Κυριακή, Οκτώβριος 20, 2019

Η σταυροδοσία όλων των υποψήφιων δημοτικών συμβούλων Αγρινίου

Oλοκληρώθηκε στο Πρωτοδικείο Αγρινίου η καταμέτρηση της σταυροδοσίας των υποψήφιων δημοτικών συμβούλων των επτά συνδυασμών που συμμετείχαν στις εκλογές του δήμου Αγρινίου. Αναλυτικά έλαβαν:

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ» ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΗ Βασιλική (Βίκυ) 424
ΑΔΑΜΗΣ Σπυρίδων 1119
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 158
ΓΙΑΝΝΑΚΗ – ΜΑΡΝΕΛΑΚΗ Πηνελόπη (Πάολα) 95
ΓΚΟΥΝΤΑΣ Χρήστος 1146
ΓΚΡΙΖΗΣ Νικόλαος 1888
ΖΑΡΚΑΒΕΛΗΣ Χρήστος 1185
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ Ανδρέας 1516
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Κωνσταντίνος 1593
ΚΑΜΒΙΣΙΟΥ Ευγενία – Ματίνα 143
ΚΑΠΕΛΛΑΚΗ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ Αλεξάνδρα (Αλέκα) 253
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ Αικατερίνη (Ινα) 612
ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ Κωνσταντίνος 248
ΚΑΤΣΙΦΑΣ Γεώργιος 448
ΚΟΚΩΝΗΣ Αλέξανδρος 491
ΚΟΥΡΟΥΜΠΛΗΣ Γεώργιος 347
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ Παναγιώτης 568
ΜΑΚΡΗ Ανθούλα 590
ΜΑΝΔΕΛΛΟΣ Δημήτριος 786
ΜΠΑΡΔΑΚΗ Αλεξάνδρα 192
ΜΠΙΡΚΟΥ Μαρία 250
ΝΑΣΟΡ Ευθυμία (Μιμή) 241
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 223
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μαρία 1425
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Βασιλική 195
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 290
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ Φώτιος 894
ΠΑΠΠΑΣ Γεώργιος 795
ΠΕΡΕΠΗ Λεωνή 505
ΠΙΣΤΙΩΛΗ – ΣΑΛΑΚΙΔΟΥ Όλγα 612
ΠΟΛΟΝΥΦΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΜΠΕΤΥ) 505
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ Δήμητρα 402
ΣΑΡΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 777
ΣΚΑΡΤΣΑΡΗΣ Ανδρέας 767
ΣΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος (Μίμης) 1241
ΣΤΟΥΠΑΣ Παναγιώτης 1106
ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΥ Χρυσούλα 808
ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 1484
ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ιωάννης 2219
ΦΑΤΟΥΡΟΣ Αριστείδης 607
ΦΛΩΡΟΣ Σπυρίδων 1348
ΦΩΤΑΚΗΣ Βασίλειος 1347

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ
Δ.Ε. Αγγελοκάστρου
ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ Δημήτριος 440
ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ Παναγιώτης 585
Δ.Ε. Αρακύνθου
ΒΑΛΜΑΝΤΩΝΗ Ελένη 345
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ιωάννης 1326
ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ Φώτιος 443
Δ.Ε. Θεστιέων
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 712
ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ανδρέας 314
ΚΑΤΣΟΥΠΗ Χριστίνα 274
ΛΕΡΗΣ Κωνσταντίνος 293
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Χριστόφορος 961
Δ.Ε. Μακρυνείας
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Βασίλειος 882
ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Κωνσταντίνος 886
ΜΠΕΣΙΝΗΣ Θωμάς 374
Δ.Ε. Νεάπολης
ΚΙΤΣΟΠΑΝΟΣ Κωνσταντίνος 954
ΛΙΟΥΠΡΑΣ Κωνσταντίνος 866
ΣΤΑΜΟΥΛΗ Ουρανία 636
Δ.Ε. Παναιτωλικού
ΓΡΙΒΑΣ Ευθύμιος 1135
ΣΒΑΡΝΙΑ Ειρήνη 911
Δ.Ε. Παραβόλας
ΚΑΠΕΡΔΑΣ Βασίλειος 992
ΚΟΛΟΒΟΣ Σωτήριος 988
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Άννη 133
Δ.Ε. Παρακαμπυλίων
ΒΡΑΧΩΡΙΤΗΣ Κωνσταντίνος 647
ΣΟΦΡΩΝΗΣ Κωνσταντίνος 728
Δ.Ε. Στράτου
ΜΕΛΙΑΔΗΣ Γεώργιος 1773
ΜΠΑΡΟΥΧΑ Κωνσταντίνα 174
ΠΑΤΣΗ Βασιλική 224
ΦΡΑΓΚΟΥ Γεωργία 29
ΦΩΤΑΚΗ Θεοδώρα 633

