Πέμπτη, Ιούλιος 18, 2019

Αποτελέσματα στο ΑΠΥΣΔΕ

96185-photo58-640x300 Στις χθεσινές εκλογές των εκπαιδευτικών της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Αιτωλοακαρνανίας για τα υπηρεσιακά συμβούλιο, το αποτέλεσμα για το ΑΠΥΣΔΕ έχει ως εξής: 

ΕΓΓΕΓΡΑΜΕΝΟΙ: 1627
ΨΗΦΙΣΑΝ: 1415 ΑΠΟΧΗ :13,03%
ΕΓΚΥΡΑ: 1283
ΑΚΥΡΑ: 87

Έλαβαν: 
Δ.Α.Κ.Ε. ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ Δ.Ε. 537
ΕΝΙΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ (Ε.Α.Κ.) ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 245
ΣΥΝ.Ε.Κ. 200
Α.Σ.Ε. το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το ΠΑΜΕ 157
Α.Ε.Κ. για ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ 144

Η Ενιαία Αγωνιστική Κίνηση (Ε.Α.Κ.) στο ΑΠΥΣΔΕ Δυτικής Ελλάδας η οποία κατέλαβε την δεύτερη θέση και εκλέγει αιρετό έδωσε στη δημοσιότητα την αναλυτική σταυροδοσία των υποψηφίων της:

 

ΕΝΙΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ (Ε.Α.Κ.) ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΥΣΔΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΥΝΟΛΟ
Δ/ΝΣΗΣ Δ.Ε. ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
1ο ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2ο ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
1 Καραμητσόπουλος Γεώργιος του Δημητρίου 85 41 43 1
2 Κούστας Κων/νος του Νικολάου 63 4 10 49
3 Κίντας Παναγιώτης του Κυριάκου 47 6 8 33
4 Πολιτοπούλου Παναγιώτα του Χαράλαμπου 19 1   18
5 Κολοβός Ιωάννης του Ανδρέα 17 7 10  
6 Τέφας Σωτήρης του Ιωάννη 15     15
7 Τσιρογιάννης Γεώργιος του Μιχαήλ 13 4 9  
8 Στούμπος Αλέξανδρος του Ελευθερίου 12   2 10
9 Κριαράς Νικόλαος του Κων/νου 11     11
10 Τσάτσος Γεώργιος του Παναγιώτη 11   1 10
11 Van Hattem Gerard του Gerard 10 1 1 8
12 Γαλαζούλας Ιωάννης του Νικολάου 9 2 7  
13 Σφήκα Μαρία του Δημητρίου 8   1 7
14 Μούρτου Νικολίτσα του Χρήστου 6 1   5
15 Καραλής Χρίστος του Νικολάου 5 2 2 1
16 Λουκόπουλος Βασίλειος του Πέτρου 3     3
17 Παπαδημητρίου Γεώργιος του Χρήστου 3 1   2
18 Τριάντη Αγνή του Χρήστου 3     3
19 Αναγνώστου Λαμπρινή του Κων/νου 2 2    
20 Γεωργάκη Νάντια του Δημητρίου 2 2    
21 Γράψας Ιωάννης του Κων/νου 2   1 1
22 Μπουμπούλης Άγγελος του Βασιλείου 2 1   1
23 Αντωνίου Νίκος του Λουκά 1     1
24 Δελής Γιώργος του Παντελή 1     1
25 Καραΐσκος Δημήτρης του Νικολάου 1   1  
26 Κόλλιας Θεόδωρος του Δημητρίου 1   1  
27 Παπαχρονόπουλος Γιάννης του Αλάξανδρου 1 1    
28 Πετσούλας Νικος του Λάμπρου 1 1    
29 Σταμούλης Θόδωρος του Γαβριήλ 1   1  
30 Φούκα Μαρία του Παναγιώτη 1 1    
31 Αθανασάτος Γεώργιος του Βασιλείου 0      
32 Αναστασόπουλος Βασίλης του Διονυσίου 0      
33 Αργυρόπουλος Νικόλαος τουΠαναγιώτη 0      
34 Αυγουστινιάτος Γρηγόρης του Χριστόφορου 0      
35 Βαλαχάς Ιορδάνης του Χρήστου 0      
36 Γκόβας Χρήστος του Γεωργίου 0      
37 Δημόπουλος Βασίλης του Δημητρίου 0      
38 Θεοδωρόπουλος Γιάννης του Ανδρέα 0      
39 Καραβότας Γιάννης του Δημητρίου 0      
40 Κατσιγιάννης Φίλιππας του Βασιλείου 0      
41 Κομπολίτη Μαρία του Σπυρίδωνα 0      
42 Κοντζιά Παρασκευή(Βιβή) του Κων/νου 0      
43 Λαγουδάκη Ελένη του Ράλλη 0      
44 Λαζανάς Αλέξης του Ηλία 0      
45 Μακρίδης Στάθης του Χαραλάμπου 0      
46 Μανουσάκης Γιώργος του Εμμανουήλ 0      
47 Μηλιτσόπουλος Χρήστος του Ιωάννη 0      
48 Μπούση Ευαγγελία του Σπυρίδωνα 0      
49 Ντάφλος Γιώργος του Σωτηρίου 0      
50 Ντούκα Αναστασία του Γεράσιμου 0      
51 Οικονόμου Παναγιώτα του Γεωργίου 0      
52 Παναγιωτοπούλου Ανδριάνα του Δημητρίου 0      
53 Πυλαρινός Ηρακλής του Γεωργίου 0      
54 Ροδοπούλου Ελένη του Γεωργίου 0      
55 Σαρρής Θόδωρος του Ελευθερίου 0      
56 Σιάχος Χρήστος του Ηλία 0      
57 Σκλαβούνου Άννα του Βασιλείου 0      
58 Συμεωνίδης Γιάννης του Νικολάου 0      

Θέματα που ενδιαφέρουν

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.