Τρίτη, Δεκέμβριος 10, 2019

Κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο ο περιφερειακός συνδυασμός της Λαϊκής Συσπείρωσης

Πραγματοποιήθηκε σήμερα, 3 Μαΐου στο Πολυμελές Πρωτοδικείο Πατρών η κατάθεση της δήλωσης κατάρτισης του συνδυασμού της Λαϊκής Συσπείρωσης για την περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας από τον υποψήφιο Περιφερειάρχη Νίκο Καραθανασόπουλο.

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ Υποψήφιος Περιφερειάρχης

Εκλογική Περιφέρεια Αιτωλοακαρνανίας
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

1. ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΘΩΜΑ
3. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
4. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΖΑΡΚΑΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6. ΖΕΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΔΑΜ
7. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΚΑΜΖΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΟΡΦΕΑ
10. ΚΙΑΤΙΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΚΟΥΖΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
13. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΛΑΜΠΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
15. ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
16. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
17. ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
18. ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
19. ΠΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
20. ΣΚΟΥΤΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
21. ΣΤΑΘΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ-ΧΡΗΣΤΟΥ
22. ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
23. ΤΡΙΑΝΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
24. ΤΣΙΑΝΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αχαΐας
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΟΝΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΑΛΑΦΗ – ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΑΝΔΡΕΑΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5. ΑΝΤΩΝΟΠΟYΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ
6. ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΑΣΠΡΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-ΠΑΝΑΓΟΥ
8. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΓΑΛΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΓΕΩΡΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ
12. ΓΟΥΡΔΟΥΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΔΑΚΟΡΩΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14. ΔΡΑΓΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
15. ΖΑΜΠΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
16. ΚΟΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17. ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΣΗΜΑΚΗ
18. ΛΑΒΡΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΑΝΔΡΕΑ
19. ΛΑΖΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΤΖΕΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
20. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
21. ΜΠΙΣΤΙΧΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22. ΜΠΟΥΡΔΑΝΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
23. ΝΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
24. ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
25. ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
26. ΠΡΕΒΕΔΟΥΡΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
27. ΡΕΚΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
28. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
29. ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
30. ΤΕΡΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
31. ΤΖΑΜΑΛΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (TETH) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
32. ΤΗΛΙΓΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
33. ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
34. ΤΣΕΠΕΛΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
35. ΧΕΛΑΚΗ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ηλείας
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
3. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
7. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ
8. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
9. ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΚΑΟΥΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
11. ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΚΟΛΟΣΑΚΑ ΜΑΡΘΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
13. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14. ΞΕΝΟΣΤΑΘΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ
15. ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
16. ΤΕΦΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
17. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΤΣΑΣΗ ΖΩIΤΣΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Θέματα που ενδιαφέρουν

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.