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΓΡΙΝΙΟ ΜΠΟΡΕΙΣ» ΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ ΣΤΑΡΑΚΑ 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
1 Αγγελοκωστόπουλος Ιωάννης 664
2 Αθανασάκης Λεωνίδας 654
3 Αλεξάς Κωνσταντίνος 278
4 Αλεξοπούλου-Καμμένου Φωτεινή 541
5 Αραχωβίτης Ελευθέριος Ειδικός 786
6 Βίτσας Βασίλειος 281
7 Γαλαζούλα Μαρία 682
8 Γιάκου Μαριάνθη 206
9 Γιαννακά Αμαλία Μηχανικός 827
10 Δημητρέλη – Ντούρμα Μαρία 248
11 Δρακόπουλος Ηλίας 327
12 Ζαρκάδα Χριστίνα 337
13 Καλλιμάνης Ιωάννης 397
14 Καραγκούνη Βασιλική 725
15 Καψάλης Παναγιώτης 944
16 Κολοβού – Μάλαινου Γεωργία 239
17 Κορδολαίμης Χρήστος 1175
18 Κοσμά Παναγιώτα 139
19 Κουτσογιάννου Σωτηρία 593
20 Κουτσουπιάς Κωνσταντίνος 500
21 Κραβαρίτη Ευαγγελία 834
22 Λαϊνά – Τσόλκα Κωνσταντίνα 317
23 Λιούμη Αγαθή 421
24 Μαχαλιώτης Ευάγγελος 253
25 Μπελεβώνης Γεράσιμος 1317
26 Νάκας Παναγιώτης 446
27 Παπαευθυμίου Κωνσταντίνος 820
28 Πατσιαλός Στέφανος 365
29 Πιστιόλη Χρυσούλα 260
30 Ποσοτίδης Κωνσταντίνος 136
31 Ράπτη – Λιόκαυτου Χρυσούλα 89
32 Σαράκης Φώτιος 307
33 Σερπάνου Μαργαρίτα 688
34 Σταθοπούλου Χριστίνα 595
35 Στραβοδήμος Γεώργιος 153
36 Τσινιάς Γεώργιος 459
37 Τσιούνη Μαρία 120
38 Υφαντής Ηλίας 413
39 Φούντας Νικόλαος 397
40 Χαρδαλιά Χαρίκλεια 146

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
1 Μπούζας Ευστάθιος 445
2 Τσίνας Ιωάννης 314
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΑΚΥΝΘΟΥ
1 Θεοδωρόπουλος Νικόλαος 756
2 Παπαδόπουλος Θεόδωρος 607
3 Σαλάππα Ευσταθία 267
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΘΕΣΤΙΕΩΝ
1 Μπεκούλης Δημήτριος 308
2 Ντίνος Νικόλαος 413
3 Ράπτης Ευθύμιος 637
4 Σιδέρη Σπυριδούλα 495
5 Τσιούνη – Πρωτόγερου Αφροδίτη 128

