Δευτέρα, Σεπτέμβριος 16, 2019

Γ’ Εθνική: Το πλήρες πρόγραμμα του 4ου ομίλου

Το μεσημέρι της Τετάρτης (11/9) πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ στο Γουδί, η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής 2019-20, με τη συμμετοχή δυο ομάδων της ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας στον 4ο όμιλο.

Η πρεμιέρα είναι προγραμματισμένη για την Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου 2019.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική 14η

Τηλυκράτης Λευκάδας – ΑΟ Ανατολής

Θιναλιακός – Μακεδονικός Φούφα

Απόλλων Ευπαλίου – ΑΕ Λευκίμμης

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης – ΑΕ Μεσολογγίου

Αχέρων Καναλακίου – Σούλι Παραμυθιάς

ΠΑΣ Πρέβεζα – Ναυπακτιακός Αστέρας

Αναγέννηση Άρτας – Αστέρας Ιτέας

2η Αγωνιστική 15η

Θιναλιακός – Τηλυκράτης Λευκάδας

ΑΟ Ανατολής – Απόλλων Ευπαλίου

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

ΑΕ Λευκίμμης – Αχέρων Καναλακίου

ΑΕ Μεσολογγίου – ΠΑΣ Πρέβεζα

Σούλι Παραμυθιάς – Αναγέννηση Άρτας

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αστέρας Ιτέας

3η Αγωνιστική 16η

Τηλυκράτης Λευκάδας – Απόλλων Ευπαλίου

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης – Θιναλιακός

Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Ανατολής

ΠΑΣ Πρέβεζα – Μακεδονικός Φούφα

Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Λευκίμμης

Αστέρας Ιτέας – ΑΕ Μεσολογγίου

Ναυπακτιακός Αστέρας – Σούλι Παραμυθιάς

4η Αγωνιστική 17η

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης – Τηλυκράτης Λευκάδας

Απόλλων Ευπαλίου – Αχέρων Καναλακίου

Θιναλιακός – ΠΑΣ Πρέβεζα

ΑΟ Ανατολής – Αναγέννηση Άρτας

Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Ιτέας

ΑΕ Λευκίμμης – Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΕ Μεσολογγίου – Σούλι Παραμυθιάς

5η Αγωνιστική 18η

Τηλυκράτης Λευκάδας – Αχέρων Καναλακίου

ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

Αναγέννηση Άρτας – Απόλλων Ευπαλίου

Αστέρας Ιτέας – Θιναλιακός

Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΟ Ανατολής

Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Φούφα

ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Λευκίμμης

6η Αγωνιστική 19η

ΠΑΣ Πρέβεζα – Τηλυκράτης Λευκάδας

Αχέρων Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης – Αστέρας Ιτέας

Απόλλων Ευπαλίου – Ναυπακτιακός Αστέρας

Θιναλιακός – Σούλι Παραμυθιάς

ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Μεσολογγίου

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης

7η Αγωνιστική 20η

Τηλυκράτης Λευκάδας – Αναγέννηση Άρτας

Αστέρας Ιτέας – ΠΑΣ Πρέβεζα

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αχέρων Καναλακίου

Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

ΑΕ Μεσολογγίου – Απόλλων Ευπαλίου

ΑΕ Λευκίμμης – Θιναλιακός

Μακεδονικός Φούφα – ΑΟ Ανατολής

8η Αγωνιστική 21η

Αστέρας Ιτέας – Τηλυκράτης Λευκάδας

Αναγέννηση Άρτας – Ναυπακτιακός Αστέρας

ΠΑΣ Πρέβεζα – Σούλι Παραμυθιάς

Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης – ΑΕ Λευκίμμης

Απόλλων Ευπαλίου – Μακεδονικός Φούφα

Θιναλιακός – ΑΟ Ανατολής

9η Αγωνιστική 22η

Τηλυκράτης Λευκάδας – Ναυπακτιακός Αστέρας

Σούλι Παραμυθιάς – Αστέρας Ιτέας

ΑΕ Μεσολογγίου – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Πρέβεζα

Μακεδονικός Φούφα – Αχέρων Καναλακίου

ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

Απόλλων Ευπαλίου – Θιναλιακός

10η Αγωνιστική 23η

Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης Λευκάδας

Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΕ Μεσολογγίου

Αστέρας Ιτέας – ΑΕ Λευκίμμης

Αναγέννηση Άρτας – Μακεδονικός Φούφα

ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΟ Ανατολής

Αχέρων Καναλακίου – Θιναλιακός

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης – Απόλλων Ευπαλίου

11η Αγωνιστική 24η

Τηλυκράτης Λευκάδας – ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕ Λευκίμμης – Σούλι Παραμυθιάς

Μακεδονικός Φούφα – Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΟ Ανατολής – Αστέρας Ιτέας

Θιναλιακός – Αναγέννηση Άρτας

Απόλλων Ευπαλίου – ΠΑΣ Πρέβεζα

Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

12η Αγωνιστική 25η

ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης Λευκάδας

ΑΕ Μεσολογγίου – Μακεδονικός Φούφα

Σούλι Παραμυθιάς – ΑΟ Ανατολής

Ναυπακτιακός Αστέρας – Θιναλιακός

Αστέρας Ιτέας – Απόλλων Ευπαλίου

Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

ΠΑΣ Πρέβεζα – Αχέρων Καναλακίου

13η Αγωνιστική 26η

Τηλυκράτης Λευκάδας – Μακεδονικός Φούφα

ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Λευκίμμης

Θιναλιακός – ΑΕ Μεσολογγίου

Απόλλων Ευπαλίου – Σούλι Παραμυθιάς

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης – Ναυπακτιακός Αστέρας

Αχέρων Καναλακίου – Αστέρας Ιτέας

Αναγέννηση Άρτας – ΠΑΣ Πρέβεζα

Πηγή: aitosports.gr

Θέματα που ενδιαφέρουν

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.