Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου, 2020

2oς Λαϊκός Αγώνας Δρόμου “Άγιος Αρτέμιος”

2ος ΛΑΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ « ΑΓΙΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ»

Με μεγάλη επιτυχία και με μεγάλη προσέλευση κόσμου- αθλητών πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 28 Απριλίου 2012 στο Αγρίνιο ο 2ος ΛΑΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ « ΑΓΙΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ» των 8 χιλιομέτρων.

Την διοργάνωση της εκδήλωσης ,καθώς και το οργανωτικό κομμάτι του αγώνα, ανέλαβε και έφερε εις πέρας με απόλυτη επιτυχία η Τοπική Διοίκηση Ακαρνανίας της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών σε συνεργασία με την Τροχαία Αγρινίου η οποία με την δύναμή της ήταν παρούσα καθ’ όλη την διάρκεια της διαδρομής ρυθμίζοντας την κυκλοφορία και συμβάλλοντας τα μέγιστα για την ασφάλεια των αθλητών κατά την διάρκεια του αγώνα .

Συνολικά τερμάτισαν τον αγώνα των 8 χιλ 121 δρομείς.

ΟΙ κατηγορίες των δρομέων καθώς και ανάλογες βραβεύσεις των πρώτων χωρίστηκαν ως εξής.

Α)ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΏΝ :Νικητής του αγώνα ήταν ο ΤΡΟΜΠΟΎΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ με χρόνο 28΄:22’’ με δεύτερο τον ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΚΩΣΤΑ και τρίτο τον ΠΟΣΟΝΙΔΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ του ιδίου Συλλόγου.

Β) ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Νικήτρια του αγώνα ήταν η ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ με χρόνο 30΄:55΄΄ με δεύτερη την ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ και τρίτη την ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ αμφότερες του συλλόγου Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ.

ΕΙΔΙΚΗ ΒΡΑΒΕΥΣΗ έγινε στον πρώτο Αστυνομικό της Γενικής Κατάταξης ΝΑΤΣΙΑ ΗΛΙΑ της Δ/ΝΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ με χρόνο 31΄:04’’ και στον πρώτο Αστυνομικό της Τοπ Δ/σης Αγρινίου ΚΑΡΑΚΑΣΗ Γεώργιο με χρόνο 34΄:34’’.

Στο τέλος της εκδήλωσης πραγματοποιήθηκε δεξίωση στον προάυλιο χώρο του Αστυνομικού Μεγάρου της Α.Δ Ακαρνανίας εις τιμήν των Αθλητών που έλαβαν μέρος καθώς και των Επίσημων παρευρισκομένων προσώπων.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ όλους οι οποίοι στήριξαν την προσπαθειά μας.

2ος  ΛΑΪΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΄΄ΑΓΙΟΣ  ΑΡΤΕΜΙΟΣ΄΄ 8 χλμ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 28  ΑΠΡΙΛΙΟΥ  2012   ΩΡΑ: 6 μ.μ

 

ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΠΟΥ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ

 

 

Α/Α ΧΡΟΝΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤΟΣ

ΓΕΝΝΗΣΗΣ

1ος 28΄22 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ Χρήστος Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1995
2ος 29΄29 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Κώστας Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1997
3ος 29΄45 ΠΟΣΟΝΙΔΗΣ Χαράλαμπος Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1966

 

 

ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΕΣ  ΓΥΝΑΙΚΕΣ  ΠΟΥ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ

 

 

Α/Α ΧΡΟΝΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤΟΣ

ΓΕΝΝΗΣΗΣ

1ος 30΄55 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Ελένη Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1985
2ος 31΄58 ΣΤΑΜΟΥΛΗ Γεωργία Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1994
3ος 32΄27 ΣΤΑΜΟΥΛΗ Κων/να Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1996

 

 

ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ:

 

Α) Πρώτος Αστυνομικός της Γενικής Κατάταξης

 

Α/Α ΧΡΟΝΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤΟΣ

ΓΕΝΝΗΣΗΣ

1 31΄04 ΝΑΤΣΙΑΣ Ηλίας Δ/ΝΣΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1966

 

 

  Β) Πρώτος Αστυνομικός της ΤΟΠ.Δ/ΝΣΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

Α/Α ΧΡΟΝΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤΟΣ

ΓΕΝΝΗΣΗΣ

1 34΄34 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ Γεώργιος   Δ/ΝΣΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1967

 

 

 

 

 

 

 

2ος  ΛΑΪΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΄΄ΑΓΙΟΣ  ΑΡΤΕΜΙΟΣ΄΄ 8 χλμ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 28  ΑΠΡΙΛΙΟΥ  2012   ΩΡΑ: 6 μ.μ.