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΣ
1 Ζώης Δημήτριος 618
2 Καζανάς Κωνσταντίνος 407
3 Οικονόμου Ζαχαρούλα 174
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1 Καραπιπέρης Κωνσταντίνος 659
2 Μήτσου Χρήστος 411
3 Σιάμου – Μολώνη Χριστίνα 331
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
1 Μαστρογιάννη Αρετή 172
2 Μπαλάσκας Βασίλειος 512
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
1 Κουμάσης Δημήτρης 542
2 Παπαχρήστος Ηλίας 734
3 Σελιμάς Λάμπρος 345
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΚΑΜΠΥΛΙΩΝ
1 Μπιτσικώκος Γεώργιος 466
2 Σταθοκώστας Δημήτριος 552
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΤΡΑΤΟΥ
1 Βαμβακάς Νικόλαος 752
2 Καραΐσκου Αγγελική 230
3 Κουτρομάνος Χρήστος 820
4 Πριοβόλου Γεωργία 129
5 Τσέπα Ιωάννα 139

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ-ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ 

Εκλογική Περιφέρεια Αγγελοκάστρου
ΜΠΟΜΠΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΟΑΝΑ) του Χρήστου 83
ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου 174

Εκλογική Περιφέρεια Αγρινίου
ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Βασιλείου 243
ΓΕΡΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου 162
ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΩ του Παναγιώτη 168
ΓΚΕΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνα 85
ΓΡΑΨΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου 168
ΓΡΙΒΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Νικολάου 63
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Χρήστου 615
ΖΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Ιωάννη 643
ΖΩΝΑΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Ιωάννη 97
ΚΑΒΑΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου 236
ΚΑΛΑΝΤΖΗ-ΚΑΠΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Γρηγορίου 94
ΚΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου 117
ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του Χρήστου 103
ΚΑΠΝΙΑΡΗ ΝΙΚΗ του Δημητρίου 119
ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου 289
ΚΑΡΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου 155
ΚΟΚΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου 84
ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου 66
ΚΟΥΡΟΥΜΠΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου 982
ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Κωνταντίνου 210
ΛΙΑΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥΛΑ του Νικολάου 281
ΜΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αλεξάνδρου 204
ΜΕΝΤΖΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Γεωργίου 483
ΜΠΑΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου 153
ΝΙΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου 280
ΞΕΣΦΙΓΓΗ ΑΝΝΑ του Φιλίππου 67
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του Ηλία 143
ΠΑΠΑΣΑΪΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Περικλή 113
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου 52
ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευαγγέλου 30
ΣΑΚΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου 72
ΣΑΡΙΣΑΒΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Χαραλάμπους 153
ΣΚΑΛΛΑΣ ΡΙΓΚΕΡΣ του Σάμι 24
ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου 151
ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου 292
ΣΦΥΡΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου 468
ΤΣΑΓΚΡΙΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του Ιωάννη 140
ΤΣΩΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Κωνσταντίνου 141
ΧΟΝΔΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου 249
ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Παναγιώτη 150

Εκλογική Περιφέρεια Αρακύνθου
ΒΑΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη 107
ΚΟΚΟΡΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Διονυσίου 31
ΣΤΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λάμπρου 202

Εκλογική Περιφέρεια Θεστιέων
ΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου 112
ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Παναγιώτη 114
ΜΑΡΑΒΕΛΗ ΑΘΗΝΑ του Δημητρίου 131
ΣΤΑΜΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη 302
ΨΕΙΜΑΔΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Νικολάου 437

Εκλογική Περιφέρεια Μακρυνείας
ΜΠΕΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου 64
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου 30
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους 31

Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης
ΜΗΤΣΟΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ του Βασιλείου 196
ΜΟΛΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου 320
ΝΤΕΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του Παναγιώτη 90

Εκλογική Περιφέρεια Παναιτωλικού
ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωκράτη 114
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου 132

Εκλογική Περιφέρεια Παραβόλας
ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Βασιλείου 176
ΔΡΟΣΟΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ του Βύρωνα 166
ΜΕΡΕΓΚΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου 117

Εκλογική Περιφέρεια Παρακαμπυλίων
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου 259
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Θεοδώρου 142

Εκλογική Περιφέρεια Στράτου
ΑΣΗΜΑΚΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ του Γεωργίου 61
ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη 277
ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευαγγέλου 106
ΜΠΕΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ευαγγέλου 43

ΠΟΡΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη 172

«Ο ΤΟΠΟΣ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ» ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ 
ΑΒΡΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 164
ΠΑΣΤΡΩΜΑ ΜΑΡΙΑ 114
ΑΛΠΕΝΤΖΟΥ- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 188
ΑΝΔΡΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 34
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 53
ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 107
ΒΕΛΑΕΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 397
ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 383
ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΜΑΚΗΣ) 299
ΖΑΦΕΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 354
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 242
ΖΩΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 506
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) 171
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗ – ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 32
ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) – ΑΛΦΡΕΔΟΣ 260
ΚΑΡΤΕΡΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ – ΜΑΡΙΝΑ 81
ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 198
ΚΑΨΑΛΗ – ΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ (ΗΡΩ) 71
ΚΟΚΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30
ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 75
ΚΟΥΚΟΣΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ (ΚΙΡΚΗ) 107
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ευαγγελία (Λίτσα) 60
ΛΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 25
ΜΑΝΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 90
ΜΑΝΤΑ – ΡΑΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 37
ΜΑΡΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 114
ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 402
ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ Μαρία 32
ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΤΑΚΗΣ) 173
ΜΟΥΡΚΟΒΙΤΗ ΤΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 31
ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 157
ΜΠΑΡΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΤΕΡΗΣ) 30
ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ – ΤΣΙΑΒΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) 58
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) 154
ΜΠΟΥΡΔΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 154
ΜΠΡΟΥΤΑ – ΓΡΑΝΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ 149
ΝΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 62
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 267
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 223
ΠΑΤΣΙΑΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 68
ΠΕΤΡΟΤΖΟΓΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 42
ΠΙΣΤΙΟΛΑ ΛΟΥΚΙΑ 74
ΠΛΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 57
ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 69
ΣΑΓΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 204
ΣΑΛΑΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 215
ΣΑΡΡΑ – ΜΗΤΣΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 164
ΣΕΛΙΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 143
ΣΙΑΜΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 76
ΣΙΟΡΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 39
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 67
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 158
ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΣ Φώτιος 64
ΣΤΡΕΜΜΕΝΟΥ ΖΩΗ 144
ΣΩΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 32
ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 123
ΤΟΥΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) 103
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΦΑΝΗ 144
ΤΣΑΝΤΟΥΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 210
ΤΣΕΛΙΟΣ Βασίλειος 188
ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΣΤΡΑΤΟΥΛΑ 164
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 38
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 365
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ 185
ΦΕΛΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 111
ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) 62

ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

ΑΡΓΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 191
ΜΠΑΛΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 91
ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 135
ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ 331
ΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 138
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 39
ΓΚΑΜΠΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 84
ΓΚΟΥΒΑΣ ΤΑΚΗΣ 84
ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 111
ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 301
ΖΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 60
ΚΑΓΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 114
ΚΑΖΑΡΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 62
ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 109
ΚΑΡΑΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 44
ΚΑΡΝΑΒΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 276
ΚΑΡΑΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 34
ΚΑΤΣΑΝΤΑ ΞΑΝΘΗ 110
ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 45
ΚΑΡΝΑΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 276
ΚΑΤΣΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 42
ΚΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 96
ΚΟΚΚΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 34
ΚΟΜΠΛΙΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 70
ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΦΩΤΗΣ 87
ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 42
ΚΥΛΑΦΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 59
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 59
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 61
ΛΑΖΑΡΙΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 75
ΛΙΑΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 92
ΛΙΟΚΑΥΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 52
ΛΙΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 199
ΛΟΥΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 94
ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 40
ΜΟΥΤΣΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 28
ΜΟΣΧΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 31
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 15
ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 221
ΜΠΟΥΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 42
ΜΥΛΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 128
ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 56
ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ 63
ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 25
ΠΑΓΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 78
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 59
ΠΑΠΑΓΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 61
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 18
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 49
ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 35
ΠΟΣΟΤΙΔΗΣ ΜΑΝΟΣ 82
ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 110
ΣΚΑΒΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 25
ΣΚΕΠΕΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 24
ΣΤΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 104
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30
ΤΑΣΙΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΤΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 68
ΤΖΟΓΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 61
ΤΖΩΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 110
ΤΡΙΑΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 34
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΟΣ ΠΑΝΟΣ 61
ΤΣΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 94
ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 18
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣ 77
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 26
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 58

