Πέμπτη, 28 Ιανουαρίου, 2021

Oι επιτυχόντες του φροντιστηρίου «Φάσμα»

Oι επιτυχόντες του φροντιστηρίου «Φάσμα»

koi-fasma-640-x-154

Η Διεύθυνση και οι Καθηγητές του φροντιστηρίου ΦΑΣΜΑ συγχαίρουν τους μαθητές τους  και τους εύχονται:  ΚΑΛΗ  ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ ! ! ! !

  Τσουκάρας Βαγγέλης Ιατρικής  (ΑΘΗΝΑ)
  Σαρδέλη Αναστασία Ιατρικής  (ΑΘΗΝΑ)
  Τσερπέλη Χρυσάνθη Ιατρικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  Κουτέρη Μαριέττα Ιατρικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  Σουκάντου Κωνσταντίνα Ιατρικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  Πατσιά Ειρήνη Ιατρικής  (ΠΑΤΡΑ)
  Δήμου Ευγενία Ιατρικής  (ΠΑΤΡΑ)
  Τραπεζιώτη Ιωάννα Ιατρικής (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  Καλαμπαλίκη Μαρία Ιατρικής (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  Δανιάς Κων/νος Φαρμακευτικής (ΠΑΤΡΑ)
  Τσουράπης Γεώργιος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας
  Βρανάς Παναγιώτης-Ηλίας Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροπορίας (Σ.Τ.Υ.Α.)
  Νάκος Γιώργος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 4ος
  Ζούκας Θανάσης Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (ΑΘΗΝΑ) 4ος
  Γιαννοκώστα Γεωργία Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  Πετσάβα Αγγελική Ηλεκτρολόγων Μηχανικών  & Τεχνολογίας Η/Υ(ΠΑΤΡΑ)
  Παπαβλάχος Παναγιώτης Ηλεκτρολόγων Μηχανικών  & Τεχνολογίας Η/Υ (ΠΑΤΡΑ)
  Παπαθανάσης Γιώργος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών  & Τεχνολογίας Η/Υ (ΠΑΤΡΑ)
  Λύρου Δήμητρα Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Πληροφορικής (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  Φλώρος Νεκτάριος Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών (ΠΑΤΡΑ)
  Σκοτίδα Σεμέλη Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  Μέντζος Βασίλης Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  Μάλαινου Ταξιαρχούλα Νοσηλευτικής (ΑΘΗΝΑ)
  Σφυρή Δήμητρα Νοσηλευτικής (ΑΘΗΝΑ)
  Ζαραιδόνη Άρτεμις Νοσηλευτικής (ΑΘΗΝΑ)
  Πολίτη Όλγα Νοσηλευτικής (ΣΠΑΡΤΗ)
  Τριανταφυλλάκη Γεωργία Χημείας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  Τσιλίκας Αναστάσιος Χημείας  (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  Νταλαφούρας Πέτρος Βιολογίας (ΠΑΤΡΑ)
  Βελαώρας Ανδρέας Βιολογίας (ΠΑΤΡΑ)
  Ορφανός Ιωάννης Φυσικής (ΑΘΗΝΑ)
  Νάτη Θεοδώρα Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής (ΒΟΛΟ)
  Λιάτσος Γιώργος Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής (ΒΟΛΟ)
  Τσάμης Τίμος Φυσικής (ΠΑΤΡΑ)
  Μαρίνος Μιχάλης Μαθηματικών (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  Μανιάς Αλέξανδρος Μαθηματικών (ΣΑΜΟΣ)
  Ζάβρα Σπυριδούλα-Μαρίνα Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής (ΑΘΗΝΑ)
  Πατσέα Μαρία Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας (ΑΘΗΝΑ)
  Φούντας Διονύσης Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας (ΑΘΗΝΑ)
  Παπασπύρου Ελένη Πληροφορικής (ΑΘΗΝΑ)
  Μπάλλας Γιώργος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  Οικονόμου Χριστίνα Ναυτιλιακών Σπουδών (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  Φραγκούλης Κώνσταντίνος Οικονομικών Επιστημών (ΠΑΤΡΑ)
  Κούρου Κωνσταντίνα Οικονομικών Επιστημών (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  Γουρνάρης Απόστολος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (ΑΘΗΝΑ)
  Λέρης Ιωάννης Ακτινολογίας & Ακτινοθεραπείας (ΑΘΗΝΑ)
  Τορουνίδη Αναστασία Ακτινολογίας & Ακτινοθεραπείας (ΑΘΗΝΑ)
  Κόλλαρης Δημήτρης Φυσικοθεραπείας
  Φραντζεσκάκη Χριστοφόρα Μαιευτικής
  Κατσούπης Ευάγγελος Αστυφυλάκων
  Σάκκος Γιώργος Αστυφυλάκων
  Κορδολάιμη Μάρθα Γεωπονίας, Ιχθυολογίας & Υδάτινου  Περιβάλλοντος (ΒΟΛΟΣ)
 Στράτος Αναστάσιος Μουσικής Επιστήμης & Τέχνης (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  Μπεκούλης Σάββας Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΡΟΔΟΣ)
  Κουρίκα Παναγιώτα Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  Πολύχρονου Ελένη Διοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων και Τροφίμων (ΑΓΡΙΝΙΟ)
  Καραπάνος Χρήστος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΠΡΕΒΕΖΑ)
  Σαλαούνης Γεράσιμος Τεχνολόγων Περιβάλλοντος Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) – Τεχνολογιών Φυσικού Περιβάλλοντος Τ.Ε.
  Κεφάλας Νικόλαος Επιστήμης Τροφίμων & Διατροφής (ΛΗΜΝΟΣ)
  Σαλάκου Παρασκευή Τεχνολόγων Γεωπόνων (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  Κάππα Ελένη Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
  Τσελίκας Παναγιώτης Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
  Μακρής Ανδρέας Τεχνολογίας  Τροφίμων (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
  Τσαρούχης Νικόλαος Διοίκηση Επιχειρήσεων (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
  Καβαθαντζίδης Αντώνης Σχολή Μηχανικών
  Βλάχος Κων/νος Δασοπονίας & Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος (ΔΡΑΜΑ)
  Ζέρη Μαρία Δασοπονίας & Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
  Μαυρογόνατου Παναγιώτα Μηχανικών Μουσικής Τεχνολογίας &  Ακουστικής Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)

Θέματα που ενδιαφέρουν

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.