 

ΓΕΝΙΚΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ  ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

 

Α/Α

 

ΑΡΙΘΜΟΣ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΧΡΟΝΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗΣ

ΕΤΟΣ

ΓΕΝ.

 

 ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η΄ΣΧΟΛΕΙΟ

1

72

ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ Χρήστος 28΄.22΄ 1995 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ

2

3

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Κων/νος 29΄.29΄ 1997 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ

3

10

ΠΟΣΟΝΙΔΗΣ Χαράλαμπος 29΄.45΄ 1966 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ

4

77

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Νικόλαος 30΄.00΄ 2002 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ

5

80

ΜΠΑΔΑΣ Ευθύμιος 30΄.12΄ 1983 ΑΝΕΞ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

6

71

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Ελένη 30΄.55΄ 1985 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ

7

33

ΝΑΤΣΙΑΣ Ηλίας 31΄.04΄ 1966 Δ.Ε.ΑΣΤ.Τ.Δ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

8

121

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 31΄.39΄ 1989 ΑΝΕΞ. ΑΓΡΙΝΙΟ

9

69

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Κων/νος 31΄.45΄ 1976 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

10

5

ΣΤΑΜΟΥΛΗ Γεωργία 31΄.58΄ 1994 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ

11

6

ΣΤΑΜΟΥΛΗ Κων/να 32΄.27΄ 1996 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ

12

65

ΣΑΡΑΝΤΑΡΑΣ Μάκης 32΄.46΄ 1956 ΣΔΥ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

13

104

ΚΟΝΤΑΞΙΟΥ Ερντιλ 32΄.59΄ 1994 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

14

11

ΠΙΣΑΣ Απόστολος 33΄.08΄ 1996 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ

15

12

ΠΙΣΑΣ Γκαμπριελ 33΄.08΄ 1999 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ

16

112

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Νίκος 33΄.20΄ 1973 Δ.Ε ΑΣΤ.Τ.Α ΑΧΑΪΑΣ

17

4

ΣΤΑΜΟΥΛΗ Αθηνά 33΄.27΄ 1993 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ

18

105

ΜΟΥΤΕΣΙΔΗΣ Ιωάννης 33΄.44΄ 1966 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

19

22

ΠΙΣΑΣ Χρήστος 33΄.45΄ 1966 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

20

16

ΚΑΤΕΦΙΔΗΣ Αλέκος 33΄.46΄ 1967 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

21

19

ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΟΣ Χαράλαμπος 33΄.47΄ 1963 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

22

53

ΤΟΜΑΡΑΣ Τάσος 34΄.08 1979 ΑΝΕΞ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ

23

48

ΜΕΡΙΤΣΗΣ Άνθιμος 34΄.13 1971 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

24

87

ΜΑΛΤΕΖΟΣ Παναγιώτης 34΄.18 1968 ΑΝΕΞ. ΚΑΤΟΥΝΑ

25

103

ΚΟΝΤΑΞΙΟΥ Βαγγέλης 34΄.31 1960 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

26

7

ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ Γεώργιος 34΄.34 1967 Δ.Ε.ΑΣΤ.ΤΟΠ.Δ.ΑΓΡΙΝ.

27

57

ΛΑΖΑΝΑΣ Πάνος 34΄.36 1959 ΑΝΕΞ.ΑΡΤΑ

28

14

ΓΡΑΝΙΤΣΑΣ Χαρίλαος 34΄.42 1960 Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

29

110

ΖΕΡΒΗ Αγγελική 34΄58 1968 Δ.Ε ΑΣΤ.Τ.Δ ΑΧΑΪΑΣ

30

111

ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ Χρήστος 34΄58 1971 Δ.Ε ΑΣΤ.Τ.Δ ΑΧΑΪΑΣ

31

114

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος 35΄07 1970 Δ.Ε ΑΣΤ.Τ.Δ ΑΧΑΪΑΣ

32

13

ΓΚΙΟΚΑΣ Πάνος 35΄24 1966 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

33

32

ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ Τάσος 35΄34 1972 Δ.Ε.ΑΣΤ.Τ.Δ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