ANΥΠΟΤΑΚΤΟ AΓΡΙΝΙΟ 
1. Γερολιμίνη Νικολέτα του Ανδρέα 60
2. Γιαπράκης Γιάννης του Αναστασίου 113
3. Γίδαρης Κων/νος του Λάμπρου 50
4. Γκουρνέλος Ανδρέας του Παναγιώτη 95
5. Δίπλα Γεωργία του Σπυρίδωνα 33
6. Δρακόπουλος Γιάννης του Σπυρίδωνα 11
7. Ζαραβίνας Μιχάλης του Σωκράτη 160
8. Κακαές Φώτης του Βάιου 44
9. ΚαλαΪτζοπούλου Ηλέκτρα του Αποστόλου 86
10. Καραγεώργου Γιώτα του Μιχαήλ 33
11. Καραγιαννόπουλος Χρήστος του Κων/νου 34
12. Κατσακιώρη Λέτα του Παντελή 102
13. Κατσακιώρης Πάνος του Παντελή 82
14. Κατσαρού Μέλπω του Λάμπρου 64
15. Κατσιπάνος Γιώργος του Βασιλείου 70
16. Κατσιπάνου Μάγδα του Βασιλείου 33
17. Κολοβού Ελένη του Κων/νου 65
18. Κουτσομπίνα Κων/λα του Γεωργίου 44
19. Κρικοχωρίτη Ερμιόνη του Ευάγγελου 18
20. Λαμπροκωστόπουλος Γιάννης (Αντάρας) 16
21. Λαμπροκωστοπούλου Θωμαΐς του Ιωάννη 15
22. Λιόντου Κατερίνα του Μάρκου 30
23. Μάγου Γεωργία του Γεωργίου 8
24. Μακρυγιάννης Ηλίας του Χρήστου 15
25. Μερμίγκης Στέλιος του Ιωάννη 357
25. Μπαζώρας Γιάννης του Γεωργίου 43
26. Μπακογιάννη Γιάννα του Ελευθερίου 40
27. Μοσχονά Αλέκα του Χρήστου 91
28. Μπισδούνης Λάμπρος του Σπυρίδωνα 25
29. Νείλας Γιάννης του Παύλου 113
30. Νταγιάντα Ροδάνθη του Ηλία 44
31. Ξανθοπούλου Βίκυ του Γρηγορίου 50
32. Ξανθοπούλου Ελενα του Νικολάου 23
33. Παπαζήση Χάιδω του Παναγιώτη 20
34. Πατούλας Ηλίας του Κων/νου 24
35. Πελέκης Βασίλης του Δημητρίου 80
36. Πρέντζας Δημήτρης του Χαραλάμπου 87
37. Σιαμπαλή Χρυσούλα του Χρήστου 20
38. Σπυρέλη Βάγια του Στεφάνου 82
39. Σωτηροπούλου Αφροδίτη του Λάμπρου 27
40. Ταμπάκης Χάρης του Βασιλείου 64
41. Τζελαλίδης Γιώργος του Γρηγορίου 26
42. Τζωρτζοπούλου Ξανθή – Ευστρατίου 52
43. Τηλιγάδας Λευτέρης του Νικολάου 101
44. Τσοβόλας Λευτέρης του Φωτίου 40
45. Φραγκοπούλου Γιαννούλα του Ευθυμίου 65
46. Φραγγούλης Λεωνίδας του Γεωργίου 88

ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ -ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
1 Κάππας Γεράσιμος του Δημητρίου 11

