Τετάρτη, Δεκέμβριος 12, 2018

Νέα Δημοκρατία: οι υποψήφιοι στις εσωκομματικές της Αιτωλοακαρνανίας

kalpes Οι υποψήφιοι στις εσωκομματικές εκλογές της Νέας Δημοκρατίας που θα διεξαχθούν την 13η Μαΐου είναι οι εξής στην Αιτωλοακαρνανία:

Ν.Ο.Δ.Ε.
Υποψήφιος Πρόεδρος: Φώτης Τσόλκας
Υποψήφια μέλη: Γιάννης Αθανασίου, Μιχάλης Γούδας, Θωμάς Κανιώτης, Κωνσταντίνος Κολοσιώνης, Παρασκευή Παπαλέξη, Κωνσταντίνος Πασιόπουλος, Σταύρος Πάτσης, Άγγελος Σταυρόπουλος, Δημήτριος Τάκης, Δημήτριος Τσάμης, Παναγιώτης Ψυλλιάς.

ΔΗΜ.Τ.Ο. Αγρινίου
Υποψήφιος πρόεδρος: Eυάγγελος Τσιόβουλος
Yποψήφια μέλη:Κων/νος Βραχωρίτης, Κανιώτης Θωμάς, Κοντονάσιου Δήμητρα, Μαραγκός Γεράσιμος, Μπάδας Ηλίας, Τραγουλιάς Φώτης, Τριανταφύλλης Σπυρίδων και Τσιλιμέκης Θόδωρος.

 ΔΗΜ.Τ.Ο.Μεσολογγίου: 
Υποψήφιοι Πρόεδροι:Γούργαρη – Θεοδωράκη Γερασιμούλα (Μέμη),Κοντομήτσος Λάμπρος,Μέρης Γεώργιος.
Υποψήφια Μέλη  Αθανασίου Δημήτριος ,Καπελάρη Ελένη,Καραδήμας Γεώργιος,Καρδακάς Βασίλειος,Κατσαβού Γεωργία,Μαζαράκης Παναγιώτης ,Μάτσικας Γεώργιος, Μελαχρής Χρήστος , Μιχόπουλος Τριάδης, Μπούλης Ιωάννης, Σαμαμίδας Δημήτριος, Σιαδήμας Κωνσταντίνος,Σπυρόπουλος Βασίλειος,Σωτηρακόπουλος Γεώργιος,Τρούπος Δημήτριος.

ΔΗΜ.Τ.Ο. Ναυπάκτου:
Υποψήφιοι Πρόεδροι: Γιαβρούτας Γρηγόριος, Τσερπέλης Νικόλαος.
Υποψήφια μέλη: Αλεξόπουλος Ανδρέας, Αναγνοπούλου Σοφία, Βαλμάς Θεοφάνης, Βασιλόπουλος Δημήτριος, Λουκόπουλος Αριστείδης, Μάκκος Νικηφόρος, Μίχος Γεώργιος, Μυλωνάς Ευάγγελος, Σταμάτη Παρασκευή, Τσιαβίκος Κωνσταντίνος.

ΔΗΜ.Τ.Ο. Αμφιλοχίας:
Υποψήφιος Πρόεδρος: Χρήστος Τηλεμάχου
Υποψήφια μέλη: Βανάκας Νικόλαος, Δόνου Ειρήνη, Θεοδώρου Ευάγγελος, Καινούργιου -Νάκα Ασπασία, Καλαμπούκης Ιωάννης, Καρατάσιος Νικόλαος, Κατσικοκέρης Θεόδωρος, Ντρούτση Ζωή, Σαπλαούρας Νεκτάριος.

ΔΗΜΤΟ Ακτίου – Βόνιτσας
Υποψήφιος Πρόεδρος: Κωνσταντίνος Ζαχαράκης
Υποψήφια μέλη: Γεώργιος Αϋφαντής, Δημήτριος Γιαννίου, Μαρία Ζαχαράκη, Επαμεινώνδας Καλεσάκης, Δημήτριος Παξινός, Χρήστος Πατσούρας, Ιωάννης Στάχτιαρης, Απόστολος Τσάικος, Ανδρέας Φούντογλου.

ΔΗΜ.Τ.Ο. Ξηρομέρου
Υποψήφιος Πρόεδρος: Κωνσταντίνος Δημόπουλος
Υποψήφια μέλη: Γερόλυμος Σωτήριος, Μπαρμπαρούσης Ευάγγελος, Παπαδημητρίου Τζέννυ, Ρούτσης Θεόδωρος, Σκέτος Διονύσιος, Τζογάνης Νικόλαος, Τσόμπου Άρτεμης, Τριάντης Ιωάννης, Φλωρόπουλος Ιωάννης.

ΔΗΜ.Τ.Ο. Θέρμου
Υποψήφιος Πρόεδρος: Κοντογιάννης Γεώργιος
Υποψήφια μέλη: Αντωνόπουλος Αναστάσιος, Δημητρακάκης Χρήστος, Ελευθεριανος Γεώργιος, Μπέσσας Βασίλειος, Παπαθανασόπουλος Κωνσταντίνος, Σακκούλης Δημήτριος.