34

60

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Άγγελος 35΄47 1957 ΑΝΕΞ.ΑΡΤΑ

35

17

ΚΟΥΤΡΟΛΟΣ Δημήτριος 37΄06 1963 Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

36

70

ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ Γεράσιμος 37΄10 1992 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ

37

28

ΚΑΨΑΛΗΣ Θωμάς 37΄13 1967 Δ.Ε.ΑΣΤ.Τ.Δ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

38

51

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Θεόδωρος 37΄15 1963 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

39

52

ΠΡΕΝΤΖΑΣ Γιάννης 37΄19 1954 ΑΝΕΞ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ

40

115

ΚΟΚΟΤΣΗΣ Λεωνίδας 37΄52 1971 Δ.Ε ΑΣΤ.Τ.Δ ΑΧΑΪΑΣ

41

67

ΖΑΡΕΝΤΗΣ Δημήτριος 37΄55 1984 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

42

78

ΞΑΝΘΗΣ Δημήτριος 38΄03 1950 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

43

8

ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΥ Ιφιγένεια 38΄22 1996 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ

44

46

ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ Ελευθέριος 38΄26 1963 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

45

20

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Σπύρος 38΄38 1974 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

46

23

ΣΚΡΙΜΠΩΝΗΣ Γεώργιος 38΄43 1969 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

47

49

ΜΠΕΚΟΥΛΗΣ Χρήστος 39΄01 1971 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

48

101

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κων/νος 39΄11 1966 Δ.Ε.ΑΣΤ.Τ.Δ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

49

102

ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ Χρήστος 39΄11 1984 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

50

43

ΚΑΝΖΕΛΗΣ Τάσος 39΄38 1962 ΑΝΕΞ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ

51

18

ΝΑΚΟΣ Κώστας 40΄17 1956 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

52

76

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Αριστείδης 40΄26 1956 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

53

95

ΜΑΛΕΣΙΑΔΑΣ Βασίλειος 40΄30 1962 Δ.Ε.ΑΣΤ.Τ.Δ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

54

79

ΜΠΑΔΑΣ Αλέξανδρος 40΄54 1954 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

55

106

ΚΑΚΟΥΡΗΣ Γεώργιος 41΄09 1998 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

56

68

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Δημήτριος 41΄14 1983 ΛΕΠΑΝΤΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

57

100

ΜΑΚΡΗΣ Σωτήριος 41΄25 1964 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

58

9

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Γεώργιος 41΄32 2003 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ

59

96

ΜΑΛΕΣΙΑΔΑΣ Παναγιώτης 41΄35 1995 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

60

24

ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΣ Ξενοφώντας 41΄53 1959 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

61

61

ΣΑΜΑΝΤΑΣ Φώτιος 41΄55 1965 Δ.Ε.ΑΣΤ.Τ.Δ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

62

1

ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ Γεώργιος 41΄57 1963 Δ.Ε.ΑΣΤ.Τ.Δ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

63

66

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κων/νος 42΄06 1986 ΣΔΥ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

64

75

ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ Δημήτριος 42΄44 1939 ΣΔΥ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

65

119

ΚΛΕΦΤΟΓΙΩΡΓΟΣ Δαυϊδ 42΄47 1960 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

66

85

ΛΙΑΡΟΣ Χρήστος 42΄51 1980 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

67

117

ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ Γεώργιος 42΄54 1978 Δ.Ε ΑΣΤ.Τ.Δ ΑΧΑΪΑΣ

68

64

ΚΑΡΑΛΗ Ιουλία 42΄54 1983 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

69

63

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Νίκος 42΄54 1979 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

70

44

ΚΟΚΚΑΛΗΣ Κώστας 43΄41 1972 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

71

41

ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ Ανδρέας 43΄41 1974 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

72

26

ΓΡΙΒΑΣ Νίκος 43΄43 1982 Δ.Ε.ΑΣΤ.Τ.Δ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

73

86

ΛΙΑΡΟΣ Δημοσθένης 43΄43 1979 ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

74

59

ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ Γεώργιος 43΄45 1969 ΑΝΕΞ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ

75

34

ΣΒΙΓΓΟΣ Βασίλειος 43΄48 1978 Δ.Ε.ΑΣΤ.Τ.Δ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