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
1 Λανοπούλου Μαρία του Κωνσταντίνου 79
2 Κουκούλης Κωνσταντίνος του Ευθυμίου 74
3 Χριστοδούλου-Μαρνέζου Πηνελόπη (Πόπη) του Χρήστου 60
4 Παμποράκης Εμμανουήλ του Πασχάλη 57
5 Τσίντζου (Ροζίκ) Μαριάνα του Αθανασίου 57
6 Σβίγγου Σπυριδούλα του Ιωάννη 53
7 Μάης Δημήτριος του Κωνσταντίνου 51
8 Χαροκόπος Αλέξανδρος του Παναγιώτη 51
9 Βαμβακά – Φεγγούλη Ελεάνα του Πέτρου 49
10 Οικονόμου Μιχαήλ του Βασιλείου 39
11 Σταυρέλου (Γερούκη) Σοφία του Φωτίου 38
12 Βελτσίστας Θωμάς του Νικολάου 31
13 Πολίτη Ρωμαλέα του Μιλτιάδη 31
14 Ταλαμάγκας Βασίλειος του Γεωργίου 30
15 Παπασπυρόπουλος Κωνσταντίνος του Ανδρέα 25
16 Γκούβελου Παναγιώτα του Δημητρίου 24
17 Σιώρος Νικόλαος του Παναγιώτη 23
18 Σφυρής Κωνσταντίνος του Επαμεινώνδα 20
19 Κουτσοκώστας Νικόλαος του Χριστοφόρου 19
20 Τζουβάρα Βασιλική του Ιωάννη 19
21 Μάντζιου Λαμπρινή του Χρήστου 18
22 Πάστρας Αθανάσιος του Νικολάου 18
23 Κωστοπούλου Μαρία του Ιωάννη 17
24 ΚορδίστεΑριστείρ (Αριστείδης) του Σωτήρ 14
25 Λάσκαρης Θεόδωρος του Παναγιώτη 13
26 Θεοδώρου Βασιλική του Γεωργίου 10
27 Κολλιά Σπυριδούλα του Χαράλαμπου 10
28 Τσοκάντας Χρήστος του Παναγιώτη 7
29 Κόκκινου Αγνή συζ. Σταύρου 4

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΑΚΥΝΘΟΥ
1 Παπαευθυμίου Ηρακλής του Δημητρίου 44
2 Λανοπούλου Πηνελόπη (Πόπη) του Κωνσταντίνου 36

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΤΙΕΩΝ
1 Νικολάου Νικόλαος του Βασιλείου 27
2 Μπούσδρα Σωτηρία του Φωτίου 24
3 Βελτσίστα Ευαγγελία (Λίτσα) του Νικολάου 23

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΣ
1 Λανόπουλος Θωμάς του Ιωάννη 24
2 Παλαιογιάννη Ζωή του Ιωάννη 9

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1 Καραμητσόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου 41
2 Ιωάννου Ταξιάρχης του Δημητρίου 37

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
1 Σιάμος Ευάγγελος του Σπυρίδωνα 35

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
1 Φραγκούλη Ειρήνη του Χρήστου 31
2 Μαρνέζος Ευάγγελος του Εμμανουήλ 24

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΜΠΥΛΙΩΝ
1 Μιζάλος Βλάσιος του Γεωργίου 18

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΡΑΤΟΥ
1 Βαμβακάς Παναγιώτης του Πέτρου 20
2 Αυτζόγλου Παναγιώτης του Αναστασίου 19
3 Πάτσης Ηλίας του Θωμά 4

Η τελική σταυροδοσία ανα τμήμα, συνδυασμό και υποψήφιο:  

 

Θέματα που ενδιαφέρουν

2 Σχόλια

  1. Φανης

    Πηγε η νοθεια σε αλλο τοπο. Γνωστο μου υποψηφιος εδωσε ας πουμε σε 8 γνωστους του ψηφοδελτιο.εκτος απο το δικο του ονομα ειχε και αλλο ενα σταυρό. Πηρε 8 ψηφους και το δευτερο ατομο
    Πηρε 2 ψηφους δεν θα επρεπε να εχει τπυλαχιστον 8 ? Ε κατι εγινε.

  2. Ο ΘΕΟΣ

    Οι σταυροί που αναφέρονται μόνο αυτοί δεν είναι !!!Σε κάθε εκλογική αναμέτρηση το τι γίνεται με την σταυροδοσια δεν λέγεται…..Μπεεεεε!!!!

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.