Υποψήφιοι σύνεδροι: Παυσανίας Αγρέβης, Γιάννης Αθανασίου, Σοφία Αναγνοπούλου, Μιχάλης Γούδας, Γιάννης Γρηγορόπουλος, Χρήστος Καπελάρης, Βασίλειος Καρδακάς, Κωνσταντίνος Κολοσιώνης, Αριστείδης Λουκόπουλος, Γεώργιος Μαυρομάτης, Πολυξένη Μουτζούρη, Γρηγόρης Μπόνης, Γρηγόρης Μπουρδούνης, Άγγελος Παπανικολάου, Σταύρος Πάτσης, Γεώργιος Ροΐδης, Παρασκευή Σταμάτη, Σταυρούλα Σταράμου – Καββαδά, Άγγελος Σταυρόπουλος, Γεώργιος Σωτηρακόπουλος, Μαρία Κυβέλη – Σωτηρίου, Δήμητρα Τζαμαλή, Γεώργιος Τσαλαφούτας, Δημήτριος Τσάμης, Νικόλαος Τσερλέπης, Ευστάθιος Φλώρος, Γεώργιος Χούτας.

H ανακοίνωση της Νομαρχιακής Εφορευτικής Επιτροπής

Την Παρασκευή 4-5-2018 μετά την ολοκλήρωση της διαδικασίας υποβολής υποψηφιοτήτων, συνεδρίασε η Νομαρχιακή Εφορευτική Επιτροπή (Ν.ΕΦ.Ε) και προχώρησε στην ανάδειξη των τελικών υποψηφιοτήτων, οι οποίες έχουν ως εξής:

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ
ΤΣΟΛΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Χαριλάου

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γρηγορίου
ΓΟΥΔΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Νικολάου
ΚΑΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του Χρήστου
ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Δημητρίου
ΠΑΠΑΛΕΞΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Γρηγορίου
ΠΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Σπυρίδωνος
ΠΑΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ιωάννη
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Αθανασίου
ΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαριλάου
ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη
ΨΥΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ
ΑΓΡΕΒΗΣ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ του Χρήστου-Αχιλλέα
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γρηγορίου
ΑΝΑΓΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη
ΓΟΥΔΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Νικολάου
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
ΚΑΠΕΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
ΚΑΡΔΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γερασίμου
ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Δημητρίου
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Παναγιώτη
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
ΜΟΥΝΤΖΟΥΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Όθωνος
ΜΠΟΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Ιωάννη
ΜΠΟΥΡΔΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΆΓΓΕΛΟΣ του Κων/νου
ΠΑΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ιωάννη
ΡΟΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σωκράτη
ΣΤΑΜΑΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Παναγιώτη
ΣΤΑΡΑΜΟΥ-ΚΑΒΒΑΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Γεωργίου
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΆΓΓΕΛΟΣ του Αθανασίου
ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΚΥΒΕΛΗ του Χρήστου
ΤΖΑΜΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Νικολάου
ΤΣΑΛΑΦΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη
ΤΣΕΡΠΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου
ΦΛΩΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Θεοφάνους
ΧΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΤΣΙΟΒΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ευθυμίου

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΒΡΑΧΩΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχάλη
ΚΑΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του Πέτρου
ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ιωάννη
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Ιωάννη
ΜΠΑΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του Αναστασίου
ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Λάμπρου
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου
ΤΣΙΛΙΜΕΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευαγγέλου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΑΚΤΙΟΥ-ΒΟΝΙΤΣΗΣ
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΑΫΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
ΚΑΛΕΣΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του Βασιλείου
ΠΑΞΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου
ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΤΣΑΪΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου
ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικολάου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΒΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
ΔΟΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου
ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ – ΝΑΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του Αποστόλου
ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μάρκου
ΚΑΤΣΙΚΟΚΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χρήστου
ΝΤΡΟΥΤΣΗ ΖΩΗ του Θωμά
ΣΑΠΑΛΟΥΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Λαμπράκη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΘΕΡΜΟΥ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αριστείδη
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
ΜΠΕΣΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αποστόλου
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
ΣΑΚΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ Ι.Π.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΟΥΡΓΑΡΗ – ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ (ΜΕΜΗ) συζ. Ανδρέα
ΚΟΝΤΟΜΗΤΣΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Ιωάννη
ΜΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
ΚΑΠΕΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΚΑΡΔΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γερασίμου
ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Δημητρίου
ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
ΜΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΜΕΛΑΧΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σταύρου
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΔΗΣ του Γεωργίου
ΜΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ελευθερίου
ΣΑΜΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου
ΣΙΑΔΗΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
ΤΡΟΥΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ
ΓΙΑΒΡΟΥΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΤΣΕΡΠΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αδάμ
ΑΝΑΓΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη
ΒΑΛΜΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Γεωργίου
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Παναγιώτη
ΜΑΚΚΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του Σπυρίδωνος
ΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξίου
ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ελευθερίου
ΣΤΑΜΑΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Παναγιώτη
ΤΣΙΑΒΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Λάμπρου

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΓΕΡΟΛΥΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Φωτίου
ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΖΕΝΝΥ του Αλεξάνδρου
ΡΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
ΣΚΕΝΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Νικολάου
ΤΖΟΓΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
ΤΣΟΜΠΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του Σπυρίδωνος
ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

Θέματα που ενδιαφέρουν

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.