Τρίτη, Μάιος 21, 2019

ΕΠΣΑ: Ολοκληρώθηκε η κλήρωση των τοπικών πρωταθλημάτων και του κυπέλλου (φωτο)

Ολοκληρώθηκε χθες (Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018) σε κεντρικό ξενοδοχείο του Μεσολογγίου η κλήρωση των τοπικών πρωταθλημάτων και των δύο πρώτων φάσεων του Κυπέλλου της ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας. Διαβάστε αναλυτικά τα προγράμματα όπως αναδείχθηκαν από την κλήρωση και ανακοινώθηκαν στο επίσημο site της ΕΠΣΑ:

Κύπελλο ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας

1ος Όμιλος

1η φάση

Κεραυνός Γαβαλούς – Αράκυνθος Ματαράγκας

Αχελώος Νεοχωρίου – ΑΟ Πενταλόφου

Όμηρος Νεοχωρίου – ΑΟ Λυγιάς

Ναυπακτιακός Αστέρας – Ένωση ΑΟ Τρίκαρδος

Παιανία Μάστρου – ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΟ Χάλκειας – Αχελώος Αγγελοκάστρου

Ακαδημία Ευηνοχωρίου – Ατρόμητος Αντιρρίου

Αχιλλέας Γραμματικούς – Αστέρα Μεσολογγιου

Άρης Αιτωλικού – Εθνικός Γουρίας

2η φάση

Ο νικητής του αγώνα Παιανίας Μάστρου – ΑΕ Μεσολογγίου με τον νικητή του αγώνα ΑΟ Χάλκειας – Αχελώος Αγγελοκάστρου.

Οι νικητές των υπόλοιπων αγώνων προκρίνονται στην 3η φάση χωρίς αγώνα.

2ος Όμιλος

1η φάση

Παναιτωλικός – ΑΟ Σκουτεράς

Αναγέννηση Στάνου – Δάφνη Μεγάλης Χώρας

Αναγέννηση Ρίγανης – Πυραμίς Σαρδινιων

Δόξα Καινουρίου – Μεδεών Κατούνας

ΑΟ Ρηγανάς – Αστέρας Κυψέλης

Αναγγένηση Θέρμου – Αστέρας Καμαρούλας

Ηρακλής Αστακού – Απόλλων Θέρμου 1957

Θύελλα Παραβόλας – Απόλλων Δοκιμίου

Ο Αμβρακικός Λουτρού προκρίνεται στην επόμενη φάση χωρίς αγώνα.

2η φάση

Ο Αμβρακικός Λουτρού με τον νικητή του αγώνα ΑΟ Ρηγανάς – Αστέρας Κυψέλης.

Οι νικητές των υπόλοιπων αγώνων προκρίνονται στην 3η φάση χωρίς αγώνα.

 

Α’ ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας:

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α΄ Κατηγορίας

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ: ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ

Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ

Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΡΕΠΟ: ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΡΕΠΟ: ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: Α.Ο ΡΗΓΑΝΑ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

Το πρωτάθλημα της Α΄ Κατηγορίας θα ξεκινήσει όπως έχει ανακοινωθεί από την ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας στις 15 Σεπτεμβρίου.

 

Β’ ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας – 1ος Όμιλος:

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Β΄ Κατηγορίας του 1ου ομίλου.

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

Το πρωτάθλημα της Β΄ Κατηγορίας θα ξεκινήσει όπως έχει ανακοινωθεί από την ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας στις 6 Οκτωβρίου.

 

Β’ ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας – 2ος Όμιλος:

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Β΄ Κατηγορίας του 2ου ομίλου.

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΡΕΠΟ: ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

Το πρωτάθλημα της Β΄ Κατηγορίας θα ξεκινήσει όπως έχει ανακοινωθεί από την ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας στις 6 Οκτωβρίου.

 

Β’ ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας – 3ος Όμιλος

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Β΄ Κατηγορίας του 3ου ομίλου.

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ

ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ – Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

Το πρωτάθλημα της Β΄ Κατηγορίας θα ξεκινήσει όπως έχει ανακοινωθεί από την ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας στις 6 Οκτωβρίου.

 

Γ’ ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας – 1ος Όμιλος:

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Γ΄ Κατηγορίας του 1ου ομίλου.

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

Η ημερομηνία έναρξης του πρωταθλήματος της Γ’ κατηγορίας θα ανακοινωθεί από την ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας τις επόμενες ημέρες.

 

Γ’ ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας – 2ος Όμιλος:

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Γ΄ Κατηγορίας του 2ου ομίλου.

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – Α.Ο. ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

Α.Ο. ΜΠΟΥΚΑΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

Α.Ο. ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – Α.Ο. ΜΠΟΥΚΑΣ

Α.Μ.Ε.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

Α.Ο. ΜΠΟΥΚΑΣ – ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

Α.Μ.Ε.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

Α.Ο. ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – Α.Ο. ΜΠΟΥΚΑΣ

ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

Α.Ο. ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

Α.Μ.Ε.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

Α.Ο. ΜΠΟΥΚΑΣ – Α.Ο. ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

Α.Ο. ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – Α.Μ.Ε.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – Α.Ο. ΜΠΟΥΚΑΣ

Η ημερομηνία έναρξης του πρωταθλήματος της Γ’ κατηγορίας θα ανακοινωθεί από την ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας τις επόμενες ημέρες.

Φωτογραφίες: aitosports.gr

Θέματα που ενδιαφέρουν

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.