Σάββατο, Ιούλιος 20, 2019

Αιτωλοακαρνανία: η σταυροδοσία σε ΝΔ, ΣΥΡΙΖΑ και ΚΙΝΑΛ ανα δήμο

Δείτε τη σταυροδοσία των υποψήφιων βουλευτών Αιτωλοακαρνανίας της Νέας Δημοκρατίας, του ΣΥΡΙΖΑ και του Κινήματος Αλλάγης σε κάθε έναν από τους επτά δήμους του Νομού καθώς και στα τμήματα Ετεροδημοτών: 

Η καταμέτρηση σταυροδοσίας σε 577 από 579 Ε.Τ. της Αιτωλοακαρνανίας

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ 
1 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα 24.867
2 ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του Γεωργίου 19.424
3 ΛΙΒΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΠΗΛΙΟΣ) του Διονυσίου 13.582
4 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δαμιανού 9.644
5 ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου 9.226
6 ΦΕΥΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου 7.418
7 ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ – ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Βασιλείου 2.650
8 ΑΡΑΧΩΒΑ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του Νικολάου 1.817
9 ΚΑΛΠΟΥΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Γρηγορίου

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ
1 ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου 16.100
2 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Χρήστου 14.199
3 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου 9.041
4 ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΗΡΩ του Σωκράτη 4.689
5 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου 4.546
6 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ευστρατίου 4.424
7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη 2.599
8 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου 2.570
9 ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη 1.784

ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου 4.278

2 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ξενοφώντος 3.992
3 ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Στεφάνου 2.910
4 ΚΙΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου 2.364
5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου 1.879
6 ΦΟΥΝΤΑ ΝΙΚΗ του Νικολάου 1.582
7 ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ του Γεωργίου 1.132
8 ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου 650
9 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη 643

ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – 203 από 204 Εκλογικά Τμήματα

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα 9.553
ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του Γεωργίου 7.552
ΛΙΒΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΠΗΛΙΟΣ) του Διονυσίου 4.970
ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου 4.933
ΦΕΥΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου 2.821
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δαμιανού 2.339
ΑΡΑΧΩΒΑ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του Νικολάου 929
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ – ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Βασιλείου 685
ΚΑΛΠΟΥΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Γρηγορίου 553

ΣΥΡΙΖΑ

ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου 8.136
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Χρήστου 6.611
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου 4.134
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου 1.787
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ευστρατίου 1.486
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη 1.478
ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΗΡΩ του Σωκράτη 1.295
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου 1.188
ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη 374

ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ξενοφώντος 1.973
ΚΙΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου 1.492
ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Στεφάνου 1.311
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου 1.128
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου 368
ΦΟΥΝΤΑ ΝΙΚΗ του Νικολάου 304
ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ του Γεωργίου 289
ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου 137
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη 116


ΑΚΤΙΟΥ-ΒΟΝΙΤΣΑΣ – 44 από 44 Εκλογικά Τμήματα

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα 2.206
ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του Γεωργίου 2.099
ΛΙΒΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΠΗΛΙΟΣ) του Διονυσίου 1.061
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ – ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Βασιλείου 1.004
ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου 691
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δαμιανού 410
ΦΕΥΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου 402
ΚΑΛΠΟΥΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Γρηγορίου 124
ΑΡΑΧΩΒΑ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του Νικολάου 89

ΣΥΡΙΖΑ
ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου 1.025
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Χρήστου 968
ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη 840
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου 465
ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΗΡΩ του Σωκράτη 222
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ευστρατίου 205
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου 165
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη 164
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου 161

ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ 

ΦΟΥΝΤΑ ΝΙΚΗ του Νικολάου 483
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ξενοφώντος 249
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου 200
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη 179
ΚΙΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου 97
ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ του Γεωργίου 92
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου 62
ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Στεφάνου 56
ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου 53

ΔΗΜΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – 65 από 65 Εκλογικά Τμήματα

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα 2.329
ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του Γεωργίου 2.169
ΦΕΥΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου 1.340
ΛΙΒΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΠΗΛΙΟΣ) του Διονυσίου 923
ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου 661
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δαμιανού 422
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ – ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Βασιλείου 225
ΚΑΛΠΟΥΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Γρηγορίου 123
ΑΡΑΧΩΒΑ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του Νικολάου 92

ΣΥΡΙΖΑ
ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΗΡΩ του Σωκράτη 1.615
ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου 1.538
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Χρήστου 1.310
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου 747
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου 330
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ευστρατίου 256
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου 200
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη 172
ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη 60

ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ
ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Στεφάνου 927
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου 392
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ξενοφώντος 251
ΚΙΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου 222
ΦΟΥΝΤΑ ΝΙΚΗ του Νικολάου 178
ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ του Γεωργίου 112
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου 72
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη 45
ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου 28

ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΟΥ – 32 από 32 Εκλογικά Τμήματα

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα 971
ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του Γεωργίου 831
ΛΙΒΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΠΗΛΙΟΣ) του Διονυσίου 468
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δαμιανού 373
ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου 370
ΦΕΥΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου 281
ΑΡΑΧΩΒΑ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του Νικολάου 88
ΚΑΛΠΟΥΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Γρηγορίου 82
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ – ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Βασιλείου 37

ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ξενοφώντος 386
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου 112
ΚΙΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου 80
ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Στεφάνου 78
ΦΟΥΝΤΑ ΝΙΚΗ του Νικολάου 42
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου 35
ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ του Γεωργίου 23
ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου 22
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη 6

ΣΥΡΙΖΑ
ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου 630
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Χρήστου 577
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου 293
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ευστρατίου 186
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου 162
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου 116
ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΗΡΩ του Σωκράτη 91
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη 88
ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη 28

ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – 74 από 75 Εκλογικά Τμήματα

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα 3.674
ΛΙΒΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΠΗΛΙΟΣ) του Διονυσίου 3.560
ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του Γεωργίου 2.550
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δαμιανού 1.267
ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου 1.169
ΦΕΥΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου 848
ΚΑΛΠΟΥΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Γρηγορίου 298
ΑΡΑΧΩΒΑ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του Νικολάου 239
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ – ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Βασιλείου 210

ΣΥΡΙΖΑ

ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Χρήστου 1.905
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου 1.741
ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου 1.698
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου 1.233
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ευστρατίου 488
ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΗΡΩ του Σωκράτη 413
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου 392
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη 306
ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη 160

ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου 858
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου 566
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ξενοφώντος 385
ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ του Γεωργίου 380
ΦΟΥΝΤΑ ΝΙΚΗ του Νικολάου 179
ΚΙΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου 151
ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Στεφάνου 121
ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου 51
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη 46

ΔΗΜΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ – 103 από 103 Εκλογικά Τμήματα

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δαμιανού 4.246
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα 2.966
ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του Γεωργίου 1.835
ΛΙΒΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΠΗΛΙΟΣ) του Διονυσίου 1.289
ΦΕΥΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου 736
ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου 545
ΚΑΛΠΟΥΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Γρηγορίου 284
ΑΡΑΧΩΒΑ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του Νικολάου 170
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ – ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Βασιλείου 76

ΣΥΡΙΖΑ

ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Χρήστου 1.540
ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου 1.391
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ευστρατίου 1.368
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου 680
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου 434
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου 235
ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΗΡΩ του Σωκράτη 235
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη 153
ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη 91

ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου 1.299
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ξενοφώντος 346
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου 282
ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου 278
ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Στεφάνου 187
ΦΟΥΝΤΑ ΝΙΚΗ του Νικολάου 151
ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ του Γεωργίου 99
ΚΙΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου 84
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη 63

ΔΗΜΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – 37 από 38 Εκλογικά Τμήματα

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα 1.708
ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του Γεωργίου 1.358
ΛΙΒΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΠΗΛΙΟΣ) του Διονυσίου 784
ΦΕΥΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου 590
ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου 589
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δαμιανού 333
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ – ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Βασιλείου 308
ΚΑΛΠΟΥΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Γρηγορίου 89
ΑΡΑΧΩΒΑ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του Νικολάου 86
ΣΥΡΙΖΑ

ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου 778
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου 710
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Χρήστου 650
ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΗΡΩ του Σωκράτη 553
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου 174
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ευστρατίου 159
ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη 146
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη 144
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου 95

ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου 362
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ξενοφώντος 274
ΚΙΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου 147
ΦΟΥΝΤΑ ΝΙΚΗ του Νικολάου 138
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη 138
ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Στεφάνου 114
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου 94
ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ του Γεωργίου 71
ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου 37

ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΩΝ  – 16 από 18 Εκλογικά Τμήματα

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα 1.317
ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του Γεωργίου 889
ΛΙΒΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΠΗΛΙΟΣ) του Διονυσίου 449
ΦΕΥΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου 367
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δαμιανού 222
ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου 198
ΑΡΑΧΩΒΑ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του Νικολάου 116
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ – ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Βασιλείου 95
ΚΑΛΠΟΥΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Γρηγορίου 89

ΣΥΡΙΖΑ
ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου 813
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Χρήστου 547
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ευστρατίου 261
ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΗΡΩ του Σωκράτη 244
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου 221
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου 217
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου 174
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη 84
ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη 78

ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου 195
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ξενοφώντος 121
ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Στεφάνου 112
ΦΟΥΝΤΑ ΝΙΚΗ του Νικολάου 103
ΚΙΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου 85
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου 77
ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ του Γεωργίου 44
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη 42
ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου 42

Θέματα που ενδιαφέρουν

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.