76

45

ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Κων/να 44΄15 1965 ΑΝΕΞ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ

77

123

ΜΠΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ Ευαγ. 45΄19 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

78

129

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Σταύρος 45΄19 2002 ΑΝΕΞ.ΝΕΑΠΟΛΗ

79

83

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 45΄27 1995 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

80

82

ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ Ευτυχία 45΄27 1996 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

81

131

ΚΑΤΣΟΥΠΗΣ Κων/νος 45΄45 1997 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

82

97

ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ Γεωργία 46΄02 1990 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

83

38

ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ Απόστολος 46΄02 1961 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

84

81

ΚΑΝΤΑΝΗΣ Βενέδικτος 46΄02 1966 Δ.Ε.ΑΣΤ.Τ.Δ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

85

94

ΖΑΜΠΕΛΗΣ Απόστολος 46΄11 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

86

108

ΤΣΟΥΝΗΣ Δημήτριος 46΄27 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

87

25

ΣΙΑΤΡΑΣ Παναγιώτης 47΄59 1959 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

88

113

ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ Γρηγόρης 48΄13 1958 Δ.Ε ΑΣΤ.Τ.Δ ΑΧΑΪΑΣ

89

74

ΝΑΣΤΟΣ Νικόλαος 48΄36 1955 ΑΝΕΞ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ

90

116

ΝΤΕΡΤΙΜΑΝΗ Δήμητρα 48΄45 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

91

109

ΦΑΡΜΑΚΗΣ Γεώργιος 48΄45 1984 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

92

128

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Χρήστος 48΄45 1999 ΑΝΕΞ.ΝΕΑΠΟΛΗ

93

130

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Κων/νος 48΄45 2005 ΑΝΕΞ.ΝΕΑΠΟΛΗ

94

124

ΚΟΥΤΡΑΣ Μάριος 48΄45 2005 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

95

126

ΚΟΥΤΡΑΣ Χρήστος 48΄56 2000 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

96

125

ΚΟΥΤΡΑΣ Χρήστος 49΄07 2001 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

97

2

ΤΣΟΛΚΑΣ Φώτιος 49΄21 1965 Δ.Ε.ΑΣΤ.Τ.Δ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

98

62

ΤΣΙΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Άρης 49΄24 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

99

39

ΘΩΔΗΣ Κώστας 49΄26 1985 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

100

73

ΣΑΜΑΝΤΑΣ Αλέξιος 49΄27 1996 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

101

30

ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ Άγγελος 49΄30 1964 Δ.Ε.ΑΣΤ.Τ.Δ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

102

58

ΜΟΥΝΤΟΥΡΗΣ Φώτιος 50΄05 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

103

84

ΚΟΤΣΑΛΗΣ Περικλής 50΄45 1951 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

104

47

ΛΙΑΠΗΣ Χρήστος 50΄52 1985 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

105

98

ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ Κων/νος 50΄52 2002 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

106

21

ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ Μανώλης 50΄52 1973 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

107

99

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Κων/νος 51΄08 2000 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

108

122

ΚΟΛΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κων/νος 51΄54 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

109

55

ΤΣΑΚΑΡΔΑΝΟΣ Γιάννης 55΄04 1996 ΑΝΕΞ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ

110

107

ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ Νίκος 55΄23 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

111

56

ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Πάνος 55΄53 1948 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

112

120

ΒΛΑΡΑΣ Ευάγγελος 57΄04 1962 Δ.Ε.ΑΣΤ.Τ.Δ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

113

118

ΔΙΩΤΗΣ Νίκος 57΄04 1975 Δ.Ε.ΑΣΤ.Τ.Δ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

114

127

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Βασίλειος 59΄08 1960 ΑΝΕΞ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ

115

40

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ Βαγγέλης 59΄11 1978 ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

116

92

ΚΟΛΥΔΑ Αικατερίνη 59΄20 2003 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

117

91

ΤΣΑΜΠΟΔΗΜΟΥ Θεοδώρα 59΄27 2003 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

118

89

ΤΣΟΥΝΗ Αλεξάνδρα 59΄29 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

119

93

ΚΟΛΥΔΑ Σίση 59΄30 2002 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

120

90

ΤΣΟΥΝΗ Κων/να 60΄00 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

121

88

ΤΣΑΜΠΟΔΗΜΟΥ Χρύσα 60΄01 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

 

Θέματα που ενδιαφέρουν

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.