Τετάρτη, 30 Σεπτεμβρίου, 2020

Tο αναλυτικό πρόγραμμα της Super League 7η-15η αγωνιστική

144390345237Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα της Super League (7η-15η αγωνιστική) για την περίοδο 2015-2016.

Πρόγραμμα 7ης αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 17/10/2015 16:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Σάββατο 17/10/2015 18:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Σάββατο 17/10/2015 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
Κυριακή 18/10/2015 16:00 ΒΕΡΟΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Κυριακή 18/10/2015 18:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 18/10/2015 18:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 18/10/2015 20:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Δευτέρα 19/10/2015 17:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 Πρόγραμμα 8ης αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 24/10/2015 15:00 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Σάββατο 24/10/2015 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο 24/10/2015 19:30 Α.Ε.Κ. – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
Κυριακή 25/10/2015 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Κυριακή 25/10/2015 17:15 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 25/10/2015 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
Κυριακή 25/10/2015 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Κυριακή 25/10/2015 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Πρόγραμμα 9ης αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 31/10/2015 15:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Σάββατο 31/10/2015 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Σάββατο 31/10/2015 19:30 ΒΕΡΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Κυριακή 01/11/2015 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 01/11/2015 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Κυριακή 01/11/2015 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 01/11/2015 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
Δευτέρα 02/11/2015 19:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Πρόγραμμα 10ης αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 07/11/2015 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο 07/11/2015 17:15 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 07/11/2015 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Κυριακή 08/11/2015 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
Κυριακή 08/11/2015 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
Κυριακή 08/11/2015 17:15 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Κυριακή 08/11/2015 19:30 Α.Ε.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Δευτέρα 09/11/2015 19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Πρόγραμμα 11ης αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 21/11/2015 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Σάββατο 21/11/2015 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Σάββατο 21/11/2015 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Κυριακή 22/11/2015 15:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 22/11/2015 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 22/11/2015 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 22/11/2015 19:30 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
Δευτέρα 23/11/2015 19:30 ΒΕΡΟΙΑ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

Πρόγραμμα 12ης αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 28/11/2015 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Σάββατο 28/11/2015 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Σάββατο 28/11/2015 19:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Κυριακή 29/11/2015 15:00 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 29/11/2015 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 29/11/2015 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΒΕΡΟΙΑ
Κυριακή 29/11/2015 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Δευτέρα 30/11/2015 19:30 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Πρόγραμμα 13ης αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 05/12/2015 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
Σάββατο 05/12/2015 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο 05/12/2015 19:30 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Κυριακή 06/12/2015 15:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 06/12/2015 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Κυριακή 06/12/2015 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 06/12/2015 19:30 ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Δευτέρα 07/12/2015 19:30 Α.Ε.Κ. – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

 Πρόγραμμα 14ης αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 12/12/2015 15:00 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Σάββατο 12/12/2015 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Σάββατο 12/12/2015 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ.
Κυριακή 13/12/2015 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 13/12/2015 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Κυριακή 13/12/2015 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΒΕΡΟΙΑ
Κυριακή 13/12/2015 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Δευτέρα 14/12/2015 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Πρόγραμμα 15ης αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 19/12/2015 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Σάββατο 19/12/2015 17:15 ΒΕΡΟΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Σάββατο 19/12/2015 19:30 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Κυριακή 20/12/2015 15:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Κυριακή 20/12/2015 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
Κυριακή 20/12/2015 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 20/12/2015 19:30 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Δευτέρα 21/12/2015 19:30 Α.Ε.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

 

Θέματα που ενδιαφέρουν

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.