Τετάρτη, 12 Μαΐου, 2021

Τα αποτελέσματα της Κυριακής (11/4) στη Γ’ Εθνική

Τα αποτελέσματα της Κυριακής (11/4) στη Γ’ Εθνική

Δείτε πως διαμορφώθηκαν τα αποτελέσματα στους 10 ομίλους της Γ’ Εθνικής.

Μετά από 162 μέρες η Γ’ Εθνική επέστρεψε στη δράση και πρόσφερε γκολ, θέαμα και συγκινήσεις.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού 0-1
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Νέστος Χρυσούπολης 1-2
Ηρακλής-Αλεξανδρούπολη FC 2-1
Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου 1-0
Εθνικός Σοχού-Πανδραμαϊκός 0-2
Ελπίδα Σαπών-ΑΕ Διδυμοτείχου 2-1
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-ΑΕ Εύοσμου 1-1
ΑΕ Αμπελοκήπων-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α

2ος όμιλος – 5η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων-Αναγέννηση Πλαγιάς 0-1
Αγροτικός Αστέρας-Νίκη Αγκαθιάς 3-0
Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός 1-1
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 2-2
Εθνικός Γιαννιτσών-ΑΣ Γιαννιτσά 0-2
Αετός Βαρβάρας-Θερμαϊκός 2-0
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1
Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

3ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά-Αετός Μακρυχωρίου 3-0
ΑΣ Μετέωρα-Κοζάνη 1-1
Μακεδονικός Φούφα-Αναγέννηση Καρδίτσας 1-4
Ερμής Αμυνταίου-Δίας Δίου 0-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΠΟ Ελασσόνας 0-2
Εθνικός Κεραμιδίου-Ηρακλής Λάρισας 2-0
ΑΟ Σελλάνων-ΠΟ Φήκης (14/4, 16:30)
Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας

4ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Φωκικός-Θησέας Αγριάς 2-2
ΓΣ Αλμυρού-Ηρακλής Ψαχνών 0-2
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Υπάτου 0-0
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-0
Οπούντιος Μαρτίνου-Αταλάντη 0-3 α.α
Ρεπό: Νέα Αρτάκη

5ος όμιλος – 4η αγωνιστική
Τηλυκράτης-ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου 2-0
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης-Θύελλα Κατσικάς 1-0
ΟΦΑΜ-ΠΑΣ Πρέβεζα 1-1
Παναγρινιακός-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-0
Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Μεσολογγίου 0-0
Κέρκυρα-Αμβρακικός Λουτρού 1-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-ΑΕ Λευκίμμης 0-0 (10/4)

6ος όμιλος – 4η αγωνιστική
Πανναξιακός-Ηλιούπολη 3-2
Φωστήρας-ΑΕ Μυκόνου 2-0
Αήττητος Σπάτων-Πανιώνιος 0-1
Χαραυγιακός-Μαρκό 1-1
Προοδευτική-Εθνικός 2-0
Ρεπό: ΑΕ Μοσχάτου

7ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Πανναυπλιακός-Ερμιονίδα 0-0
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Άγιος Ιερόθεος 1-3
ΠΑΟ Ρουφ-Άρης Σκάλας 3-1
Παναρκαδικός-Μολαϊκός 2-1
Πανγυθεατικός-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-1
Κορωνίδας Κοιλάδας-Κηφισιά 0-1
Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

8ος όμιλος – 5η αγωνιστική
ΑΟ Καραβά-ΑΟ Πυλίου Κω 3-2
Αιολικός-ΑΠΕ Μικρασιατική 1-0
Κερατσίνι-Ακράτητος 1-0
Αίας Σαλαμίνας-Θύελλα Ραφήνας 0-1
Πυθαγόρας ΑΨΕΣ-Αετός Λουτρών 2-2 (9/4)
Αστέρας Βάρης-Πανελευσινιακός ΑΝΑΒΟΛΗ

9ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Παλληξουριακός-Θύελλα Πατρών 0-1
ΑΟ Τσιλιβή-ΑΟ Διαβολιτσίου 0-1
Εθνικός Σκουλικάδου-Ζάκυνθος 1-3
Πάμισος Μεσσήνης-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-0
ΠΑΟ Βάρδας-Διαγόρας Βραχνεΐκων-2-1
Παναιγιάλειος-Αίας Γαστούνης 0-2
Ρεπό: Αχαϊκή

10ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-0
ΑΕ Νεάπολης-Αλμυρός Γαζίου 0-0
Πόρος-Άγιος Νικόλαος 0-2
Ρεθυμνιακός-Αστέρας Ρεθύμνου 1-0
Ηρόδοτος-Πλατανιάς 3-0
Ατσαλένιος-Άρης Σούδας 2-2
ΑΟ Δαμάστας-ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0 α.α
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α

Πηγή: onsports.gr

Θέματα που ενδιαφέρουν

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.