Πέμπτη, 21/06/2018

τέντες μπινιάρος all4care
PRAKTIKA

Tα αποτελέσματα των εκλογών στην ΟΕΣΒΔΕΝ

kalpes

Κρέατα ΑΥΦΑΝΤΗΣ
Δόθηκαν στη δημοσιότητα τα αποτελέσματα των εκλογών στην Ομοσπονδία Εμπορικών Συλλόγων Βορειοδυτικής Ελλάδας και Νήσων (ΟΕΣΒΔΕΝ) που διενεργήθηκαν χθες Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2017. Έχουν ως εξής:

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Δικαίωμα ψήφου είχαν : 39 Αντιπρόσωποι.
Ψήφισαν : 33
Άκυρα : 0
Λευκά : 0

Έλαβαν :
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ :13 ΨΗΦΟΥΣ ( 4 ΕΔΡΕΣ )
ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ –ΑΓΩΝΑΣ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ: 11 ΨΗΦΟΥΣ (4 ΕΔΡΕΣ)
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ : 9 ΨΗΦΟΥΣ ( 3 ΕΔΡΕΣ )

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ:
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΜΗΤΣΙΜΑΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΟΣΟΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΣΠΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ–ΑΓΩΝΑΣ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ:
ΚΑΛΑΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ(ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΜΠΕΣΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΠΙΕΡΡΑΤΟΣ ΧΑΡΗΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΡΗΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ :
ΔΟΥΒΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΡΤΑ)

* Η συγκρότηση σε σώμα του νέου Δ.Σ. θα πραγματοποιηθεί τις επόμενες μέρες.

* Η αναγραφή των ονομάτων γίνεται αλφαβητικά.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δικαίωμα ψήφου είχαν : 39 Αντιπρόσωποι.
Ψήφισαν : 33
Άκυρα : 0
Λευκά : 0

Έλαβαν : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ : 13 ΨΗΦΟΥΣ ( 2 ΕΔΡΕΣ )
ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ-ΑΓΩΝΑΣ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ: 11 ΨΗΦΟΥΣ (1 ΕΔΡΑ)
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ : –

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ:
ΓΚΙΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΔΗΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ-ΑΓΩΝΑΣ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ:
ΠΑΠΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

* Η αναγραφή των ονομάτων γίνεται αλφαβητικά.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΗ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ( ΕΣΕΕ )

Δικαίωμα ψήφου είχαν : 39 Αντιπρόσωποι.
Ψήφισαν : 33
Άκυρα : 0
Λευκά : 0

Έλαβαν : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ : 13 ΨΗΦΟΥΣ ( 5 ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ )
ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ-ΑΓΩΝΑΣ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ: 11 ΨΗΦΟΥΣ (4 ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ)
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ : 9 ΨΗΦΟΥΣ (4 ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ)

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ :
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΕΡΜΟ)
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΜΗΤΣΙΜΑΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΟΣΟΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΣΠΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ-ΑΓΩΝΑΣ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ:
ΚΑΛΑΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ(ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΜΠΕΣΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΠΙΕΡΡΑΤΟΣ ΧΑΡΗΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΡΗΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ :
ΑΓΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
ΔΟΥΒΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΛΕΥΚΑΔΑ
ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΡΤΑ)
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΡΤΑ)
* Η αναγραφή των ονομάτων γίνεται αλφαβητικά.

Διαβάστε επίσης

Facebook comments:

Σχολίασέ το

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.