||||||||
8 | ΦΩΣΤΗΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ | 17 | ||||||||||
KOMMA: | ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ-ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΚΑΤΣΑΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 0 | ||||||||||
KOMMA: | ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 4 | ||||||||||
2 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ | 4 | ||||||||||
3 | ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ | 4 | ||||||||||
4 | ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 2 | ||||||||||
5 | ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ | 2 | ||||||||||
6 | ΣΠΕΛΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 3 | ||||||||||
7 | ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | 4 | ||||||||||
8 | ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 16 | ||||||||||
KOMMA: | Κ.Κ.Ε. | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ | 69 | ||||||||||
2 | ΚΑΛΤΣΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | 211 | ||||||||||
3 | ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΟΡΦΕΑ | 59 | ||||||||||
4 | ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ | 177 | ||||||||||
5 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ | 37 | ||||||||||
6 | ΛΑΜΠΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ | 29 | ||||||||||
7 | ΜΥΛΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ | 70 | ||||||||||
8 | ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ | 161 | ||||||||||
9 | ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | 120 | ||||||||||
10 | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | 297 | ||||||||||
11 | ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ | 67 | ||||||||||
KOMMA: | ΚΙΝΗΜΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΜΠΡΑΒΑΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ | 19 | ||||||||||
KOMMA: | ΚΚΕ (Μ-Λ) – Μ-Λ ΚΚΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ | 6 | ||||||||||
2 | ΖΑΡΑΒΙΝΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ | 4 | ||||||||||
3 | ΚΟΥΦΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | 7 | ||||||||||
4 | ΤΣΩΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ | 4 | ||||||||||
KOMMA: | ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΣΥΝΕΧΙΣΤΩΝ ΤΟΥ ΚΑΠΟΔ. | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΔΙΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ | 9 | ||||||||||
2 | ΛΑΙΖΗΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 12 | ||||||||||
3 | ΜΠΑΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ | 20 | ||||||||||
KOMMA: | ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΑΡΑΧΩΒΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | 5 | ||||||||||
2 | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | 6 | ||||||||||
3 | ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | 7 | ||||||||||
4 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ | 4 | ||||||||||
KOMMA: | ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΠΑΛΗΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 20 | ||||||||||
KOMMA: | ΛΑ.Ο.Σ. | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΑΓΓΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ | 23 | ||||||||||
2 | ΑΜΠΑΤΖΗ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ | 14 | ||||||||||
3 | ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ | 13 | ||||||||||
4 | ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ | 53 | ||||||||||
5 | ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ | 8 | ||||||||||
6 | ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 14 | ||||||||||
7 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ | 4 | ||||||||||
8 | ΚΟΝΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ | 3 | ||||||||||
9 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΟΤΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗ | 5 | ||||||||||
10 | ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ | 26 | ||||||||||
11 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ | 10 | ||||||||||
KOMMA: | ΛΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ | 127 | ||||||||||
2 | ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | 84 | ||||||||||
3 | ΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ | 215 | ||||||||||
4 | ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ | 499 | ||||||||||
5 | ΝΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ | 127 | ||||||||||
6 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 205 | ||||||||||
KOMMA: | ΝΔ | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 282 | ||||||||||
2 | ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | 314 | ||||||||||
3 | ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ | 1007 | ||||||||||
4 | ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 774 | ||||||||||
5 | ΚΟΤΡΟΛΟΥ-ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 338 | ||||||||||
6 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 246 | ||||||||||
7 | ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | 238 | ||||||||||
8 | ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ | 607 | ||||||||||
9 | ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 1219 | ||||||||||
10 | ΣΕΡΕΠΙΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 93 | ||||||||||
11 | ΦΩΚΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ | 315 | ||||||||||
KOMMA: | Ο.Κ.Δ.Ε. | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | 0 | ||||||||||
2 | ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 0 | ||||||||||
KOMMA: | ΟΑΚΚΕ-ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΚΕ | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΓΑΝΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 0 | ||||||||||
KOMMA: | ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ | 28 | ||||||||||
2 | ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 42 | ||||||||||
3 | ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 27 | ||||||||||
4 | ΖΙΩΓΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ | 34 | ||||||||||
5 | ΚΑΚΑΡΟΥΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 22 | ||||||||||
6 | ΚΑΠΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ | 6 | ||||||||||
7 | ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ | 20 | ||||||||||
8 | ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | 14 | ||||||||||
KOMMA: | ΟΧΙ(ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ) | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΒΑΣΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ | 20 | ||||||||||
2 | ΚΑΠΩΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ | 13 | ||||||||||
3 | ΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | 19 | ||||||||||
KOMMA: | ΠΑ.ΣΟ.Κ | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΒΕΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 727 | ||||||||||
2 | ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 350 | ||||||||||
3 | ΚΟΥΚΗ ΑΚΡΙΒΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | 77 | ||||||||||
4 | ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ | 45 | ||||||||||
5 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ | 338 | ||||||||||
6 | ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | 337 | ||||||||||
7 | ΜΙΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 171 | ||||||||||
8 | ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ | 658 | ||||||||||
9 | ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | 126 | ||||||||||
10 | ΡΟΥΣΗ-ΝΤΖΙΜΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ | 170 | ||||||||||
11 | ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ | 119 | ||||||||||
KOMMA: | ΣΥΝ/ΣΥ.ΡΙΖ.Α | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | 577 | ||||||||||
2 | ΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | 160 | ||||||||||
3 | ΔΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ | 201 | ||||||||||
4 | ΔΟΥΤΣΙΟΥ-ΝΤΑΟΥΛΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ | 97 | ||||||||||
5 | ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 55 | ||||||||||
6 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 95 | ||||||||||
7 | ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ | 74 | ||||||||||
8 | ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ | 87 | ||||||||||
9 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ | 199 | ||||||||||
10 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | 245 | ||||||||||
11 | ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ | 136 | ||||||||||
KOMMA: | ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ | |||||||||||
Σειρά Ψηφοδελτίου | Υποψήφιοι | ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ | ||||||||||
1 | ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 20 | ||||||||||
2 | ΚΑΜΖΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | 30 | ||||||||||
3 | ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ | 20 | ||||||||||
4 | ΛΙΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ | 18 | ||||||||||
5 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ | 8 | ||||||||||
6 | ΡΑΜΜΑΤΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ | 3 | ||||||||||
7 | ΡΗΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ | 19 | ||||||||||
8 | ΣΚΟΥΛΙΔΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 15 |
Προηγούμενο άρθροΣτo 96% των εκλογικών τμημάτων έδρες σε 7 κόμματα
Επόμενο άρθρο Στη Βουλή με τον Καμμένο ο Δημήτρης Σταμάτης