Δευτέρα, 28 Σεπτεμβρίου, 2020

Οι νικητές-τριες του ανωμάλου δρόμου στο Πάρκο

Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ, πραγματοποίησε με απόλυτη επιτυχία το «ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΕΤΟΥΣ 2013», την Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2013, στο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ.

Συμμετείχαν αθλητές και αθλήτριες από Συλλόγους των Νομών Αιτωλοακαρνανίας, Λευκάδας Κορινθίας και Ιωαννίνων καθώς επίσης και μαθητές – μαθήτριες Δημοτικών Σχολείων.

Αγωνίστηκαν 272 αθλητές και αθλήτριες, διαφόρων ηλικιών.

Νικητές-τριες των αγώνων κατά αγώνισμα, επίδοση, κατηγορία, ήταν οι παρακάτω:

 

                                                   Με αθλητικούς χαιρετισμούς,

                  Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                            Ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

                                                                  

        ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΚΟΤΡΟΤΣΟΣ                                                    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΡΟΚΚΟΣ

Α΄.   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄

ΑΓΩΝΙΣΜΑ:  1.000μ. ΠΚΒ΄

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

ΧΡ.Χ.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΣΕΦΕΡΕΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΟΑ Ο ΚΟΝΔΩΡ

2001

3΄.44΄΄

1

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΕΑ

2001

4΄.00΄΄

2

ΧΑΪΝΤΙΝΗ ΜΑΙΡΗ

ΑΟΑ Ο ΚΟΝΔΩΡ

2001

4΄.08΄΄

3

ΜΑΡΙΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΕΑ

2000

4΄.12΄΄

4

 

Β ΄.   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

ΑΓΩΝΙΣΜΑ:  2.000μ. ΠΚΑ΄                                            

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

ΧΡ.Χ.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΜΗΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΓΕΑ

1999

7΄.30΄΄

1

ΦΟΥΚΑ ΘΕΝΙΑ

ΓΕΑ

1999

7΄.37΄΄

2

ΚΟΥΤΡΟΛΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ

ΓΕΑ

1999

7΄.38΄΄

3

ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1999

7΄.51΄΄

4

ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΖΩΗ

ΓΕΑ

1998

8΄.02΄΄

5

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΕΑ

1999

8΄.31΄΄

6

 

Γ ΄.   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ:  3.000μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ                              

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

ΧΡ.Χ.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΣΤΑΜΟΥΛΗ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΓΕΑ

1996

11΄.31΄΄

1

ΚΕΚΕΛΟΥ       ΑΘΗΝΑ

ΓΕΑ

1997

12΄.12΄΄

2

ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ    ΕΥΤΥΧΙΑ

ΓΕΑ

1996

13΄.04΄΄

3

ΓΚΟΡΛΑ     ΔΙΩΝΗ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1997

13΄.08΄΄

4

 

Δ΄.    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ:  5.000μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

ΧΡ.Χ.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΑΝΤΕΡΕΜΙ ΚΑΦΙΛΑΤ ΑΝΤΕΟΛΑ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

18΄.51΄΄

1

 

 

Α΄.   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄

ΑΓΩΝΙΣΜΑ:  2.000μ. ΠΠΒ΄

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

ΧΡ.Χ.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΜΥΛΩΝΑΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΑ

2000

6΄.52΄΄

1

ΚΑΤΩΠΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΑ

2000

7΄.12΄΄

2

ΓΙΑΜΑΛΑΚΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΑ

2000

7΄.41΄΄

3

ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΕΑ

2000

7΄.58΄΄

4

ΓΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΑ

2000

8΄.07΄΄

5

Β΄.   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

ΑΓΩΝΙΣΜΑ:  3.000μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

ΧΡ.Χ.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΑΫΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΓΕΑ

1999

10΄.30΄΄

1

ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΓΕΑ

1999

10΄.31΄΄

2

ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΣΚΟΥΜΕΝΟΣ

1998

12΄.28΄΄

3

 

Γ΄.   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ:  5.000μ. ΠΑΙΔΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

ΧΡ.Χ.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΓΚΙΝΗ  ΕΝΕΑ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1996

16΄.59΄΄

1

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΑ

1997

17΄.02΄΄

2

 

Δ΄.   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΕΦΗΒΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ:  5.000μ. ΕΦΗΒΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

ΧΡ.Χ.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΕΑ

1995

16΄.50΄΄

1

ΓΚΙΝΗ  ΣΠΥΡΟΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1995

17΄.01΄΄

2

 

Ε΄.   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ:  5.000μ. ΑΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

ΧΡ.Χ.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΓΕΑ

1992

18΄.50΄΄

1

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ:  1.000μ. ΑΓΟΡΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ:  1.000μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ

 

 

 

Θέματα που ενδιαφέρουν

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.