Κυριακή, Σεπτέμβριος 22, 2019

Δήμος Αμφιλοχίας: το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού του Γιώργου Κατσούλα

Κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού “Αναπτυξιακή Προοπτική” στο δήμο Αμφιλοχίας, με επικεφαλής τον Γιώργο Κατσούλα. Η ανακοίνωση:
Αγαπητοί Συνδημότες,
Με αίσθημα ευθύνης αλλά και υπερηφάνιας σας ανακοινώνω την ισχυρή αυτοδιοικητική ομάδα που δημιουργήσαμε.
Η ομάδα μας αποτελείται από δραστήριους και ικανούς πολίτες,διαφόρων ηλικιών και επαγγελμάτων,έχοντας κοινό σημείο επαφής την ειλικρινή αγάπη για τον τόπο μας, την θέληση για ανιδιοτελή προσφορά στα κοινά και τον ηθικό αγώνα για ένα καλύτερο αύριο.
Έχουμε τη διάθεση να εργαστούμε σκληρά,με καινοτόμες ιδέες,υπευθυνότητα και ρεαλιστική προσέγγιση των προβλημάτων του Δήμου μας.
Για να το πετύχουμε αυτό σας θέλουμε όλους δίπλα μας και ζητάμε τη στήριξη σας.

Κατσούλας Γεώργιος του Κωνσταντίνου
( υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Αμφιλοχίας
( Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. Δαμάλα Βασιλική ( Βάσω) του Βησσαρίωνος
2. Διγώνης Κωνσταντίνος του Ιωάννη
3. Δράκος Γαλάνης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
4. Δράκου Ελένη του Θωμά
5. Ζιώγας Ευθύμιος του Ανδρέα
6. Ζούλα Ζυγούρη Γιαννούλα του Παναγιώτη
7. Καρατάσιος Αναστάσιος του Δημητρίου
8. Καρέζου Παπαζέκου Αλεξάνδρα (Αλεξία) του Γεωργίου
9. Κατσαντάς Λεωνίδας του Ανδρέα
10. Λιάπης Γεώργιος του Δημητρίου
11. Μπεκιάρης Χρήστος του Βασιλείου
12. Μπουραλέξης Αλέξανδρος του Πέτρου
13. Νίκας Νικόλαος του Ιωάννη
14. Ντρούτση Ζωή του Θωμά
15. Ρούλιας Νικόλαος του Ιωάννη
16. Σακαρίκας Χρήστος του Δημητρίου
17. Σαλμάς Ευάγγελος του Βελισσαρίου
18. Σίμου Βιργενία του Ηλία
19. Τσιτσομήτσου Σαραντοπούλου Ελευθερία του Δημητρίου
20. Τσούμας Γεώργιος του Νικολάου
21. Φασούλης Δημήτριος του Αθανασίου
22. Φεύγας Χρήστος του Αιμίλιου
23. Χαρδαλιά Φωτεινή (Φανή) του Δημητρίου
24. Xούτα Γεωργία του Θωμά

Εκλογική Περιφέρεια Ινάχου
( Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. Αραπογιάννης Κωνσταντίνος του Σωκράτη
2. Βαρελά Ζάγκα Αγγελική του Κωνσταντίνου
3. Κασκαούτη Ευαγγελία του Νικολάου
4. Κουνοπιώτη Σαλταούρα Παρασκευή (Βούλα) του Δημητρίου
5. Κουσιορής Χριστόφορος του Παύλου
6. Μακρής Σεραφείμ (Μάκης) του Νικολάου
7. Μπεχλιούλης Νικόλαος του Αθανασίου
8. Ρεντζούλας Κωνσταντίνος του Ιωάννη
9. Ροΐδης Γεώργιος του Σωκράτη
10. Σαλαούνης Πέτρος του Μάρκου
11. Τσιόλκα Κουρέτση Ελένη του Μιχαήλ
12. Χαμπαίου Βασιλική (Βάσω) του Ευσταθίου

Εκλογή Περιφέρεια Μενιδίου
( Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. Αλπού Μόσχου Σπυριδούλα (Ρούλα) του Παναγιώτη
2. Βανάκας Γεώργιος του Γαβριήλ
3. Γεροκόμου Βάια του Χρήστου
4. Θεοδώρου Ευάγγελος του Χρήστου
5. Καυκιάς Απόστολος του Ευαγγέλου

Θέματα που ενδιαφέρουν

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.